Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte druh
Vyberte priemer
Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

   

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Všetky filtre

Motocyklové pneumatiky

Najpredávanejšie motocyklové pneumatiky

Predstavujeme Vám ponuku najčastejšie kupovaných motocyklových pneumatík v našom obchode. Sú to najpopulárnejšie modely motocyklových pneumatík vyberané našími zákazníkmi. Zistite, či niektorá z ponúk splní Vaše očakávania.

Motocyklové pneumatiky

Motocyklové pneumatiky Motocyklové pneumatiky sa delia podľa typu motocyklov, pre ktorý sú určené (klasické motocykle, závodné, skútre, štvorkolky, cestné, cestno - športové-turistické alebo typy mopedu, chopper, enduro/cross street alebo cross off-road). Tieto pneumatiky sú tiež rozdelené podľa miesta montáže (predné a zadné kolesá alebo univerzálne, ktoré môžu byť namontované na oboch miestach). Motocyklové pneumatiky by mali kombinovať vlastnosti správnej trakcie, presnosť riadenia a jazdný komfort. Pneumatika v každom z týchto typov motocyklov by mala efektívne odvádzať vodu, chrániť pred aquaplaningom a zaisťovať dostatočnú trakciu na mokrých aj suchých cestách. Ďalším dôležitým a spoločným rysom týchto pneumatík by trvanlivosť, odolnosť proti oderu a mnoho najazdených kilometrov. Na ich výrobu boli použité moderného gumené zmesi chrániace pneumatiku proti poškodeniu a prerazeniu. O priľnavosť tohto typu pneumatík pri vysokých rýchlostiach často dbá drážka umiestnená pozdĺžne v strede dezénu. Motocyklové pretekárske pneumatiky sú pneumatiky určené na jazdu po mokrom povrchu alebo slicki a semi-slicky. Tieto pneumatiky často majú spevnenú kostru, ktorá znižuje valivý odpor a zvyšuje stabilitu trakcie pneumatík. Výrobcovia motocyklových pneumatík prikladajú veľký význam tomu, aby ich dizajn bol veľmi moderný. Každý z vyššie uvedeného typu motocyklov pneumatík potrebuje pneumatiky s inými vlastnosťami. A tak pneumatiky pre off-road motocykle musia mať veľmi dobrý výkon ako na spevnených cestách tak aj off-road. Veľmi dobre tiež zvládajú jazdu po zablatených terénoch. Tieto pneumatiky možno bezpečne použiť na jazdu po blate či piesku, pretože ich dezén sa vyznačuje efektívnym samočistením.

Pneumatiky pre turistické motocykle a choppery okrem tých vlastností, ktoré by mala mať každá motocyklová pneumatika, ktorá sa vyznačuje vysokou jazdnou stabilitou aj pri vysokom zaťažení. Behúň tohto typu pneumatík je obzvlášť silný, odolný proti opotrebeniu. Pneumatiky pre štvorkolky sa vyznačujú vynikajúcou trakciou a vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami rôznych typov. Ich ľahká konštrukcia umožňuje lepšiu akceleráciu a účinné brzdenie. Moderné pneumatiky tohto typu garantujú plynulú a pohodlnú jazdu aj vo veľmi náročnom teréne. Okrem toho, sú to pneumatiky prispôsobené k vyšším rýchlostiam.