Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pozrite si testy a hodnotenia

Vyberte pneumatiky podľa vlastností

Váš názor je pre nás dôležitý. Od roku 1999 zbierame nezávislé hodnotenia používateľov pneumatík. Vďaka týmto hodnoteniam si môže tisíce zákazníkov ľahšie vybrať správne pneumatiky.

Klasifikácia zimných pneumatík

Klasifikácia zimných pneumatík predstavuje najlepšie hodnotené zimné pneumatiky. Nachádzajú sa tu pneumatiky s viac ako 30 pozitívnymi názormi spokojných klientov.

Klasifikácia letných pneumatík

Klasifikácia letných pneumatík predstavuje najlepšie hodnotené osobné letné pneumatiky. Nachádzajú sa tu pneumatiky s viac ako 30 pozitívnymi názormi spokojných klientov.
Čo je potrebné vziať do úvahy?
Rôzni ľudia majú rôzne očakávania od svojich pneumatík. To je jeden z dôvodov prečo sú tak dôležité recenzie a testy pneumatík. Zrejme viete aký rozmer pneumatík potrebujete, ale možno neviete o vybranom modeli aký ponúka jazdný komfort a dodatočné výhody. Často sa stáva, že výhody nie sú uvedené v opise modelu jasné a je potrebné ich najprv otestovať, aby sa mohla daná pneumatika celkovo posúdiť.

Nie ste si istý akú pneumatiku vybrať? Nezávislé recenzie o pneumatikách sú dokonalým spôsobom ako získať presné a spoľahlivé informácie. Tu nájdete všetky recenzie a komentáre pridané našími zákazníkmi ohľadne používania konkrétneho modelu.

Tieto informácie je možné tiež kombinovať s profesionálnymi testami pneumatík, čo poskytuje rozsiahle znalosti na túto tému. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov porovnaní môžete tiež použiť možnosť vyhľadať konkrétneho výrobcu pneumatík.

Názory a hodnotenia podľa výrobcu

Naposledy pridané názory

Dębica Frigo 2
Dębica Frigo 2 Celkové hodnotenie Pireas 4,4 (3502)
Mám tyto pneumatiky z předchozí sezóny, takže teď auto, protože jsem si koupil Conti 830 (katastrofa zimě blbost, co jsem neměl). Chování Frigo 2 v předchozí sezóně (asi 25 tkm) na přední straně bylo senzační, jsem měl ještě ne tak dobré zimní pneumatiky (pokud není stejná běhounu v UG5, před lety). Nyní stačí choval ve sněhu bez stížností, ačkoliv musíte vzít v úvahu možnost malého procházce; na mnoho mezer, zvláště v mokrém sněhu, dešti nebo suchý (větší rychlost hovorem). Ale za tuto cenu, a pod úhlem pneumatik na zimu, to sa Výborné pneumatiky, jistě bude další pneumatika pro sezónu 2012/2013. Cotni 830 se na ně jako lepší nebo letní pneumatiky pro všechna roční období. Jakmile jste si jisti, dostat kolem velkého Fiat na univerzální pneumatiky Olsztyn než nyní Conti 830, vážně. Příjezdová cesta do kopce, jízdu na sněhu je katastrofa, nedostatek jistoty za všech okolností. Proto doporučuji jen Frigo 2, je opravdu zjevení na zimu, a to zejména pokud má někdo jezdit na sněhu. Řetězce mohou klidně ležet v kufru o těchto pneumatik. S pozdravem.
Pirelli P Zero
Pirelli P Zero Celkové hodnotenie jon 4,2 (65)
S touto súpravou jazdíme iba 3 týždne, ale súpravu už majú opotrebovanú, skvelé pneumatiky, vydržia dosť dlho, nejaký hluk ale veľká priľnavosť
Continental ContiWinterContact TS830 P
Continental ContiWinterContact TS830 P Celkové hodnotenie Pascal 4,8 (90)
Som novým používateľom zimných pneumatík Continental ContiWinterContact TS830 P a môžem vám povedať, že ma pozitívne prekvapili :)! Sú úžasní; pokiaľ ide o bezpečnosť a jazdný komfort, ponúkajú najvyšší výkon :) Tam, kde sa ostatní používatelia ťažko pohybujú (hlboký sneh, ľad), jazdím takmer bez problémov, pretože asfalt bol suchý! Momentálne som nepoužíval iné značky, ale Continental ContiWinterContact TS830 P ma skutočne uspokojil a zatiaľ je pre mňa ContiWinterContact TS830 P najlepšia pneumatika pre jazdu na snehu.