Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

16 palcové pneumatiky

Nájdite 16 palcové pneumatiky, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám

Najpopulárnejšie rozmery 16" pneumatík

Najpredávanejšie modely 16" pneumatík

Letná sezóna
od 80 Pozrieť ponuku
Letná sezóna
od 105 Pozrieť ponuku

Prehľad 16" pneumatík

Pneumatiky s priemerom 16 palcov sú najpopulárnejšími rozmermi pneumatík na trhu. 16 palcov je továrenský rozmer pre väčšinu osobných automobilov vrátane Audi A4 a A6, Honda CR-V, Hyundai Tucson, Volkswagen Golf, BMW 3 a 5, Ford Focus a Opel Astra. Môžete namontovať pneumatiky s priemerom 16 palcov pre všetky ročné obdobia: k dispozícii sú letné pneumatiky, zimné pneumatiky a celoročné pneumatiky. Do automobilu môžete nainštalovať aj 16" pneumatiky na núdzový dojazd.

Ako vybrať 16" pneumatiky pre vaše auto

Je veľmi dôležité, aby ste do svojho vozidla namontovali správne rozmery pneumatík. V opačnom prípade môže dôjsť k nepredvídateľnej ovládateľnosti a brzdeniu, čo môže byť nebezpečné. Ak chcete vybrať správne 16" pneumatiky pre svoje auto, skontrolujte označenia na bočnici pneumatiky a v príručke k automobilu. Viac informácií o hľadaní vhodných rozmerov pneumatík nájdete v našom sprievodcovi rozmermi pneumatík.

Ak chcete vidieť alternatívy 16 palcových pneumatík, použite našu kalkulačku rozmerov pneumatík - jednoduché predstavenie všetkých možnosti pneumatík pre vaše vozidlo. Pred zakúpením akýchkoľvek alternatívnych pneumatík však skontrolujte, či sú vaše 16palcové pneumatiky v súlade s kapacitou vozidla a inými obmedzeniami.

Pozrite sa na naše 16" pneumatiky na predaj

K dispozícii je široký výber 16 palcových pneumatík, ktoré si môžete kúpiť online na oponeo.sk. Prejdite si 16" pneumatiky dostupné pre vaše auto výberom šírky, výšky a priemeru pneumatiky alebo jednoducho vyhľadaním pomocou značky automobilu. Objednajte si dnes vaše 16" pneumatiky a nechajte ich namontovať v jednom z našich pneuservisoch.

Najpopulárnejšie priemery pneumatík

Začnite nakupovať