Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Uniroyal

Pneumatiky Uniroyal

Hodnotenie výrobcu
4,0
na základe 7210 názorov
Uniroyal je spoločnosť s viac ako 140 ročnou tradíciou. Jej zakladateľom bol nemecký podnikateľ Oscar Englebert. V dávnej minulosti sa spoločnosť zaoberala výrobou gumových výrobkov pre ťažbu a pneumatiky pre prepravu konskými povozmi.

Kancelária Uniroyal sídli v Hannoveri. Spoločnosť od roku 1979 patrí do koncernu Continental.

Firma začala sériou víťazstiev v pretekoch 24 Hours Le Mans. Vozidlo vybavené pneumatikami značky Uniroyal prešlo bez výmeny pneumatík po celom úseku.

Firma je známa pre výrobu svojich protidažďových pneumatík vo vysokej kvalite, ktoré sú označené symbolom dáždnika. Účinnosť rôznych modelov pneumatík potvrdzujú nezávislé testy.

V ponuke Uniroyal sú pneumatiky pre osobné autá, dodávky, 4x4 a nákladné vozidlá. Značka je umiestnená v strednej triede a HP.

Hodnotenia pneumatík Uniroyal od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Uniroyal. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Krystian 4,9

  Uniroyal Rainsport 3 205/55 R16

  Som veľmi šťastný, všetko, čo je napísané a vzťahuje sa na všetky pneumatiky podľa popisu, som ohromený tým, ako sa pneumatika chová na ceste, že pneumatika drží za mokra Nemám žiadne otázky. Môj bratranec ma presvedčil, aby si kúpil pneumatiky, ďakujem za to dnes :-) a určite sa nevzdám značky Uniroyal. Ak niekto hľadá dobré pneumatiky a dobré ceny, naozaj ich odporúčam !!! Viac >
 • Ola 4,8

  Uniroyal RainExpert 3 195/65 R15

  Kúpil som pneumatiky na základe názorov iných používateľov a nebol som naozaj sklamaný. Chcel som bezpečne jazdiť a nemôžem povedať zlé slovo. Je to skvelé na suchom povrchu, ale pneumatiky ma nikdy nedovolia ani v najväčšom lijáku. Veľmi dobrá priľnavosť na mokrom povrchu. Cestoval som okolo 15 tisíc. km v meste a na trasách. Viac >
 • Sławomir Skocze 4,8

  Uniroyal RAIN MAX 2 195/65 R16

  AS v tejto cenovej tejto triedy a Tyre vrelo odporučiť ich nákup, k dnešnému dňu, mal som žiadne problémy s nimi. Skúšal som to aj na Ukrajine, a ako ste na tom existujú spôsoby, ako skutočnou výzvou pre tieto pneumatiky. Verte mi, že to stojí za to pridať pár centov viac a mať pokoj, to bezpečne cez pneumatiky NÁKUP ich účel PRZYJEDZIESZ.I odporučiť. Viac >
 • Sumik 4,6

  Uniroyal RainExpert 155/65 R13

  Mám Seicento 1.1 Uniroyal na 55km + je malý, vrtký a živé autíčko. Každý deň, pokrýva asi 60 km v meste a na trase. Rýchlosti často dosahujú ktoré sú potrebné pre rýchly pohyb. pneumatiky tichý, veľmi dobre odstránenie vody. Žiadny problém s autom kúpanie v väčšej "zatopené" vyjazdených koľají. Pokiaľ ide o priľnavosť na mokrej prakticky nevšimnete rozdielu oproti vyschnúť. Zo zvedavosti, kedy sa kontrola stratí svoju priľnavosť pri rýchlych zákrut, a ja som si nemyslel, že táto hranica pohybuje tak ďaleko v porovnaní s predchádzajúcimi pneumatík (Debica). Ak už dôjde k preklzu potom je riadený. Ja nie som tak šťastná, ako prekvapený! Pri brzdení s ABS nie je tam žiadna taká vec Viac > ako náhle zablokovanie kolesa. Odporúčam tieto pneumatiky s čistým svedomím, a ja si nemyslím, že bol zmysel kupovať drahší prémiovú pneumatiku. Mám 2 rodinné auto (cez 240 km), a vedel, cez nákup Uniroyal pre budúcu sezónu.
Nájdite svoje pneumatiky Uniroyal