Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Michelin

Hodnotenie výrobcu
3,8
  111500
na základe 4399 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer
Compagnie Générale des Etablissements Michelin je jedným z dvoch najväčších výrobcov pneumatík na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1889 bratmi André a Édouard Michelin. Firma sídli vo francúzskom Clermont-Ferrand.

Vyrábajú pneumatiky pre vysoko výkonné osobné automobily, nákladné automobily, motocykle, bicyklové, pre autá s pohonon 4x4, letectvo, priemyselné, poľnohospodárske, retro a pretekárske. Pneumatiky Michelin sú umiestnené v strednej triede, HP a UHP.

Firme patria značky ako Michelin, Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior Saimtyre, Tigar, EUuromaster, Recamic.

Michelin maskot - postavička Bidenbdum bola v roku 2000 zvolená za najlepšie logo na svete. V dôsledku toho všetkého je spoločnosť najviac uznávanou značkou medzi svetovými výrobcami pneumatík.

Firma sa aktívne zapája do motoristického športu. V roku 2005, Michelin získala majstrovské tituly na pretekoch: Formula 1, WRC, 24h Le Mans, v MotoGP, VTT Cross Country.

Hodnotenia pneumatík Michelin od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Michelin. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Rafał 4,2 111150

  Michelin ENERGY E 3A 205/65 R15

  Tak som sa išiel tento automobil aj pneumatiky Dunlop a Goodyear. Dunlop dôjdu docela rýchlo, pretože po cca 60.000 km, pričom do úvahy, že v zime by som ísť na zimné pneumatiky. Avšak, spotreba Goodyear'y polovica začal hrozne behúňa hluk pri určitej rýchlosti. Sprvu som si myslel, že problém spočíva v suspenzii a robil všetky potrebné kontroly a skúšky, a potom prišiel na to, že problém spočíva v pneumatike, a to najprawdopodbniej v mixe, pretože vizuálne nebol žiadny náznak akejkoľvek nezrovnalosti v použití pneumatiky, ktoré by mohli spôsobiť také dunenie prichádzajúce od kolies. Michelin v tejto súvislosti je dobré pneumatiky. Viac >
 • Piotrula 4,6 111150

  Michelin ENERGY E 3B 155/70 R13

  pneumatiky odhalenie, aspoň pre mňa :) Predchádzajúci Fulda diadém Linero neporovnateľne lepšia Michelinki krásne krásne polstrované hold drahý priateľ bežal podobný 100000km a samozrejme ma povzbudzoval, aby som cenovú 155 zł. Nawijał cestoviny Nie som na ušiach pri ďalšom nákupe Randy 100% kúpiť :) Viac >
 • MK 4,2 111150

  Michelin ENERGY XH1 195/60 R15

  Používa sa v druhom aute. Sú super-tiché a odolné iba navrátení CENA! a to je už nie s nimi prakticky v mojej veľkosti nemôže kúpiť. Išiel som skoro 70.000 na jeden set-predné boli trochu zamotaný, ale nefunkčné, vzadu trochu opotrebovaný. Mal som náhradné jeden som si kúpil nový, a pravdepodobne ešte pár tisíc ešte prejedanie. km. Na vode príliš veľký, zvyčajne 5 až navyše Viac >
 • Karol 4,2 111150

  Michelin ENERGY XT1 175/65 R14

  Jazdím na týchto pneumatikách už štvrtým rokom, a ja si nemyslím, že na nič negatívneho povedať o nich. Excel takmer dokonale, až na malé nekontrolované przyhamowaniami na väčších bazénov. Ale to je asi normálne, takmer pre všetky pneumatiky, ak nechcete meniť rýchlosť prehrávania. Odporučil by som tieto pneumatiky všetkým, ale zrejme ani ich výrobu ešte. Na druhej strane - v prípade, že ďalšie bude ešte lepšie, zostala iba k letu. Prajem vám všetkým krásny výlet:-) Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Michelin