Konfigurátor diskov

Začnite výberom značky

Vyberte kolesá pre svoje auto

Výber oceľových alebo hliníkových ráfikov pre auto nie je taký jednoduchý ako v prípade pneumatík. Prečo sa to deje? Ráfiky majú viac parametrov, ktoré môžu byť pre ľudí neznalých témy nezrozumiteľné. Tieto zahŕňajú veľkosť, rozstup, ET offset a stredový otvor. Bez ich vedomia je správny výber ráfikov pre auto nemožný. Pri využívaní služieb OPONEO nemusíte byť odborníkom na ráfiky. Od toho sme. Stačí si vybrať vzor – so zvyškom vám pomôžu naši odborníci a jedinečný nástroj, ktorým je tento konfigurátor. Vďaka nemu vás delí len pár krokov od vizualizácie zliatinových diskov na vašom aute!

Konfigurátor na výber oceľových alebo hliníkových diskov pre vaše auto sa používa veľmi jednoducho. Zo zoznamu vyberte značku, model, typ karosérie, generáciu (roky výroby) a objem motora vášho auta. Náš systém vám okamžite predloží ponuku diskov, ktoré zodpovedajú vášmu vozidlu. Z úrovne ponuky môžete tiež porovnávať rôzne modely a rozhodnúť sa pre ten, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám. Obrovský výber znamená, že si tu určite nájdete ráfiky pre seba.

Nákup oceľových alebo hliníkových ráfikov na OPONEO je rovnako jednoduchý ako ich výber. Pre vaše pohodlie bol tento proces maximálne zjednodušený. Garantujeme bezpečnosť transakcie a rýchle a bezplatné doručenie. Niektoré zakúpené ráfiky je možné doručiť priamo do servisu, kde vám ich namontujú. V našej ponuke nájdete iba originálne ráfiky, ktoré ponúkajú renomovaní výrobcovia a majú všetky potrebné certifikáty a schválenia.

Priestor pre hliníkové ráfiky

Ak neviete, ktorý model si vybrať, naša montážna miestnosť vám pomôže. Vďaka nej si môžete skontrolovať, či vybraný produkt spĺňa vaše vizuálne očakávania a vybrať si pre seba ten najlepší produkt.

Sme lídrom na trhu, a preto vám môžeme ponúknuť tie najlepšie nákupné podmienky. Vyhľadajte model svojho auta, vyberte si produkt, vyskúšajte ráfiky na vašom aute a vyberte si to najlepšie! Výber kolies pre vaše auto nebol nikdy taký jednoduchý! Príjemné nakupovanie!