Filtrovať zoznam
  • Fortuna (254)

Letné pneumatiky: Fortuna

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Fortuna

Všetky modely letných pneumatík Fortuna

Naposledy pridané názory

Fortuna F3000
Neexistuje žiadna tragédia, ale v žiadnom prípade je prémia ...
Hodnotenie Tomek_Warszawa: 3,6

Pneumatiky vyzerajú dobre, prekvapivo dobre správať potom, čo pomerne dynamickej jazde do kaluže, veľmi dobre drží na mokrom povrchu. Hluk v poriadku, lepšie, než som čakal, a lepšie ako čínske konkurenciu, z ktorej som sa musel vysporiadať s. Majú ochrannú chvastať na ráfiku. A teraz aspoň veľké mínus - nie je celkom guľatý :). Potom, za predpokladu, že mám mierny výprask okolo 50-60 km / h. Vzal som si voľno v inom mieste, než zostavovaní týchto pneumatík, ráfikov skontroloval rovnosť a ukazuje sa, že tieto pneumatiky nie sú úplne dokonalé, ale nové, a teda delikátna boj nebude eliminovať ... S týmito peniazmi, a preto bude táto nová než na Podobný cena 10 rokov s 4-5m behúň používa dobrú značku. viac »

Fortuna F3000
Fortuna F300 consigliatissimi
Hodnotenie Billardello fabio: 3,0

Dobrý deň, tieto pneumatiky som si kúpil za cenu oveľa lacnejšie než ostatné žiadajú mi skurvený peniaze. Spočiatku som bol trochu 'skeptický kúpiť tieto pneumatiky videl toľko iná súťaž cn som sa snažil, aby si ich mohli kúpiť, a možno povedať, že sn moc rád ...... je na "suchej i mokrej vozovke, niektoré odseky sú najlepšie, ale II nájsť celkom dobre ako v meste a v autostrada.nn sn tichý, ale potom aj hlučný x cene som zaplatil im nn môžete mať na vrchol dôležitá vec je grip na asfalte a som celkom spokojný. No, to je vďaka oponeo vážne spoločnosti, rýchly a spoľahlivý odporúčam všetkým .......... Páči sa mi nn spoločnosť vedela skôr, než som sa s ňou stretol počas pracovného kolegami a môžem povedať, že som ho nájsť celkom dobre! !!!!! Oponeo na vitaaaaaaa viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Fortuna

Zimné pneumatiky: Fortuna

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Fortuna

Všetky modely zimných pneumatík Fortuna

Naposledy pridané názory

Fortuna Winter
Pokiaľ ide o cenu, to je najviac v poriadku
Hodnotenie Gre: 4,0

Kúpil som si zimu a przejeździłem zimu. Sneh nebolo príliš veľa, ale to sa mi stalo aj na vidieku sypnęło veľa - išiel v dosť hlbokom snehu a šiel bez problémov - naozaj dal radu. Mokré Mám pocit, že trochu kĺzať cez kaluže, ale so značnou rýchlosťou a išiel rovno béžovej hádzanie - rozptýliť studňu. Pri spustení na mokrej vleku málo, ale neviem, či to môže kvôli tomu, že mám trochu olova nohy a auto má viac ako 200 hp a to aj napriek značnej hmotnosť porafi byť zrywny. Na suché dobre chodiť a snáď aj veľmi dobrá - nie vŕzgať v zákrutách. Skutočnosť, že to môže byť trochu hlasné ale väčšina zimných pneumatík sú hlučné. V túto chvíľu som ho znova kúpiť. Spotreba - takmer nikto po tejto sezóne. Odporučil by som - pokojne si môžete kúpiť a budete spokojní - predovšetkým s cenou a následne aj použitie. viac »

Fortuna Winter
Slušná za nízku cenu.
Hodnotenie taxik: 4,2

Kúpil som si pneumatiky Fortuna Winter zime 2010/2011. Veľmi mäkké pneumatiky. Môj mal zosilnenú konštrukciu.. Moje auto má pohon 4x4, ale nemám žiadne problémy s jazdou do kopca pokrytým snehom atď... Fortuna Winter je veľmi dobrá zimná pneumatika - veľmi dobré brzdné vlastnosti. Odporúčam ich a budem ich kupovať opäť na budúci rok. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Fortuna

Celoročné pneumatiky: Fortuna

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Fortuna

Všetky modely celoročných pneumatík Fortuna

Naposledy pridané názory

Fortuna FV400
oveľa menej hlučný ako mnohí podobne cenou pneumatiky.
Hodnotenie stochu: 3,7

Väčšina názorov pre neho je odvádzaná z prsta! Odporúčam najprv testovanie žuvačku, a potom vydávanie súdy. So štyrmi ľuďmi v aute stabilné napriek všetkému, čo je viac, oveľa menej hlučný ako mnohí podobne cenou pneumatiky. viac »

Fortuna FV400
ok
Hodnotenie Bartek: 4,2

Superb pneumatiky, auto ide ako po masle všeobecne pohybuje v mestskom cykle také veci, ako hluk a pohodlie, a tak sú mi cudzie, ak niekto hľadá naozaj dobré pneumatiky za veľmi dobrú cenu, potom navrhujem, že je tento model. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Fortuna