Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

 

Nakupujte v Oponeo a ušetrite čas aj peniaze. Ponúkame tak široké rozpätie produktov, že si s istotou budete môcť vybrať tú najvhodnejšiu pneumatiku. V obchodovaní s pneumatikami máme dlhoročné skúsenosti. Keď nakupujete u nás, dostávate odborné rady a najvyšší štandard profesionálnych služieb.

 

Platba SSL-Secure

Máme 400 kvalifikovaných zamestnancov - od počítačových programátorov a administrátorov, až po profesionálov v zákazníckom servise a zamestnancov v sklade, ktorí zabezpečujú, aby Vaša objednávka bola rýchlo a efektívne spracovaná. Najmodernejšie metódy spracovania údajov v kombinácii so svetovou úrovňou technického vybavenia poskytujú bezpečnosť všetkých transakcií.

 

Rýchle a bezplatné
doručenie

Naše výrobky sú dodávané bezplatne zákazníkom po celej Slovenskej republike. Máme pokročilé logistické centrum a využívame služby odborných firiem s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti prepravy tovaru po celej Európe

 

Nové originálne produkty

Garantujeme našim zákazníkom produkty najvyššej kvality, pretože kupované pneumatiky pochádzajú z najmodernejších tovární celej Európy. Nepredávame pneumatiky staršie ako 36 mesiacov od dátumu ich výroby.

 

Dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja

Predávame online pneumatiky od roku 2001. Skúsenosti, ktoré sme získali v priebehu tejto doby znamenajú, že s nákupom u nás budete spokojní ako aj s kvalitnou obsluhou nášho servisu.

 

Viac než dva milióny zákazníkov

Po 15 rokoch pôsobenia sme v januári 2015 dosiahli dva milióny zákazníkov. Naďalej rozvíjame naše služby a zlepšujeme ich kvalitu, aby sme zaručili, že počet spokojných zákazníkov bude stále rásť.

 

Sieť európskeho
predaja

Sieť európskeho predaja

Prečo sa u nás oplatí nakupovať

  • Fungujeme nepretržite od roku 2001
  • 520,000 pneumatík skladom
  • Viac ako 250 zamestnancov poskytuje rýchle a efektívne spracovanie Vašej objednávky.
  • 2 milióny spokojných zákazníkov
  • Okrem Slovenska predávame pneumatiky a disky v Českej republike, Poľsku, Velkej Británii, Nemecku, Rakúsku, Holandsku, Belgicku, Írsku Francúzsku, Taliansku, Španielsku a Turecku

Pozývame Vás na nákupy

Začnite nakupovať