Osobné pneumatiky

16 palcové pneumatiky

Osobné pneumatiky

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Cenové rozpätie

-
Osobné pneumatiky

Odporúčané modely pneumatík letné pneumatiky 16 palcov.

Goodyear Efficientgrip Performance 2
5,0

3 názory

Od 130 ks
Bridgestone Turanza T005
4,6

9 názorov

Od 95 ks
Pirelli Powergy
4,7

2 názory

Od 141 ks
Osobné pneumatiky

Odporúčané modely pneumatík zimné pneumatiky 16 palcov.

Kormoran Snow
4,7

6 názorov

Od 64 ks
Yokohama BluEarth-Winter V906
5,0

1 názor

Od 65 ks
Imperial Snowdragon HP
4,2

51 názorov

Od 55 ks
Osobné pneumatiky

Odporúčané modely pneumatík celoročné pneumatiky 16 palcov.

Kormoran All Season
5,0

1 názor

Od 62 ks
Kleber Quadraxer 3
4,3

3 názory

Od 77 ks
Continental AllSeasonContact
4,9

18 názorov

Od 87 ks

Prehľad 16" pneumatík

Pneumatiky s priemerom 16 palcov sú najpopulárnejšími rozmermi pneumatík na trhu. 16 palcov je továrenský rozmer pre väčšinu osobných automobilov vrátane Audi A4 a A6, Honda CR-V, Hyundai Tucson, Volkswagen Golf, BMW 3 a 5, Ford Focus a Opel Astra. Môžete namontovať pneumatiky s priemerom 16 palcov pre všetky ročné obdobia: k dispozícii sú letné pneumatiky, zimné pneumatiky a celoročné pneumatiky. Do automobilu môžete nainštalovať aj 16" pneumatiky na núdzový dojazd.

Ako vybrať 16" pneumatiky pre vaše auto

Je veľmi dôležité, aby ste do svojho vozidla namontovali správne rozmery pneumatík. V opačnom prípade môže dôjsť k nepredvídateľnej ovládateľnosti a brzdeniu, čo môže byť nebezpečné. Ak chcete vybrať správne 16" pneumatiky pre svoje auto, skontrolujte označenia na bočnici pneumatiky a v príručke k automobilu. Viac informácií o hľadaní vhodných rozmerov pneumatík nájdete v našom sprievodcovi rozmermi pneumatík.

Ak chcete vidieť alternatívy 16 palcových pneumatík, použite našu kalkulačku rozmerov pneumatík - jednoduché predstavenie všetkých možnosti pneumatík pre vaše vozidlo. Pred zakúpením akýchkoľvek alternatívnych pneumatík však skontrolujte, či sú vaše 16palcové pneumatiky v súlade s kapacitou vozidla a inými obmedzeniami.

Pozrite sa na naše 16" pneumatiky na predaj

K dispozícii je široký výber 16 palcových pneumatík, ktoré si môžete kúpiť online na oponeo.sk. Prejdite si 16" pneumatiky dostupné pre vaše auto výberom šírky, výšky a priemeru pneumatiky alebo jednoducho vyhľadaním pomocou značky automobilu. Objednajte si dnes vaše 16" pneumatiky a nechajte ich namontovať v jednom z našich pneuservisoch.

Najpopulárnejšie priemery pneumatík

Zachovájte si čisté ruky
a montáž nechajte na montážnikov

Zistite viac