Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

18 palcové pneumatiky

Nájdite 18 palcové pneumatiky, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám

Najpopulárnejšie rozmery 18" pneumatík

Najpredávanejšie modely 18" pneumatík

Letná sezóna
od 100 Pozrieť ponuku
Letná sezóna
od 172 Pozrieť ponuku

Prehľad 18" pneumatík

18 palcové pneumatiky sú spájané iba s výkonnými, vytunenými alebo luxusnými vozidlami. Avšak stále viac a viac vozidiel segmentu D je vybavené 18'' pneumatikami - pneumatiky s väčším priemerom zlepšujú ovládateľnosť a účinnosť pri vysokej rýchlosti. Vyskytujú sa v každej triede pneumatík: hospodárnych pneumatík, pneumatík strednej triedy a pneumatík najvyššej triedy. 18 palcov je továrenský rozmer ráfika pre modely ako Mercedes C- a E-Class, Audi A6, Volkswagen Passat, Škoda Superb, Volvo S60 alebo Honda Accord.

Ako vybrať 18'' pneumatiky pre vaše auto

Vždy by ste mali vybrať vhodné pneumatiky pre vaše auto - miešanie pneumatík je nebezpečné pre vás a ostatných účastníkov cestnej premávky. Než si objednáte 18'' pneumatiky pre vaše auto, skontrolujte rozmer pneumatiky podľa príručky k vozidlu alebo podľa rozmerového kódu svojich súčasných pneumatík. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si nášho sprievodcu veľkosťou pneumatík.

Ak chcete vidieť alternatívy 18 palcových pneumatík, použite kalkulačku rozmerov pneumatík - zobrazia sa vám všetky prijateľné možnosti pneumatík. Pri výbere alternatívnych pneumatík berte do úvahy rôzne indexy a faktory pneumatík, ako aj kapacitu vozidla.

Pozrite sa na naše 18'' pneumatiky na predaj

Ponúkame 18 palcové pneumatiky, ktoré môžete kúpiť online na oponeo.sk. Vyberte si 18'' pneumatiky dostupné pre vaše auto: výberom šírky, výšky a priemeru pneumatiky alebo vyhľadaním pomocou značky automobilu. Objednajte si ešte dnes a nechajte si svoje 18'' pneumatiky namontovať v jednom z našich pneuservisoch.

Najpopulárnejšie priemery pneumatík

Začnite nakupovať