Osobné pneumatiky

15 palcové pneumatiky

Osobné pneumatiky

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Cenové rozpätie

-
Osobné pneumatiky

Odporúčané modely pneumatík letné pneumatiky 15 palcov.

Goodyear Efficientgrip Performance 2
5,0

3 názory

Od 132 ks
Bridgestone Turanza T005
4,6

9 názorov

Od 90 ks
Pirelli Powergy
4,7

2 názory

Od 255 ks
Osobné pneumatiky

Odporúčané modely pneumatík zimné pneumatiky 15 palcov.

Kormoran Snow
4,7

6 názorov

Od 64 ks
Yokohama BluEarth-Winter V906
5,0

1 názor

Od 126 ks
Imperial Snowdragon HP
4,2

51 názorov

Od 61 ks
Osobné pneumatiky

Odporúčané modely pneumatík celoročné pneumatiky 15 palcov.

Kormoran All Season
5,0

1 názor

Od 61 ks
Kleber Quadraxer 3
4,3

3 názory

Od 80 ks
Continental AllSeasonContact
4,9

18 názorov

Od 99 ks

Prehľad 15'' pneumatík

15 palcové pneumatiky sa vyrábajú vo všetkých dezénoch, a preto sa dajú inštalovať do širokej škály automobilov od mestských sedanov až po vozidlá s pohonom všetkých 4 kolies. 15" pneumatiky sa často odporúčajú aj pre úžitkové automobily, SUV a minivany. Pneumatiky s priemerom 15 palcov sú k dispozícii pre všetky ročné obdobia: ako letné pneumatiky, zimné pneumatiky a celoročné pneumatiky. 15" pneumatiky sú jednou z najpopulárnejších veľkostí pneumatík.

Ako vybrať 15" pneumatiky pre vaše auto

Vždy by ste mali do svojho vozidla namontovať vhodné rozmery pneumatík, pretože je nebezpečné používať nezhodné pneumatiky. Najlepšie je jazdiť na rovnakých pneumatikách s rovnakým dezénom. Ak chcete zistiť, aké 15 palcové pneumatiky sú vhodné pre vaše auto, skontrolujte presné rozmery pneumatiky. Veľkosť pneumatík môžete vidieť na bočnici pneumatiky a v príručke k automobilu. Ak potrebujete viac informácií, prečítajte si nášho sprievodcu veľkosťami pneumatík.

Hľadáte možné alternatívy pneumatík s priemerom 15 palcov? Použite našu kalkulačku veľkosti pneumatík pre zobrazenie možností pre vašu značku a model auta. Predtým, ako zadáte objednávku na akúkoľvek alternatívu 15 palcových pneumatík, dvakrát skontrolujte kapacitu svojho auta a ďalšie obmedzenia.

Pozrite sa na naše 15" pneumatiky na predaj

Ponúkame široký sortiment 15 palcových pneumatík online. Prejdite si 15" pneumatiky dostupné pre vaše auto výberom šírky, výšky a priemeru pneumatiky alebo jednoducho vyhľadaním pomocou značky automobilu. Kúpte si dnes vaše 15 pneumatiky a nechajte ich namontovať v jednom z našich pneuservisoch.

Najpopulárnejšie priemery pneumatík

Zachovájte si čisté ruky
a montáž nechajte na montážnikov

Zistite viac