Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Fortuna

Populárne modely letných pneumatík Fortuna

Všetky modely letných pneumatík Fortuna

Naposledy pridané názory

Dobrá kvalita aj cena
Hodnotenie MZ: 3,9

Veľmi dobrá pneumatika keď beriem do úvahy cenu /kvalitu, prešiel som na nej okolo 7000 km, po meste jazdím radšej pokojne hoci sem tam aj trošku dupnem na plyn. Mám Passata 150KM a 350Nm a pružiny zo sportlina a pneumatiky zvládajú všetko dobre v zákrutách na suchej, aj pri zrýchľovaní bez žiadnych nadmerných šmykov, na mokrej vozovke to nie je extra, ale sú určite lepšie než moje predchádzajúce Barum Bravuris. Kvalita prevedenia Fortuna F2000 je dobrá a samotné gumy sa dali bez problémov vyvážiť, jediným mínusom je hlučnosť – myslím si, že sú o trochu hlasnejšie než udáva producent (71dB) ale ako za také peniaze som nemal veľké očakávania, smelo môžem odporučiť iným, ktorí chcú mať hoci horšie ale nové gumy nemusia byť značkové. viac »

Kúpte si o niečo lepšie
Hodnotenie GORKA: 2,1

Kúpil som si tieto pneumatikyFortuna F2000 a namontoval som ich na môj Ford Focus II 2.0 TDCi na suchej nie su dobre na mokrom povrchu sú nebezpečné. Pri daždi s vysokou rýchlosťou strácajú priľnavosť. Hovorím to preto, lebo som mal menšiu nehodu kde som musel riadne manévrovať volantom aby sa nic nestalo. Nestrácajte peniaze na také pneumatiky kúpte si radšej o niečo lepšie, hlavne kvôli bezpečiu. Oplatí sa dať viac penazí a byť si istý. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Fortuna

Zimné pneumatiky: Fortuna

Populárne modely zimných pneumatík Fortuna

Všetky modely zimných pneumatík Fortuna

Naposledy pridané názory

Pokiaľ ide o cenu, to je najviac v poriadku
Hodnotenie Gre: 4,0

Kúpil som si zimu a przejeździłem zimu. Sneh nebolo príliš veľa, ale to sa mi stalo aj na vidieku sypnęło veľa - išiel v dosť hlbokom snehu a šiel bez problémov - naozaj dal radu. Mokré Mám pocit, že trochu kĺzať cez kaluže, ale so značnou rýchlosťou a išiel rovno béžovej hádzanie - rozptýliť studňu. Pri spustení na mokrej vleku málo, ale neviem, či to môže kvôli tomu, že mám trochu olova nohy a auto má viac ako 200 hp a to aj napriek značnej hmotnosť porafi byť zrywny. Na suché dobre chodiť a snáď aj veľmi dobrá - nie vŕzgať v zákrutách. Skutočnosť, že to môže byť trochu hlasné ale väčšina zimných pneumatík sú hlučné. V túto chvíľu som ho znova kúpiť. Spotreba - takmer nikto po tejto sezóne. Odporučil by som - pokojne si môžete kúpiť a budete spokojní - predovšetkým s cenou a následne aj použitie. viac »

to nie je Michelin alebo Pirelli, ale za tie peniaze je pozitívne prekvapujúce!
Hodnotenie Driver66: 4,2

Kúpil som si kúpil pneumatiky Fortuna Winter a s rukou na srdci priznávam, že som nevedel nič o tejto spoločnosti a vozidlá tejto triedy nemajú konkurenciu. Ale niekedy sa stane, že budete musieť pozrieť na trochu nižšiu cenu. Pneumatiky sa na mokrej vozovke trochu šmýkajú, ale to ma neprekvapuje ma, pretože ostatné oveľa drahšie zimné pneumatiky sa správajú podobne. No na snehu a suchej ceste sú skvelé. Nie som profesionálny vodič, ale mám rád rýchlu jazdu aj v zime a tieto pneumatiky sú primerané. Už sú na aute pár mesiacov, a všetko je v úplnom poriadku. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Fortuna

Celoročné pneumatiky: Fortuna

Populárne modely celoročných pneumatík Fortuna

Všetky modely celoročných pneumatík Fortuna

Naposledy pridané názory

pneumatiky sú veľmi dobrá priľnavosť a veľmi tichá vďaka
Hodnotenie Zender: 5,0

pneumatiky sú veľmi dobrá priľnavosť a veľmi tichá vďaka viac »

ok
Hodnotenie Bartek: 4,2

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Superb pneumatiky, auto ide ako po masle všeobecne pohybuje v mestskom cykle také veci, ako hluk a pohodlie, a tak sú mi cudzie, ak niekto hľadá naozaj dobré pneumatiky za veľmi dobrú cenu, potom navrhujem, že je tento model. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Fortuna