Konfigurátor pneumatik

Začnite výberom značky

Konfigurátor pneumatík

Použite konfigurátor výberu pneumatík na výber najlepších pneumatík pre vaše auto.

Nepotrebujete poznať rozmer pneumatík namontovaných na vašom aute, ani hľadať rozmer schválený výrobcom v príručke k vozidlu alebo na dvierkach palivovej nádrže. Ak chcete vybrať optimálne pneumatiky – zadajte značku auta, model vozidla, typ karosérie, generáciu auta a objem motora a my vám ukážeme najlepší rozmer a veľkosti, ktoré je možné zameniť.

Väčšina výrobcov automobilov schvaľuje niekoľko veľkostí ráfikov pre jeden model auta, a teda aj pneumatík. Po zadaní údajov uvidíte, ktoré náhrady môžete bezpečne používať, bez rizika zníženia kvality a bezpečnosti jazdy.

Po vyplnení údajov si môžete vybrať podľa vlastných preferencií – napr. výrobca a cena. Výrobcovia sú rozdelení do 3 tried – premium, medium a economy, čo ešte viac uľahčuje výber. Posuvník ceny vám umožňuje určiť cenový rozsah, ktorý vám vyhovuje, v dôsledku čoho ponuka obsahuje iba návrhy, ktoré spĺňajú vaše očakávania.

Určenie indexu nosnosti a rýchlosti pneumatík znamená, že získate vybrané modely zodpovedajúce predtým zadaným údajom.

Vďaka nášmu konfigurátoru sa naučíte správny rozmer pneumatík pre vaše auto, ktorý vám zaručí vysoký výkon a bezpečnosť na ceste. O pneumatikách nemusíte vedieť nič, stačí zadať vhodné parametre auta a budete si môcť vybrať z modelov, ktoré mu zodpovedajú.