Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Continental

Hodnotenie výrobcu
3,8
  111500
na základe 4985 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Continental AG je jedným z najväčších dodávateľov automobilového priemyslu na svete. Ponuka producenta zahŕňa letné a zimné prémiové pneumatiky, brzdové systémy, prvky hnacieho reťazca, podvozky a elektronické súčiastky pre automobilový priemysel.


Continental je lídrom vo výrobe pneumatík v Európe, kde je až 32% z pneumatík originálnym vybavením vozidiel (OEM) a pochádza práve od neho. Prísne testy, ktoré sa vzťahujú na všetky produkty nemeckého výrobcu garantujú najvyššiu kvalitu, čo potvrdzuje získanie homologácie od najväčších značiek v automobilovom priemysle, ako sú.: Daimler,BMW, General Motors, Ford Porsche atď.


Už mnoho rokov firma Continental obsadzuje významné miesta v testoch pneumatík vykonaných nemeckým automobilovým klubom ADAC a v najpopulárnejších automobilových časopisov. Až v roku 2012 pneumatiky s logom Continental získali víťazstvo vo viac ako 12 testoch najobľúbenejších rozmerov pneumatík. Organizátori testov zakaždým zdôrazňovali ich veľmi dobrý výkon, najmä brzdenie na mokrej vozovke a vplyv na spotrebu paliva.


Značka Continental svoju činnosť začala v roku 1871. V súčasnej dobe sa sídlo spoločnosti nachádza v Hannoveri. Patrí do skupiny pneumatík značiek ako sú: Barum, Semperit, Uniroyal, General Tire a Viking. Spoločnosť má po celom svete 22 výrobných fabrík a centier výskumu a vývoja (vrátane Nemecka, Francúzska, Portugalska, Ruska a Rumunska). Po mnoho rokov, názov spoločnosti Continental podieľa na sponzorovaní najväčšej svetovej futbalovej udalosti, ako príklad: UEFA Majstrovstvá Európy vo futbale, EURO 2016 vo Francúzsku a 2014 FIFA World Cup, FIFA World Cup Brazil.

Hodnotenia pneumatík Continental od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Continental. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Przemek 4,6 111150

  Continental ContiEcoContact 3 185/65 R15

  Pneumatiky "dosiahnuť" na prvú zostavu pre Fiat Punto v súčasnosti vyrába. Predpokladal som, že je na starších - Punto fl II. Auto funguje veľmi dobre, na prakticky akomkoľvek povrchu, samozrejme aj na snehu a ľade nemusí "išiel", ako sú tieto pojmy sú "zimné pneumatiky") skôr agresívny štýl jazdy, nemusíte písať tu o závratnou rýchlosťou, pretože dieselkiem 1.3 je max 160 km / h: D ale často obracia k tomu, čo robiť, to sa stáva, že jeho "popiszczą", ale celkovo som spokojný s nimi. Bulharsko, Rumunsko, Srbsko a Turecko, kde sa často cestoval szutrówkach, vykonávaná senzačný :) V iných krajinách, "videl" len diaľnice, takže nemôžem určiť;) Viac > auto potom vložený 5 osôb + box na batožinu a plný kufor. Obvykle mesto a dochádzanie do práce po 30 km v jednom smere. Po nejakom 10000K strata 1 mm vpredu a vzadu 0,5 mm. Aby som to zhrnul - auto v tejto triede - odporúčam :)
 • kaszub 4,2 111150

  Continental ContiEcoContact CP 185/60 R14

  Veľmi pokojné (v závislosti na kvalite asfaltovej) nízka oteru. POZOR! každá pneumatika kĺže na čerstvom daždi, prachu cesty stále nie zmyty.Po pri zrážaní má ok.KAŻDA pneumatiky, každá spoločnosť v takých podmienkach je horšia priľnavosť (prvý dážď). Toľko komentár k tomuto nezmysly o przyczepności.Poczytajcie malých odborných článkov. Pekný deň. Viac >
 • Vinek 4,7 111150

  Continental ContiEcoContact EP 155/65 R13

  Pneumatiky majú vynikajúce jazdné vlastnosti, a vozidlo je plne viazaný na podklade. Cítil som ten rozdiel, keď som zložil mojej predchádzajúcej pneumatiky kladený na objekt. Zaujímalo by ma, ako som mohol jazdiť bezpečne na svojich predchodcov. Za cenu dostaneme sneh naozaj vynikajúcu kvalitu, bezpečnosť, hospodárne, tiché a odolné. Odporučil by som bez pochýb. Viac >
 • Maks bmw 4,5 111150

  Continental ContiPremiumContact 205/55 R16

  V porovnaní s predchádzajúcimi pneumatiky (Michelin), sú hlasnejšie, ale oveľa lepšie drží na ceste. Najväčší rozdiel sa môžete cítiť mokré, zrýchľuje v zákrute, so silným zrýchlenie necíti žiadnu nervózny správanie. Dynamická jazda na suchých je príjemná. Mal som dojem, že zrýchlenie 0-100 je aspoň asi 0,5 sekundy lepšie, vzhľadom k nižšej aktivite systému ASR, pretože pneumatika nie je ako predchádzajúce krabica. Zatiaľ nevidím žiadne zásadné vady pneumatiky. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Continental