Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Uniroyal

Hodnotenie výrobcu
4,0
na základe 7011 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Pomoc

Zobraziť vysvetlivky pre parametre vyhľadávania

Uniroyal je spoločnosť s viac ako 140 ročnou tradíciou. Jej zakladateľom bol nemecký podnikateľ Oscar Englebert. V dávnej minulosti sa spoločnosť zaoberala výrobou gumových výrobkov pre ťažbu a pneumatiky pre prepravu konskými povozmi.

Kancelária Uniroyal sídli v Hannoveri. Spoločnosť od roku 1979 patrí do koncernu Continental.

Firma začala sériou víťazstiev v pretekoch 24 Hours Le Mans. Vozidlo vybavené pneumatikami značky Uniroyal prešlo bez výmeny pneumatík po celom úseku.

Firma je známa pre výrobu svojich protidažďových pneumatík vo vysokej kvalite, ktoré sú označené symbolom dáždnika. Účinnosť rôznych modelov pneumatík potvrdzujú nezávislé testy.

V ponuke Uniroyal sú pneumatiky pre osobné autá, dodávky, 4x4 a nákladné vozidlá. Značka je umiestnená v strednej triede a HP.

Hodnotenia pneumatík Uniroyal od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Uniroyal. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

  • Sylwester 4,3

    Uniroyal MS Plus 77 165/70 R14

    Pneumatiky veľmi dobré a za takú kvalitu za nízku cenu. Vykonávajú veľmi dobre na mokrých, suchých a zasnežených povrchoch, ako aj na slamoch. Cestoval som okolo 20 000. kilometrov a málo sa používa. Pokiaľ ide o zimné pneumatiky, sú pomerne tiché, majú nízky valivý odpor, čo sa prejavuje pri dobrej spotrebe paliva. Počas väčšiny jazdy boli používané na diaľniciach a miestnych cestách. Odporučil by som. Viac >
  • Pietro 4,2

    Uniroyal MS Plus 77 195/65 R15

    Pneumatiky pre zimné obdobie, veľmi dobrú palicu, super trakciu. Mega mínus strany pneumatiky je mäkký a náchylná na poškodenie. Niekoľko hodín po inštalácii išiel do diery, znížiť vedľajšie pneumatiky - nové pneumatiky, ktoré majú byť vyradené po dvoch mesiacoch podobnú akciu. Tentoraz sa nám podarilo opraviť. V aute, ťažký motor 2.6V6 snáď to spôsobila škodu. Pre lete som si vybral Hankook, rovnakú triedu pneumatík a vykonávať veľa lepšie. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Uniroyal