Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

17 palcové pneumatiky

Nájdite 17 palcové pneumatiky, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám

Najpopulárnejšie rozmery 17" pneumatík

Najpredávanejšie modely 17" pneumatík

Letná sezóna
od 100 Pozrieť ponuku
Letná sezóna
od 172 Pozrieť ponuku

Prehľad 17'' pneumatík

17 palcové pneumatiky sú bežné v každej triede pneumatík: hospodárnych pneumatík, pneumatík strednej triedy a pneumatík najvyššej triedy. Zvyčajne sú inštalované v automobiloch segmentu D, ako sú Volkswagen Passat, Toyota Avensis, Audi A4, Škoda Superb, BMW 3 a 5, Peugeot 5008 alebo Ford Mondeo. Ponuku pre 17“ pneumatiky nájdete ľahko medzi letnými, zimnými a celoročnými pneumatikami. Pre svoje vozidlo si môžete kúpiť aj 17'' pneumatiky na núdzový dojazd.

Ako vybrať 17" pneumatiky pre vaše auto

Prispôsobenie rozmerov pneumatík automobilu je veľmi dôležité - ak budete kombinovať dezény a štýly, predstavujete veľké riziko pre bezpečnosť každého na cestách. Ak chcete pre svoje vozidlo zvoliť správne pneumatiky 17", skontrolujte rozmer pneumatík na bočnici alebo v príručke. Pri kúpe novej sady pre vaše vozidlo by ste mali vždy myslieť na rozmery pneumatiky. Viac sa dočítate v našom sprievodcovi rozmermi pneumatík na našom blogu.

Možno budete chcieť vidieť alternatívy pneumatík o veľkosti 17 palcov. Ak chcete skontrolovať možnosti 17" pneumatík pre vaše vozidlo, jednoducho použite našu kalkulačku rozmerov pneumatík. Pri výbere alternatívnych pneumatík nezabudnite na kapacitu automobilu a ďalšie fyzické obmedzenia.

Pozrite sa na naše 17" pneumatiky na predaj

Máme širokú škálu 17 palcových pneumatík, ktoré si môžete kúpiť online. Vyberte si 17" pneumatiky dostupné pre vaše auto - výberom šírky, výšky a priemeru pneumatiky alebo vyhľadaním pomocou značky automobilu. Objednajte si ešte dnes a nechajte si svoje pneumatiky namontovať v jednom z našich pneuservisoch.

Najpopulárnejšie priemery pneumatík

Začnite nakupovať