Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Michelin

Hodnotenie výrobcu
3,8
  111500
na základe 4405 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Pomoc

Zobraziť vysvetlivky pre parametre vyhľadávania

Compagnie Générale des Etablissements Michelin je jedným z dvoch najväčších výrobcov pneumatík na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1889 bratmi André a Édouard Michelin. Firma sídli vo francúzskom Clermont-Ferrand.

Vyrábajú pneumatiky pre vysoko výkonné osobné automobily, nákladné automobily, motocykle, bicyklové, pre autá s pohonon 4x4, letectvo, priemyselné, poľnohospodárske, retro a pretekárske. Pneumatiky Michelin sú umiestnené v strednej triede, HP a UHP.

Firme patria značky ako Michelin, Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior Saimtyre, Tigar, EUuromaster, Recamic.

Michelin maskot - postavička Bidenbdum bola v roku 2000 zvolená za najlepšie logo na svete. V dôsledku toho všetkého je spoločnosť najviac uznávanou značkou medzi svetovými výrobcami pneumatík.

Firma sa aktívne zapája do motoristického športu. V roku 2005, Michelin získala majstrovské tituly na pretekoch: Formula 1, WRC, 24h Le Mans, v MotoGP, VTT Cross Country.

Hodnotenia pneumatík Michelin od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Michelin. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Maciek 4,4 111150

  Michelin PILOT SPORT 3 225/45 R18

  Pneumatiky správajú dobre na suchej i mokrej vozovke. Kvalita na najvyššej úrovni. Čím dlhšie budete jazdiť, tým viac mám pocit, že pneumatiky sú pohodlnejšie (tichá). Niektoré beží na diaľničných rýchlostiach a na kľukatých cestách (veľmi dobrú ovládateľnosť v zákrutách). Pneumatika ako najviac stojí za odporúčací. Viac >
 • bart014 4,7 111150

  Michelin Pilot Super Sport 235/35 R19

  Priznám sa, že som nemal taký efekt očakávať. Prvé obdobie przejeździłem na inštalovaná u výrobcu pneumatík Bridgestone Potenza a bohužiaľ wheelhop'a jav, okrem toho, že nepríjemné, je to stále obmedziť jazdy, nakoniec ustúpila po výmene pneumatík Michelin Pilot Super Sport. Pokiaľ má niekto rovnaký odporúčam výmene týchto Mihály ... Viac >
 • Jasiek 5,0 11111

  Michelin ENERGY SAVER+ 175/65 R14

  Pneumatiky veľkosti 175/65 R14 používané stredného veku žena vodiča automobilu Toyota Yaris. Ideálnym miestom pre pokojnú jazdu v meste i mimo neho. Testovali mi nohu po roku používania - ďalšie skvelé pre suché i mokré zatáčanie a brzdenie iba viditeľné minút. spotreba a vyššia účinnosť paliva, inak ako nové. Pre istotu Pôjdem do malého vozidla a kompaktné - musel som ich dobre sám. Oficiálne veľkosť Renault Megane. 195/65 R15 a tesného agresívnej jazdy tiež skvelý výkon. Viac >
 • Piter 4,6 111150

  Michelin Pilot Sport 4 245/45 R18

  Michelin robí lepšie a lepšie pneumatiky, predtým mal sériu PS2, PS4 teraz tak nemám s čím porovnávať. Hluk pri vysokých rýchlostiach podstatne nižšia. Veľmi dobré držanie v zákrutách, tu jednoznačné zlepšenie. Čo treba spáliť Povedal by som, že auto horí o niečo viac ako 17 ", ale niečo za niečo. Tiež komfort trpí cez lepšiu priľnavosť na ceste, ale tiež treba uznať, že. Tam sme získať skvelé jazdné vlastnosti a tiché pneumatiky. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Michelin