Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

14 palcové pneumatiky

Nájdite 14 palcové pneumatiky, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám

Najpopulárnejšie rozmery 14" pneumatík

Najpredávanejšie modely 14" pneumatík

Letná sezóna
od 106 Pozrieť ponuku
Letná sezóna
od 190 Pozrieť ponuku

Prehľad 14'' pneumatík

14 palcová pneumatika je navrhnutá pre menšie mestské automobily, ale môže byť namontovaná aj v úžitkových vozidlách, nákladných automobiloch alebo kamiónoch. Pneumatika s priemerom 14 palcov sa v zásade odporúča pre najmenšie osobné automobily. 14 palcov je továrenský rozmer pneumatík pre modely ako Audi A2, Chevrolet Agile, Citroen ZX, Honda Fit, Kia Picanto, Fiat Scudo alebo iné ľahké úžitkové alebo osobné dodávky.

Ako vybrať 14'' pneumatiky pre vaše auto

Je dôležité namontovať pre vaše auto správny rozmer pneumatík - nesúladné pneumatiky sú hrozbou pre bezpečnosť všetkých na cestách. Ak chcete nájsť vhodné 14palcové pneumatiky, musíte poznať rozmery pneumatiky - rozmer pneumatiky je vytlačený na bočnici pneumatiky a je uvedený v príručke k automobilu. Je to postupnosť znakov (číslic a písmen) v nastavenom poradí. Viac sa dočítate v našom sprievodcovi rozmermi pneumatík na našom blogu.

Väčšina automobilov môže mať celý rad rozmerov pneumatík inštalovaných v rámci daných parametrov. Ak chcete skontrolovať možnosti pneumatík pre vaše vozidlo, použite našu kalkulačku rozmerov pneumatík. Pri výbere akýchkoľvek možných 14palcových variant pneumatík nezabudnite na kapacitu svojho auta a ďalšie fyzické obmedzenia.

Pozrite sa na naše 14'' pneumatiky na predaj

Ponúkame široký sortiment 15 palcových pneumatík online. Prejdite si 15'' pneumatiky dostupné pre vaše auto výberom šírky, výšky a priemeru pneumatiky alebo jednoducho vyhľadaním pomocou značky automobilu. Kúpte si dnes vaše 15'' pneumatiky a nechajte ich namontovať v jednom z našich pneuservisoch.

Najpopulárnejšie priemery pneumatík

Začnite nakupovať