Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Konfigurátor diskov

Začnite výberom značky

Výber oceľových a hliníkových diskov nie je taký jednoduchý, ako výber pneumatík. Prečo je to tak? Disky na auto majú viacero veľmi dôležitých parametrov. Patria k nim veľkosť, rozpätie, zális ET či stredový otvor. Bez znalosti týchto parametrov sa disky do auta nedajú správne vybrať. Využívajúc služby OPONEO nemusíte byť odborníkom na disky. Na to sme tu my. Stačí, že si vyberiete vzor – o ostatné sa postarajú naši špecialisti a výnimočný konfigurátor kolies v hornej časti stránky.

Konfigurátor na výber oceľových a hliníkových diskov do áut sa veľmi jednoducho používa. Zo zoznamu vyberte značku, model, typ karosérie, generáciu (rok výroby) a objem motora vášho auta. Náš systém vám okamžite predstaví ponuku diskov, ktoré pasujú do vášho vozidla. V ponuke tiež môžete porovnávať rôzne modely a vybrať si ten, ktorý spĺňa vaše požiadavky. Vďaka obrovskému výberu isto nájdete disky, ktoré hľadáte.

Nákup oceľových a hliníkových diskov na OPONEO je rovnako jednoduchý, ako ich výber. Pre vaše pohodlie bol tento proces maximálne zjednodušený. Zaručujeme tak bezpečnosť každej transakcie, ako aj rýchlu a bezplatnú zásielku. V našej ponuke nájdete iba originálne disky, ktoré ponúkajú renomovaní výrobcovia. Naše disky majú všetky nevyhnutné certifikáty a homologizácie.

Výber diskov do vášho auta ešte nikdy nebol taký jednoduchý! Prajeme vám príjemné nakupovanie!