Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

20 palcové pneumatiky

Nájdite 20 palcové pneumatiky, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám

Najpopulárnejšie rozmery 20" pneumatík

Najpredávanejšie modely 20" pneumatík

Letná sezóna
od 106 Pozrieť ponuku
Letná sezóna
od 190 Pozrieť ponuku

Prehľad 20'' pneumatík

Pneumatiky s priemerom 20 palcov sú zvyčajne montované vo väčších vozidlách, ako sú Renault Grand Scenic, Volvo XC90, Porsche Cayenne, BMW X6, Land Rover alebo Jaguar F-Pace. 20'' pneumatiky sú obľúbené medzi fanúšikmi vytunených automobilov, ktorí si kladú za cieľ dať autu viac agresívny vzhľad. Pneumatiky s priemerom 20 palcov sú najviac dostupné v prémiovej triede. Na trhu sú tiež k dispozícii 20'' pneumatiky na núdzový dojazd.

Ako vybrať 20'' pneumatiky pre vaše auto

Pri inštalácii novej sady pneumatík vždy používajte rovnaké pneumatiky - je nebezpečné kombinovať dezény a štýly. Ak jazdíte na nesúladných pneumatikách, riskujete nepredvídateľné ovládanie alebo brzdenie, čo ohrozuje bezpečnosť všetkých na cestách. Ak chcete pre svoj automobil vybrať správne 20palcové pneumatiky, prečítajte si informácie v príručke k automobilu alebo sa pozrite na kód rozmerov existujúcich pneumatík. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si nášho sprievodcu veľkosťou pneumatík.

Zaujímajú vás alternatívy 20 palcových pneumatík? Použite našu kalkulačku rozmerov pneumatík a pozrite si dostupné možnosti pneumatík pre vaše vozidlo. Predtým, ako vyberiete akékoľvek alternatívne 20palcové pneumatiky, dvakrát skontrolujte rôzne indexy a faktory pneumatík.

Pozrite sa na naše 20'' pneumatiky na predaj

Ponúkame 20 palcové pneumatiky - kúpte si ich online a nechajte si ich bezplatne dodať do niektorého z našich pneuservisov v pevninskej časti Spojeného kráľovstva. Vyberte si najlepšie 20'' pneumatiky, ktoré sú k dispozícii pre vaše auto, a objednajte si ich ešte dnes.

Najpopulárnejšie priemery pneumatík

Začnite nakupovať