Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

19 palcové pneumatiky

Nájdite 19 palcové pneumatiky, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám

Najpopulárnejšie rozmery 19" pneumatík

Najpredávanejšie modely 19" pneumatík

Letná sezóna
od 100 Pozrieť ponuku
Letná sezóna
od 172 Pozrieť ponuku

Prehľad 19'' pneumatík

Pneumatiky s priemerom 19 palcov sú zvyčajne inštalované v luxusných a športových automobiloch - pneumatiky 19'' dávajú vozidlu agresívnejší vzhľad a vylepšený výkon: umožňujú ostrejšie zatáčanie a lepšiu rovnováhu. 19“ pneumatiky nájdete v BMW 7, Audi A8, Citroen C5, Ford S-Max, Mazda 6 alebo Seat Leon (najmä u výkonnejších modelov).

Ako vybrať 19'' pneumatiky pre vaše auto

Montáž správnych pneumatík je rozhodujúca pre celkový výkon a bezpečnosť vášho vozidla - ak jazdíte na rôznych pneumatikách, spôsobíte nerovnomerné opotrebovanie pneumatík a môže to mať negatívny vplyv na jazdné vlastnosti vozidla. Ak chcete nájsť správne 19 palcové pneumatiky pre vaše vozidlo, skontrolujte rozmer pneumatík uvedený na bočnici pneumatiky alebo v príručke k automobilu. Viac sa dočítate v našom sprievodcovi rozmermi pneumatík na našom blogu.

Hľadáte alternatívy 19 palcových pneumatik? Alternatívne varianty rozmerov pneumatík nájdete v servisnej príručke k vášmu automobilu. Tiež môžete skontrolovať voliteľné 19 palcové pneumatiky pomocou našej kalkulačky rozmerov pneumatík. Pri výbere akýchkoľvek alternatív však zvážte kapacitu vozidla alebo iné fyzické obmedzenia.

Pozrite sa na naše 19'' pneumatiky na predaj

Ponúkame 19 palcové pneumatiky, ktoré môžete kúpiť online na oponeo.sk. Vyberte si vhodné 19 palcové pneumatiky pre svoje vozidlo výberom šírky, výšky a priemeru pneumatiky. Pneumatiky môžete vyhľadávať aj podľa značiek automobilov. Objednajte si ešte dnes a nechajte si svoje 19'' pneumatiky namontovať v jednom z našich pneuservisoch.

Najpopulárnejšie priemery pneumatík

Začnite nakupovať