Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Konfigurátor pneumatik

Začnite výberom značky

Využite náš konfigurátor pneumatík a vyberte tie najlepšie pneumatiky podľa vášho auta. Nemusíte poznať veľkosť pneumatík vášho vozidla, ani hľadať odporúčania výrobcu v manuáli vozidla, či na uzávere palivovej nádrže.

Ak chcete vybrať správne pneumatiky, zadajte značku svojho automobilu, jeho model, typ karosérie, rok výroby a objem motora. My vám ukážeme najlepšiu veľkosť a alternatívne rozmery, ktoré môžu byť použité na vašom aute. Väčšina automobilových výrobcov pre jeden model auta schvaľuje niekoľko veľkostí diskov a pneumatík. Po zadaní týchto údajov uvidíte, aké alternatívne rozmery môžete bezpečne a bez rizika poklesu kvality jazdy použiť pre vaše vozidlo. Po vyplnení údajov si môžete vyberať podľa vlastných kritérií, napríklad výrobcu alebo ceny. Výrobcovia sú rozdelení do 3 tried - prémiová, stredná a ekonomická, čo uľahčuje výber. Určovacia mierka vám umožní nastaviť si také cenové rozpätie, ktoré vám vyhovuje.

Náš konfigurátor nájde správny model pneumatík pre vaše auto, ktorý vám zabezpečí vysoký výkon a bezpečnosť na ceste. Nemusíte vedieť všetko o pneumatikách, stačí zadať parametre vozidla a budete mať možnosť vybrať si z modelov, ktoré presne pasujú do vášho auta.