Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Celoročné pneumatiky

Celoročné pneumatiky, tiež známe, ako univerzálne, kombinujú vlastnosti letných a zimných pneumatík.
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Pomoc

Zobraziť vysvetlivky pre parametre vyhľadávania

Najpredávanejšie celoročné pneumatiky

V tejto sekcii môžete nájsť najpredávanejšie modely celoročných pneumatík v našom obchode, tzv. bestsellery. Produkty, ktoré kombinujú kvalitu a atraktívnu cenu - teda to, čo je najčastejšie požadované vodičmi.

Rebríček celoročných pneumatík

Predstavujeme vám súhrn najlepších celoročných pneumatík vygenerovaných na základe hodnotenia užívateľov nášho portálu. Názory sú založené na skúsenostiach z každodenného použitia jednotlivých modelov pneumatík.

4,3

(168 názorov)

4,2

(140 názorov)

4,0

(105 názorov)

4,2

(77 názorov)

4,2

(52 názorov)

4,2

(27 názorov)

4,2

(18 názorov)

4,3

(16 názorov)

Výrobca

Na trhu s pneumatikami sú stovky výrobcov pneumatík. Pozrite si našu ponuku celoročných pneumatík a ich najpopulárnejších výrobcov.

Celoročné pneumatiky

Celoročné pneumatiky

Celoročné pneumatiky kombinujú vlastnosti letných a zimných pneumatík. Tento typ pneumatiky je kompromisom, ktorý si kladie za cieľ naplniť očakávania aj tých najnáročnejších používateľov. Celoročné pneumatiky fungujú excelentne bez ohľadu na počasie. Zloženie gumovej zmesi použitej v celoročných pneumatikách je navrhnuté tak, aby zaistilo čo najlepší výkon tak v príjemných, ako aj mrazivých podmienkach.

Hlavnou výhodou celoročných pneumatík je ich univerzálnosť. Zaisťujú optimálny výkon po celý rok. Vzor dezénu na celoročnej pneumatike pripomína zimnú pneumatiku. V strednej časti je viac zárezov, ktoré poskytujú dobrú trakciu na snehu. Vonkajšia časť behúňa je vyrobená z masívnych blokov menšieho počtu - čo zodpovedá letným pneumatikám. Práve táto vlastnosť zabezpečuje stabilitu pri jazde vo vyšších rýchlostiach.

Celoročné pneumatiky sú (z angl. mud and snow - blato a sneh). V niektorých prípadoch môžeme nájsť aj piktogram s troma vrcholmi snehovej vločky alebo nápis ALL SEASON.

Najväčšou výhodou používania celoročných pneumatík je ušetrený čas pri sezónnej výmene pneumatík a zníženie prevádzkových nákladov vozidla spojených s návštevou v autoservisoch. Celoročné pneumatiky sú najlepšie v meste, v ktorom sa nenachádza celoročný sneh. Veľmi dobre sa správajú na vozovke s malým množstvom snehu. Sú vhodné pre vodičov, ktorí preferujú pokojný štýl jazdy a prejazdia ročne maximálne 6 000 km a nejazdia často na dlhé trasy.

Začnite nakupovať