Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pozrite si testy a hodnotenia

Vyberte pneumatiky podľa vlastností

Váš názor je pre nás dôležitý. Od roku 1999 zbierame nezávislé hodnotenia používateľov pneumatík. Vďaka týmto hodnoteniam si môže tisíce zákazníkov ľahšie vybrať správne pneumatiky.

Klasifikácia zimných pneumatík

Klasifikácia zimných pneumatík predstavuje najlepšie hodnotené zimné pneumatiky. Nachádzajú sa tu pneumatiky s viac ako 30 pozitívnymi názormi spokojných klientov.

Klasifikácia letných pneumatík

Klasifikácia letných pneumatík predstavuje najlepšie hodnotené osobné letné pneumatiky. Nachádzajú sa tu pneumatiky s viac ako 30 pozitívnymi názormi spokojných klientov.
Čo je potrebné vziať do úvahy?
Rôzni ľudia majú rôzne očakávania od svojich pneumatík. To je jeden z dôvodov prečo sú tak dôležité recenzie a testy pneumatík. Zrejme viete aký rozmer pneumatík potrebujete, ale možno neviete o vybranom modeli aký ponúka jazdný komfort a dodatočné výhody. Často sa stáva, že výhody nie sú uvedené v opise modelu jasné a je potrebné ich najprv otestovať, aby sa mohla daná pneumatika celkovo posúdiť.

Nie ste si istý akú pneumatiku vybrať? Nezávislé recenzie o pneumatikách sú dokonalým spôsobom ako získať presné a spoľahlivé informácie. Tu nájdete všetky recenzie a komentáre pridané našími zákazníkmi ohľadne používania konkrétneho modelu.

Tieto informácie je možné tiež kombinovať s profesionálnymi testami pneumatík, čo poskytuje rozsiahle znalosti na túto tému. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov porovnaní môžete tiež použiť možnosť vyhľadať konkrétneho výrobcu pneumatík.

Názory a hodnotenia podľa výrobcu

Naposledy pridané názory

Dębica Frigo 2
Dębica Frigo 2 Celkové hodnotenie Pireas 4,4 111140 (3502)
Mám tyto pneumatiky z předchozí sezóny, takže teď auto, protože jsem si koupil Conti 830 (katastrofa zimě blbost, co jsem neměl). Chování Frigo 2 v předchozí sezóně (asi 25 tkm) na přední straně bylo senzační, jsem měl ještě ne tak dobré zimní pneumatiky (pokud není stejná běhounu v UG5, před lety). Nyní stačí choval ve sněhu bez stížností, ačkoliv musíte vzít v úvahu možnost malého procházce; na mnoho mezer, zvláště v mokrém sněhu, dešti nebo suchý (větší rychlost hovorem). Ale za tuto cenu, a pod úhlem pneumatik na zimu, to sa Výborné pneumatiky, jistě bude další pneumatika pro sezónu 2012/2013. Cotni 830 se na ně jako lepší nebo letní pneumatiky pro všechna roční období. Jakmile jste si jisti, dostat kolem velkého Fiat na univerzální pneumatiky Olsztyn než nyní Conti 830, vážně. Příjezdová cesta do kopce, jízdu na sněhu je katastrofa, nedostatek jistoty za všech okolností. Proto doporučuji jen Frigo 2, je opravdu zjevení na zimu, a to zejména pokud má někdo jezdit na sněhu. Řetězce mohou klidně ležet v kufru o těchto pneumatik. S pozdravem.
Continental ContiSportContact
Continental ContiSportContact Celkové hodnotenie Robert 5,0 11111 (84)
Dobrý deň všetkým čitateľom názory. Mal som veľký problém s výberom letných pneumatík sa nemohla rozhodnúť, ale, pomyslel som si drahších pneumatík, a ja som veľmi rád, že som si kúpil ContinentalsportContact a ja som v šoku ešte veľké pneumatiky, takže som nikdy nemal, a ja viem, že už next vybrať rovnaký alebo veľmi dobrú priľnavosť v zákrutách na jednoduchý pokračovať ako na koľajniciach v mokrom senzačný odvodňujúce naozaj rovnaké výhody, ak vás niekto spýta na nákup pneumatík Continental SportContact Odporúčame tieto pneumatiky stojí za každý suma skutočne worth'm rád že nakoniec nebudem musieť čítať názor na iné pneumatiky, pretože som doteraz predmetom odporúčam, akonáhle niekedy urobíte trochu viac peňazí na pneumatikách a majú pokoj na dlhú dobu. Pozdravy rozhodnuté.
Continental ContiPremiumContact
Continental ContiPremiumContact Celkové hodnotenie kopyt 4,2 111120 (526)
Teraz môžem napísať niečo o tejto pneumatiky, pretože som používať dlhšiu dobu. Všeobecne platí, že je tu len jedna vec, ktorú môžem povedať - sú úžasné! Kúpil som auto s pneumatikami Matador namontovaných a hodil som ich rýchlo, ako tomu bolo úplne k ničomu - naozaj bál používať tie. Continental ContiPremiumContact daj mi pocit bezpečia a jazdného komfortu. Ja som ich pomocou pre tretiu sezónu sa a nič sa s nimi deje, nemôžem sa emuch opotrebenie. Myslím, že je úver ABS a ASR. Je to pre mňa ťažké povedať, ako by sa pneumatika chová na autá bez týchto systémov. Tiež som si všimol, že sa správajú ešte lepšie, keby sa dostanú naplnený dusíkom - ich grip je jednoducho senzačný, potom dokonca ani malé pišťanie. Určite môžem odporučiť pneumatiky Continental ContiPremiumContact ako skvelá voľba pre každého vodiča, a to najmä pre tých, ktorí majú silné autá s veľkými motormi.