Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Osobné pneumatiky

Osobné pneumatiky

Bestsellery

Pozrite si naše najlepšie hodnotené osobné pneumatiky. Máme najväčšiu databázu názorov užívateľov pneumatík na internete. Hľadáte najlepšie automobilové pneumatiky? Ponúkame vám rebríček letných a zimných pneumatík pre vaše vozidlo s najlepším hodnotením vodičov, ktorí ich testovali v praxi.

Letná sezóna
od 101 Pozrieť ponuku
Letná sezóna
od 192 Pozrieť ponuku

Najčastejšie kupované osobné pneumatiky

Predstavujeme vám najčastejšie kupované osobné pneumatiky. Zistite, ktoré modely pneumatík pre osobné autá sú tie najobľúbenejšie. K dispozícii máme letné a zimné pneumatiky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a prijateľnou cenou. Kúpte si u nás osobné pneumatiky, ktoré určite splnia vaše očakávania.

Letné pneumatiky na osobné auto

4,2

(1032 názorov)

4,4

(556 názorov)

4,4

(541 názorov)

Zimné pneumatiky na osobné auto

4,3

(604 názorov)

4,2

(487 názorov)

4,2

(420 názorov)

4,5

(310 názorov)

4,4

(274 názorov)

Osobné pneumatiky

Osobné pneumatiky
Osobné pneumatiky sú rozdelené na letné, zimné a celoročné. Dezén týchto pneumatík môže mať symetrický, asymetrický alebo riadiaci vzor. Letné pneumatiky by mali byť používané od jari do jesene, kedy je teplota vzduchu vyššia než 7°C. Pri nižších teplotách tieto pneumatiky strácajú svoje vlastnosti. Vtedy sa oplatí namontovať zimné pneumatiky, ktoré sú vzhľadom na použitý materiál a behúň vhodnejšie pre jazdu v zimných podmienkach. Zimné pneumatiky sa odlišujú od letných väčším počtom výrezov a drážok, ktoré zaisťujú dobré správanie na snehu. V letných pneumatikách sa bežne používajú všetky vzory behúňa, avšak pri zimných sa používajú iba dva vzory: asymetrické a smerové. Celoročné pneumatiky majú plusy letných aj zimných pneumatík. Tieto pneumatiky majú dobrý výkon po celý rok, bez ohľadu na ročné obdobie a poveternostné podmienky. Sú určené pre vodičov s pokojným štýlom jazdy, ktorí najazdia ročne cca 6000 km. Letné pneumatiky sú vhodnejšie pre vodičov, ktorí majú radi dynamický a agresívny štýl jazdy. Výrobcovia pneumatík pre osobné autá sa neustále snažia vyrábať pneumatiky, ktoré sa charakterizujú vynikajúcou priľnavosťou na mokrom aj suchom povrchu, krátkou brzdnou dráhou a vysokou efektivitou využitia paliva pri vysokom jazdnom komforte. Počas tvorenia zimných pneumatík je ozajstnou výzvou vytvoriť pneumatiku, ktorá by mala veľmi dobrú priľnavosť na čerstvom snehu, ale aj v daždi, a pritom by sa vyznačovala nízkou hlučnosťou.

Najpopulárnejšie priemery pneumatík

Značky pneumatík

Výrobcov pneumatík je veľa - pozrite si online naše obľúbené značky pneumatík pre autá. Podľa typu vozidla a toho, kde a ako jazdíte, si zvoľte nízkorozpočtové alebo prémiové pneumatiky. Máme v ponuke obrovskú kolekciu Michelin, Pirelli, Continental, Dunlop a Goodyear.

Začnite nakupovať