Filtrovať zoznam
  • Platin (151)

Letné pneumatiky: Platin

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Platin

Všetky modely letných pneumatík Platin

Naposledy pridané názory

Platin RP 400 DIAMANT
Autor:KARMAGEDON
Hodnotenie KARMAGEDON: 4,2

Išiel som na tyrech pekné parędziesiąt tisíc, a ja som veľmi potešený. Musím prestať 2 do 3 mm, čo dáva viac či menej jedno obdobie. Mám ich nastaviť v prednej a skutočne do tejto chvíle nemôže udržať auto lepšie. Jediný problém je, že to začína robiť hluk, ale len na cca 150 km / h po przekroszeniu 170kmh už nebudú môcť počuť rovnako ako väčšina z pneumatík. na diaľnici Katowice - nájomné za priemernou rýchlosťou 160 km / h nemal žiadne problémy s nimi. krása vychádza v oblúky buď na suché alebo vlhké. Nevšimol som si aquaplaningu a táto príležitosť bola kedysi v zákrute na 110 km / h vody v vyjazdených koľají, nie sú problém. Bohužiaľ, oni majú tú nevýhodu, najmä pre milovníkov hudby. Nízky profil i pre mňa a veľmi tvrdé strany, aby nerovnosť tlmí nízke, ale je to stále v extrémne rýchlych a ostrých zákrutách. Neodporúčam, ale skúste to na snehu, a už vôbec nie na ľade. samovražda. pri teplotách až - 5 ° C drive na snehu je v poriadku, ale to je pošmyknutia dokonca v pokoji trakciu. viac »

Platin RP 20 DIAMANT
Autor:Novy
Hodnotenie Novy: 2,6

Stredná pneumatiky sa nevyžaduje ovládač. Ich relatívne krátky život, letel asi v 30 tys.km. Mal som diadém Linero Fulda išiel 47 tys.Teraz Nokia bola založená oveľa lepšie ako platinów. Pozdravy viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Platin

Zimné pneumatiky: Platin

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Platin

Všetky modely zimných pneumatík Platin

Naposledy pridané názory

Platin Winter RP 30
Autor:Luks
Hodnotenie Luks: 3,4

Sú všeobecne v poriadku. Vedenie sneh je rovnako dobrý na ľade je oveľa horšia. Tieto pneumatiky vynikajú najlepšie za mokra, ako aj inhibovať (možno ešte lepšie ako v roku Maloya Crono), s rohmi trochu horšie, ale stále ešte dobré. Avšak, pri vysokých teplotách (viac či menej, než je zmluvný 7 +), musia byť opatrní, pretože v suchu a teple asfalt ľahko stratí priľnavosť, niekedy zabuksować aj bez stlačenia plyn k podlahe. Pneumatiky sú pomerne pohodlné, dobre mäkký povrch nezrovnalosti, myslím, že sú tiché ako zimówkę, ale jazda je hladká rev jasne počuteľný, ale nevadí mi to. Myslím si, že sa odporúča výrobok za rozumnú cenu. viac »

Platin Winter RP 30
Autor:Luck
Hodnotenie Luck: 3,4

Celkovo slušný pneumatík. vynikajúcu priľnavosť na mokrom povrchu, a to najmä pokiaľ ide o brzdenie. Na suchom asfalte je v poriadku, ale s teplotami okolo 10 ° C, musíte byť opatrní, potom ľahko zlomiť trakciu pri akcelerácii a zatáčaní rýchlo, všeobecne väčšinu zimných pneumatík to je. Záber pneumatiky na snehu odhadu za dostatočný, aby pomoc, aj keď to je veľa snehu, z toho, čo som si všimol, oveľa menej priestoru na zasnežené rohoch, brzdenie ide im znateľne lepšie. Subjektívne as ľahko vrátiť, priemerný útlm nerovnosti, malý šum, ale to nie je otravné. Produkt je pozoruhodné, skvelá alternatíva k drahým prémiových pneumatík. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Platin