Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Michelin

Hodnotenie výrobcu
3,8
  111500
na základe 4405 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Pomoc

Zobraziť vysvetlivky pre parametre vyhľadávania

Compagnie Générale des Etablissements Michelin je jedným z dvoch najväčších výrobcov pneumatík na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1889 bratmi André a Édouard Michelin. Firma sídli vo francúzskom Clermont-Ferrand.

Vyrábajú pneumatiky pre vysoko výkonné osobné automobily, nákladné automobily, motocykle, bicyklové, pre autá s pohonon 4x4, letectvo, priemyselné, poľnohospodárske, retro a pretekárske. Pneumatiky Michelin sú umiestnené v strednej triede, HP a UHP.

Firme patria značky ako Michelin, Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior Saimtyre, Tigar, EUuromaster, Recamic.

Michelin maskot - postavička Bidenbdum bola v roku 2000 zvolená za najlepšie logo na svete. V dôsledku toho všetkého je spoločnosť najviac uznávanou značkou medzi svetovými výrobcami pneumatík.

Firma sa aktívne zapája do motoristického športu. V roku 2005, Michelin získala majstrovské tituly na pretekoch: Formula 1, WRC, 24h Le Mans, v MotoGP, VTT Cross Country.

Hodnotenia pneumatík Michelin od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Michelin. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Tomek 5,0 11111

  Michelin Alpin 6 225/50 R17

  Odporúčam tieto pneumatiky každému, za takú cenu som nikdy nemal tak tiché pneumatiky, ktoré by tak dobre odvádzali vodu. Žijem v horách, kde je veľmi užitočný pohon, ale nielen to, v zime si dobre radia na snehu pri rozbehu na plný plyn, idú dopredu a prakticky sa nešmýkajú na zľadovatených a snehobielych cestách. Brzdenie prakticky ako v lete, bez šmyku, rýchlo a spoľahlivo sa zastavia. Po viac ako 5 000 km vyzerajú ako nové, bez známok opotrebovania behúňa, odporúčam a na leto si tiež kúpim Michelin :) Viac >
 • Łukasz J. 4,8 111150

  Michelin ALPIN 5 225/55 R17

  Pneumatiky Michelin boli podľa môjho názoru vždy vzorom pohodlia a bezpečnosti. To je taktiež v tomto prípade, pneumatiky sú veľmi tiché a zároveň veľmi mäkké, čo poskytuje veľký komfort cestovania. Srdečne odporúčam každému používateľovi, cena, aj keď o niečo vyššia ako ostatní výrobcovia, je však trvanlivosť a spokojnosť, ktorá kompenzuje. Pneumatiky Alpin 5, ktoré som kúpil druhýkrát, v predchádzajúcom aute sa ukázalo, že sada pneumatík spôsobuje, že sa vozidlo stiahne - a tu sa opäť značka Michelin postavila na túto úlohu, pretože som bezodkladne považoval svoju sťažnosť za aby sme preskúšali pneumatiky, ktoré potvrdili, že pneumatiky vytiahnu, po približne 2 týždňoch som dostal úplne Viac > novú sadu pneumatík. Srdečne odporúčam všetkým!
 • Wins 5,0 11111

  Michelin PILOT ALPIN PA4 285/35 R19

  Šlapky pre takéto veľké motorom vyniknúť de besciak. Pôvodne Cup2 sú pneumatiky Michelin (335/20/20), druh slicky, ktoré sa chystajú k tejto moci, ale iba na suchý a nad 20 stupňov Celzia. Pod touto teplotou Cup2 pneumatiky sú klzké (pre napájanie). Stad užšie zimné Michelin musieť nosiť pod 20 stupňov !!!! a auto menej kĺže. Tiež Pilot Alpin cez zimu oni pomôžu sú už nižšie ako 20 stupňov Celzia a to najmä v sebe ako suchý chodníka. V zimnom období sú tiež funguje skvele. Letný Cup2 iba slicky (nové!) A len sú vhodné pre suché a nad 20st C. Ak je mokrá, potom zmerať, ale musí to byť teplo a 20st C nižšie sú klzké. Tiež predpoklad zime v chladnejších letných mesiacoch už zlepšuje výkon! Viac >
 • Rafael 4,9 111150

  Michelin Alpin A4 195/55 R15

  Po 3 rokoch používania a riadiť je 15 tisíc. pneumatiky km stále v perfektnom stave veľmi veľké plus pre trvanlivosť Michelin, pridám kôň nepatrí, aby utíšil. Sneh, kašovitý sneh, poľadovica do kopca z kopca bez problémov. Jedinou nevýhodou malý objem vzduchu v pneumatikách, ale to je pre przeyjecia. Akú cenu pneumatika jeho cena o 100% Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Michelin