Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Michelin

Hodnotenie výrobcu
3,8
  111500
na základe 4399 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer
Compagnie Générale des Etablissements Michelin je jedným z dvoch najväčších výrobcov pneumatík na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1889 bratmi André a Édouard Michelin. Firma sídli vo francúzskom Clermont-Ferrand.

Vyrábajú pneumatiky pre vysoko výkonné osobné automobily, nákladné automobily, motocykle, bicyklové, pre autá s pohonon 4x4, letectvo, priemyselné, poľnohospodárske, retro a pretekárske. Pneumatiky Michelin sú umiestnené v strednej triede, HP a UHP.

Firme patria značky ako Michelin, Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior Saimtyre, Tigar, EUuromaster, Recamic.

Michelin maskot - postavička Bidenbdum bola v roku 2000 zvolená za najlepšie logo na svete. V dôsledku toho všetkého je spoločnosť najviac uznávanou značkou medzi svetovými výrobcami pneumatík.

Firma sa aktívne zapája do motoristického športu. V roku 2005, Michelin získala majstrovské tituly na pretekoch: Formula 1, WRC, 24h Le Mans, v MotoGP, VTT Cross Country.

Hodnotenia pneumatík Michelin od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Michelin. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Winiu 4,2 111150

  Michelin ALPIN 175/70 R14

  Išiel som na rôznych pneumatikách (BARUM, Kormoran, Debica), ale jazdiť na Michelin Alpin je skutočným potešením. Nerobia hluk ako niektoré ďalšie výrobcovia pneumatík a veľmi dobre uchovávajú svoje vlastnosti. Myslím, že je to vďaka týmito pneumatikami som bol schopný prekonať záveje, z ktorých ostatné autá bohužiaľ sám. Mark naozaj chvályhodná. Viac >
 • bilu 4,2 111150

  Michelin ALPIN A2 185/65 R14

  Pneumatiky sú skvelé, nízke hodnotenie na snehu a ľade, len preto, že nie je v pneumatikách nie je schopný zabezpečiť 100% priľnavosť na nawierzchnii. Ja by som určite odporučil túto spoločnosť pneumatík. Do tej doby som zmenil auto Audi A6 a pneumatiky Michelin, ktoré som kúpil natoľko, že inú veľkosť. Viac >
 • Przemo 4,4 111150

  Michelin ALPIN A3 165/70 R14

  Alpina A3 založil Škoda Fabi II. Nemám moc porówniania - išiel v službe zimných mesiacoch Skoda (výmena) v Debica Frigo a rozhodne nechcem,) Debica zábavu kopne zahryzne do snehu, ale na 80 až 90 kmh auto začne lovu - Michelin je ďalší príbeh. Aj matador rok, a ja by som radšej jazdiť v lete na mojej zimnej Michelinach. Viac >
 • Mario 4,2 111150

  Michelin PILOT ALPIN PA2 205/55 R16

  Pneumatika, ale pekne nahlas. V mokrých a suchých podmienok nič vytknúť, ale sneh mohol byť lepší. To má niekedy problémy s hlbší sneh, ktorý tu v Poľsku nie je chýbať na vedľajších cestách. Vzhľad nie je najhoršie, a podobne sa oteru, zatiaľ čo plus, môžete si povedať, že aj cez mnohé otvory a nedokonalosti poľských ciest boli poškodené, v w / vzdialenosti, žiadny z pneumatík na voze a kultúre auto je stále bez výhrad. Celkovo pneumatika užitočné, ale podľa môjho názoru je to hlasný pneumatík. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Michelin