Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

 

Nakupujte v Oponeo a ušetrite čas aj peniaze. Ponúkame tak široké rozpätie produktov, že si s istotou budete môcť vybrať tú najvhodnejšiu pneumatiku. V obchodovaní s pneumatikami máme dlhoročné skúsenosti. Keď nakupujete u nás, dostávate odborné rady a najvyšší štandard profesionálnych služieb.

 

Platba SSL-Secure

Máme 100 kvalifikovaných zamestnancov - od počítačových programátorov a administrátorov, až po profesionálov v zákazníckom servise a zamestnancov v sklade, ktorí zabezpečujú, aby Vaša objednávka bola rýchlo a efektívne spracovaná. Najmodernejšie metódy spracovania údajov v kombinácii so svetovou úrovňou technického vybavenia poskytujú bezpečnosť všetkých transakcií.

 

Rýchle a bezplatné
doručenie

Naše výrobky sú dodávané bezplatne zákazníkom po celej Slovenskej republike. Máme pokročilé logistické centrum a využívame služby odborných firiem s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti prepravy tovaru po celej Európe

 

Nové originálne produkty

Garantujeme našim zákazníkom produkty najvyššej kvality, pretože kupované pneumatiky pochádzajú z najmodernejších tovární celej Európy. Nepredávame pneumatiky staršie ako 36 mesiacov od dátumu ich výroby.

 

Dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja

Predávame online pneumatiky od roku 2001. Skúsenosti, ktoré sme získali v priebehu tejto doby znamenajú, že s nákupom u nás budete spokojní ako aj s kvalitnou obsluhou nášho servisu.

 

Viac než milión zákazníkov

Po niekoľkých rokoch obchodovania má naša firma približne milión zákazníkov. Stále pracujeme na zlepšovaní kvality našich služieb, čo nám zabezpečuje neustále rastúci počet spokojných zákazníkov.

 

Sieť európskeho
predaja

Sieť európskeho predaja

Prečo sa u nás oplatí nakupovať

  • Fungujeme nepretržite od roku 2001
  • 520,000 pneumatík skladom
  • Viac ako 250 zamestnancov poskytuje rýchle a efektívne spracovanie Vašej objednávky.
  • 2 milióny spokojných zákazníkov
  • Okrem Slovenska predávame pneumatiky a disky v Českej republike, USA, Francúzsku, Poľsku, Velkej Británii, Nemecku, Rakúsku, Holandsku, Francúzsku, Taliansku, Španielsku a Turecku

Pozývame Vás na nákupy

Začnite nakupovať