Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pozrite si testy a hodnotenia

Vyberte pneumatiky podľa vlastností

Váš názor je pre nás dôležitý. Od roku 1999 zbierame nezávislé hodnotenia používateľov pneumatík. Vďaka týmto hodnoteniam si môže tisíce zákazníkov ľahšie vybrať správne pneumatiky.
Klasifikácia zimných pneumatík
Klasifikácia zimných pneumatík predstavuje najlepšie hodnotené zimné pneumatiky. Nachádzajú sa tu pneumatiky s viac ako 30 pozitívnymi názormi spokojných klientov.
Klasifikácia letných pneumatík
Klasifikácia letných pneumatík predstavuje najlepšie hodnotené osobné letné pneumatiky. Nachádzajú sa tu pneumatiky s viac ako 30 pozitívnymi názormi spokojných klientov.
Čo je potrebné vziať do úvahy?
Rôzni ľudia majú rôzne očakávania od svojich pneumatík. To je jeden z dôvodov prečo sú tak dôležité recenzie a testy pneumatík. Zrejme viete aký rozmer pneumatík potrebujete, ale možno neviete o vybranom modeli aký ponúka jazdný komfort a dodatočné výhody. Často sa stáva, že výhody nie sú uvedené v opise modelu jasné a je potrebné ich najprv otestovať, aby sa mohla daná pneumatika celkovo posúdiť.
Nie ste si istý akú pneumatiku vybrať? Nezávislé recenzie o pneumatikách sú dokonalým spôsobom ako získať presné a spoľahlivé informácie. Tu nájdete všetky recenzie a komentáre pridané našími zákazníkmi ohľadne používania konkrétneho modelu.

Tieto informácie je možné tiež kombinovať s profesionálnymi testami pneumatík, čo poskytuje rozsiahle znalosti na túto tému. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov porovnaní môžete tiež použiť možnosť vyhľadať konkrétneho výrobcu pneumatík.
Názory a hodnotenia podľa výrobcu
Naposledy pridané názory
Dębica Frigo 2
Dębica Frigo 2 Celkové hodnotenie Piter 4,4 111140 (3502)
Dostal som tieto pneumatiky z minulej sezóny, takže auto teraz, pretože som si kúpil Conti 830 (po havárii na zimu, ktorú som nemal junk). Správanie Frigo 2 v minulej sezóne (cca 25 Tkm) bol senzačný na prednej strane, nebol som ani tak dobré zimné pneumatiky (ak nie je rovnakým druhom v UG5, pred rokmi). Takže teraz sneh správal bezchybne, aj keď je potrebné vziať do úvahy možnosť malého "prechádzku" späť do medzery, a to najmä v mokrom snehu, dážď alebo suché (vyššie rýchlosti na poklope). Ale za túto cenu, a pod uhlom pneumatík na zimu, to sú výborné pneumatiky, bude to iste pneumatika budúcu sezónu 2012/2013. 830 Cotni s nimi lepšie, alebo letné pneumatiky pre všetky ročné obdobia. Istý raz išiel veľký Fiat univerzálne pneumatiky od Olsztyn teraz, než Conti 830, vážne. Uphill príjazdová cesta, jazda na snehu je katastrofa, nedostatok istoty za všetkých okolností. To je dôvod, prečo som len odporučiť Frigo 2, je to naozaj zjavenie na zimu, a to najmä ak má niekto jazdiť na snehu. Struny môžu bezpečne ležať v kufri s týmito pneumatikami. Yours.
Continental ContiSportContact
Continental ContiSportContact Celkové hodnotenie Robert 5,0 11111 (84)
Dobrý deň všetkým čitateľom názory. Mal som veľký problém s výberom letných pneumatík sa nemohla rozhodnúť, ale, pomyslel som si drahších pneumatík, a ja som veľmi rád, že som si kúpil ContinentalsportContact a ja som v šoku ešte veľké pneumatiky, takže som nikdy nemal, a ja viem, že už next vybrať rovnaký alebo veľmi dobrú priľnavosť v zákrutách na jednoduchý pokračovať ako na koľajniciach v mokrom senzačný odvodňujúce naozaj rovnaké výhody, ak vás niekto spýta na nákup pneumatík Continental SportContact Odporúčame tieto pneumatiky stojí za každý suma skutočne worth'm rád že nakoniec nebudem musieť čítať názor na iné pneumatiky, pretože som doteraz predmetom odporúčam, akonáhle niekedy urobíte trochu viac peňazí na pneumatikách a majú pokoj na dlhú dobu. Pozdravy rozhodnuté.
Continental ContiPremiumContact
Continental ContiPremiumContact Celkové hodnotenie kopyt 4,2 111120 (526)
Teraz môžem napísať niečo o tejto pneumatiky, pretože som používať dlhšiu dobu. Všeobecne platí, že je tu len jedna vec, ktorú môžem povedať - sú úžasné! Kúpil som auto s pneumatikami Matador namontovaných a hodil som ich rýchlo, ako tomu bolo úplne k ničomu - naozaj bál používať tie. Continental ContiPremiumContact daj mi pocit bezpečia a jazdného komfortu. Ja som ich pomocou pre tretiu sezónu sa a nič sa s nimi deje, nemôžem sa emuch opotrebenie. Myslím, že je úver ABS a ASR. Je to pre mňa ťažké povedať, ako by sa pneumatika chová na autá bez týchto systémov. Tiež som si všimol, že sa správajú ešte lepšie, keby sa dostanú naplnený dusíkom - ich grip je jednoducho senzačný, potom dokonca ani malé pišťanie. Určite môžem odporučiť pneumatiky Continental ContiPremiumContact ako skvelá voľba pre každého vodiča, a to najmä pre tých, ktorí majú silné autá s veľkými motormi.