Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Continental AllSeasonContact

Výrobca:
Continental
Sezóna:
Celoročné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
99 / ks
Kúpiť
4,8
Hodnotenie: Hodná odporúčania

Continental AllSeasonContact popis

Skvelá voľba pre osobné vozidlá všetkých tried


Dokonale sa osvedčí pre také vozidlá, ako sú: Ford Fiesta, Mercedes A triedy, Audi A3, Opel Adam a mnohé iné.

AllSeasonContact je dokonalý model pre vodičov:

 • ktorí jazdia najmä v meste a na cestách s pravidelným odhŕňaním snehu

 • ktorí bývajú v regiónoch s miernymi poveternostnými podmienkami

 • s nízkou ročnou intenzitou jázdPneumatiky Continental – najvyššie hodnotené v expertných rebríčkoch

Značka, ktorá za obdobie 10 rokov získala najvyššie odporúčanie v testoch vyše 700 krát

AllSeasonContact podľa expertov„Vysoko odporúčaná”

225/45 R 17 W/Y

6/2018„Príkladná”

205/55 R 16 91/94 V

39/2017Prečo si vybrať AllSeasonContact?

 • Nevídaná priľnavosť na akomkoľvek povrchu – bez ohľadu na ročné obdobie, táto pneumatika ostane vždy pružná: na jej výrobu bola použitá živica (Winter Performance Resins) a silikát (Traction Silica Compound) zabezpečujúce optimálnu priľnavosť a adaptačné vlastnosti.

 • Kratšia brzdná dráha, efektívne a rýchle zastavenie – kombinácia otvorených ramien pneumatiky chráni proti aquaplaningu a spevnená konštrukcia behúňa s minimálnym počtom lamiel zabezpečuje správne rozloženie tlaku na podklad.

 • Nízky valivý odpor, nižšie výdavky – citeľne nižšia ročná spotreba paliva je zásluhou optimalizovanej konštrukcie bočnice so špeciálnou geometriou a príslušnej hĺbky behúňa.

Continental


Kvalita potvrdená testami.

Pneumatika testovaná v prvom plne automatizovanom brzdnom analyzátore (Automated Indoor Braking Analyzer) - na pretekárskej dráhe Contidrom, na suchých vozovkách, vozovkách pokrytých vodou alebo ľadom. Spoľahlivá bez ohľadu na aktuálne počasie.

70% opakovateľnosti testov spôsobuje, že v Európe takmer každé tretie vozidlo opúšťa výrobný závod s pneumatikami Continental.AllSeasonContact je novinkou v ponuke značky Continental pre vodičov osobných vozidiel. Jedná sa o celoročnú pneumatiku, ktorá vzhľadom na svoje vlastnosti môže predstavovať skvelú alternatívu pre tých, ktorí chcú ušetriť čas a peniaze. Tento model patrí do vysokej (prémiovej) triedy, ktorá sa vyznačuje najvyššou kvalitou prevedenia, modernosťou a najvyššou úrovňou bezpečnosti. Je dostupný v rozmeroch 14 až 18 palcov, čím zodpovedná väčšine populárnych modelov vozidiel.

Continental AllSeasonContact


Produkt je spoľahlivý bez ohľadu na dopravné a poveternostné podmienky. Bezpečnosť a efektívnosť v zimnom počasí zaručuje špeciálna gumová zmes obohatená o silikát a živice. Vďaka tomu ostane pneumatika pružná pri nízkych teplotách a je zabezpečená istota a stabilita vedenia vozidla. AllSeasonContact je označená dvomi symbolmi : M+S a Symbol Alpine.Prvý z nich definuje správanie sa pneumatiky na snehu a snehovej kaši. Za dokonalú výkonnosť v zimných podmienkach zodpovedá smerový behúň, ktorý sa znamenite zatne do snehu a zaručuje tak dobrú priľnavosť. Symbol Alpine predstavuje informáciu o tom, že AllSeasonContact je pneumatika, ktorá absolvovala objektívne testy určujúce vysoký výkon, bezpečnosť a ovládanie na snehu a zľadovatenom povrchu. Sú to skúšky absolvované v súlade s predpismi UNECE.Tento model bude skvelým spoločníkom na cesty v letnom období. Naplní očakávania vodičov, ktorí chcú cítiť istotu počas brzdenia na suchej aj mokrej vozovke. Navyše je pneumatika mimoriadne odolná voči valivému odporu, a teda je ekonomická. Nižšia úroveň spotreby paliva sa dosiahla vďaka modernej geometrii bočníc a špeciálne navrhnutej konštrukcii modelu.continental logo


Continental zahájil svoju činnosť v roku 1871. Experti neustále zdokonaľujú pneumatiky v snahe zaistiť bezpečnosť vodičov. Nemecká technológia a dôslednosť tejto spoločnosti sú známe na celom svete. Spoločnosť si získala dôveru mnohých vodičov vďaka tomu, že vyvinula bezpečnejšie behúne, ktoré uľahčujú brzdenie v náročných podmienkach. Ako prvý výrobca v histórii vykonal Continental profesionálny test zimných pneumatík. V roku 1953 vystúpili testovacie vozidlá vybavené prvými zimnými pneumatikami tejto značky do výšky 2112m na alpský priesmyk Sv. Gottharda. Ku koncernu Continental patria také značky pneumatík, ako sú o. i.: Semperit, Barum, General Tire, Uniroyal i Viking.

Continental AllSeasonContact recenzia

Celkové hodnotenie: 4,8 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 8 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,9
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,4
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,8

8 osôb ohodnotilo

 • 5 6 osôb
 • 4 2 osôb
 • 3 0 osôb
 • 2 0 osôb
 • 1 0 osôb

75% užívateľov odporúča túto pneumatiku

75%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 2103 dni. V tom čase sme získali 8 názorov.
Naši klienti spolu prešli 112000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi .

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 205/60 R16

  Hodnotenie: 4,2

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Vybral som si Continental, lebo na predchádzajúcom aute Renault Scenic som mal presne túto značku. Boli to síce letné pneumatiky, ale momentálne majú už 19 rokov (vzhľadom na vek sa už nemôžu používať!), na gume nie sú viditeľné žiadne vonkajšie zmeny štruktúry,žiadne póry, praskliny, deformácie. Opotrebovanie behúňa je zanedbateľné. Samozrejme je treba dbať na zbiehavosť a raz za čas boli ošetrené prostriedkami na údržbu dostupnými na trhu. Dúfam, že v súčasnosti zakúpené celoročné pneumatiky budú rovnako trvanlivé. V letnom období sa pneumatiky osvedčili podobne ako letné pneumatiky na suchom či mokrom povrchu, sú tiché, čo je taktiež dôležité. Uvidíme, čo bude v zime. Dúfam, že keďže nenajazdím veľa kilometrov, vydržia toľko rokov, koľko zaručuje výrobca.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 16 Nie 22

 • Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 5,0

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Dobré pneumatiky, priľnavosť za každých podmienok je skvelá, hoci počas prvých dní (kvôli nižšiemu valivému odporu?) som sa cítil trošku neisto - mal som nejaký taký pocit menšieho kontaktu s vozovkou, o niečo viac som cítil bočný vietor na diaľniciach. Neprejavilo sa to však v skutočnej priľnavosti. Po niekoľkých mesiacoch som si buď zvykol, alebo tento efekt zmizol. Žiadny aquaplaning, dokonca ani nie je vždy cítiť, že vchádzam do vody. Obrusnosť - dosť rýchlo sa opotrebúvajú, približne po 10 tisícoch kilometrov už zmizla vonkajšia drážka na predných pneumatikách, ale na jeseň sa prehodia zadné dopredu. Aha, jazdím skôr podľa predpisov - neviem, ako sa správajú pri rýchlostiach nad 140 km. V zime sa tento rok nejazdilo ani v horách.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 2 Nie 1

 • Rozmer: 235/60 R18

  Hodnotenie: 4,5

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Vo všeobecnosti veľmi slušná pneumatika, avšak veľmi citlivá na povrch vozovky. Poľské cesty nepatria k najrovnejším a pneumatika sa teda dosť rýchlo poškodí. Raz som musel vymeniť celú pneumatika, lebo sa prepichla na spoji bočnice a behúňa a nebolo možné ju opraviť. Často v nej klesá tlak. Na snehu (Bieszczady) to zvláda celkom šikovne, ale výrazne horšie ako zimná pneumatika. Rýchlosti do 230 bez problému, ale nad 200 začína mierne plávať. Opotrebenie štandardné - prešiel som na nich cca 40 000 km a naďalej sú použiteľné.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 2 Nie 0

 • Rozmer: 245/45 R18

  Hodnotenie: 5,0

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Tieto pneumatiky ma príjemne prekvapili na mokrom a čerstvom snehu, celkovo sú dosť tiché a v porovnaní s predchádzajúcimi dvomi súpravami (leto - zima) sú rozhodne úspornejšie. Pri mojom dosť dynamickom jazdnom štýle klesla spotreba v meste z 15 -16 l LPG na 13-14. Nie sú lacné, ale po tohtoročnej zime konštatujem, že stoja za tú cenu. Veľmi zriedkavo sa stávalo, aby sa zaplo ASR pri rozbehu, a ABS iba na ľade. Manželka povedala, že auto ide na čerstvom snehu ako tank;D ODPORÚČAME.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 7 Nie 0

 • Rozmer: 205/60 R16

  Hodnotenie: 5,0

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Prvýkrát som si kúpil viacsezónne pneumatiky. Prečo Continental? Dobré hodnotenia iných používateľov, tradícia a dostupná cena za prémiovú kvalitu. Otestované rovnako na suchých aj mokrých povrchoch, no a dnes pri hustom snežení. Jazda na rovnej vozovke, v snehovej kaši, do kopca, v zákrutách a ani brzdenie nerobili žiaden problém. Veľmi náročné podmienky - cca 15 cm snehu. Pocit bezpečia a kontrola nad vozidlom. S nákupom týchto pneumatík som veľmi spokojný. Odporúčam.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 6 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Continental AllSeasonContact

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Continental AllSeasonContact 205/55 R16 91 H CRM
C | B | B 72 dB |
205/55 R16 91 H 96 Kúpiť
Continental AllSeasonContact 205/55 R16 91 V
C | B | B 72 dB |
205/55 R16 91 V 97 Kúpiť
Continental AllSeasonContact 225/40 R18 92 Y XL, FR
C | B | B 72 dB |
225/40 R18 92 Y 123 Kúpiť
Continental AllSeasonContact 225/45 R17 94 W XL, FR
C | B | B 72 dB |
225/45 R17 94 W 113 Kúpiť
Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91 T
C | B | B 72 dB |
195/65 R15 91 T 83 Kúpiť
Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91 H
C | B | B 72 dB |
195/65 R15 91 H 80 Kúpiť
Continental AllSeasonContact 175/65 R14 82 T
C | B | B 71 dB |
175/65 R14 82 T 68 Kúpiť
Continental AllSeasonContact 185/65 R15 88 T
C | B | B 71 dB |
185/65 R15 88 T 76 Kúpiť
Continental AllSeasonContact 225/40 R18 92 W XL, FR
C | B | B 72 dB |
225/40 R18 92 W 112 Kúpiť
Continental AllSeasonContact 245/40 R18 97 Y XL, FR
C | B | B 72 dB |
245/40 R18 97 Y 163 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor B BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE B
Kod QR

Continental

3550860000

205/55 R16 94 V

C1

72

 • Continental
 • AllSeasonContact
 • 205/55 R16
 • 94
 • V
 • B
 • B
 • B
 • 72 dB
 • Áno
 • Nie
 • XL
Údajový list výrobku

Certifikát

Sme certifikovaný predajca pneumatík Continental.

Certifikát

Continental AllSeasonContact test

2023 test Auto Bild s rozmerom: 235/55 R17 hodnotenie: dobrá
test Auto Bild s rozmerom: 225/50 R18 3. miesto hodnotenie: dobrá
test Auto Bild s rozmerom: 195/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Zeitung s rozmerom: 205/55 R16 1. miesto hodnotenie: vítěz testu
test Auto Bild Allrad s rozmerom: 235/65 R17 3. miesto hodnotenie: dobrá
test Auto Bild Allrad s rozmerom: 235/55 R19 3. miesto hodnotenie: dobrá
test ADAC s rozmerom: 235/55 R17 1. miesto hodnotenie: dostačující
test Auto Bild s rozmerom: 205/55 R16 3. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Bild s rozmerom: 225/45 R17 hodnotenie: dobrá
test Auto Bild Allrad s rozmerom: 235/65 R17 3. miesto hodnotenie: dobrá
test Gute Fahrt s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: dobrá
test ÖAMTC s rozmerom: 175/65 R14 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test ACE/GTÜ s rozmerom: 185/65 R15 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 225/45 R17 1. miesto hodnotenie:
test ACE/ARBÖ s rozmerom: 165/65 R15 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test TCS s rozmerom: 175/65 R14 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 175/65 R14 2. miesto hodnotenie: uspokojivá
test AutoExpress s rozmerom: 225/45 R17 1. miesto hodnotenie: