Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Michelin ENERGY SAVER+

Výrobca:
Michelin
Sezóna:
Letné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
112 / ks
Kúpiť
4,6
Hodnotenie: Hodná odporúčania

Michelin ENERGY SAVER+ popis

Ak pri výbere pneumatík kladiete veľký dôraz na bezpečie jazdy v rôznych podmienkach a dokonalé výkony, Michelin ENERGY SAVER + je pre Vás dokonalým riešením. Asymetrický vzor dezénu zaručuje najvyššie jazdné parametre za každých podmienok aké môžete stretnúť v lete. Vďaka efektívnemu profilu, ktorý zaručuje až o 10% väčšiu kontaktnú plochu pneumatiky s povrchom a to pomáha lepšej priľnavosti. Michelin ENERGY SAVER + ponúka maximum výkonov počas veľmi rýchlej jazdy – vďaka unikátnej gumovej zmesi sa pneumatika nahrieva veľmi pomaly a jazdné parametre zostávajú naďalej vysoké.Nová patentovaná technológia Michelin Eco N Grip posilnuje životnosť pneumatík a zmenšuje valivý odpor a za tým ide aj zmenšená spotreba paliva. Ušetrenie paliva jest je veľmi vysoké. pretože technológia Eco N Grip podporuje vrstvu polymérov pod dezénom. ktoré dodatočne zvyšujú energetickú efektivitu pneumatiky. Široké lamely rýchlo odvádzajú vodu a sú zodpovedné za zmenšenie rizika aquaplaningu, a ich špeciálne rozmiestnenie pomáha získať lepšiu priľnavosť na mokrej vozovke. Michelin ENERGY SAVER+ je ideálne riešenie pre každodennú jazdu ako v meste tak aj mimo neho. Model splní očakávania vodičov, ktorí od pneumatík očakávajú maximálne výkony bez ohľadu na počasie.Michelin


Michelin ENERGY SAVER+ je dielom firmy Michelin – najväčšieho producenta pneumatík v Európe a na svete. Firma produkuje pneumatiky do osobných vozidiel, nákladných, motocyklových, bicyklov a lietadiel. História francúzskej firmy siaha až do roku 1889, ktorú založili bratia Andre a Eduard Michelin. Do ich skupiny patria aj iné značky: Kormoran, Kleber, Riken, Taurus, Warrior, Siamtyre, Tigar, BFGoodrich, Euromaster a Recamic. Viac než 20 rokov firma na trh produkuje ďalšie ekologické línie pneumatík – charakteristických nízkou spotrebou paliva a emisii CO2.

Michelin ENERGY SAVER+ recenzia

Celkové hodnotenie: 4,6 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 163 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,5
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,4
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,6

163 osôb ohodnotilo

 • 5 97 osôb
 • 4 63 osôb
 • 3 3 osôb
 • 2 0 osôb
 • 1 0 osôb

98% užívateľov odporúča túto pneumatiku

98%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3720 dni. V tom čase sme získali 163 názorov.
Naši klienti spolu prešli 1534000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne mimo mesta.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 185/60 R14

  Hodnotenie: 4,7

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Dlho som premýšľal na výberom pneumatík – letných . Po prečítaní kvanta informácii a testov o pneumatikách a ich parametroch , valivom odpore , odvádzaní vody, hlučnosti som sa rozhodol s plným odhodlanim kúpiť Michelin Energy Saver+. Človek je sugestívny a preto istá obava zo svojho rozhodnutia bola, ale založil som pneum na disky pričom som vedel, že rozhodnutie bolo len moje. Teraz , keď to mám ohodnotiť a podeliť sa s Vami s mojim hodnotením, po prejdení 15 000 km – Pneumatiky som trafil na jedničku. Autom vo všebecnosti jazdím dosť dynamicky ak to dovoľujú podmienky :) a mám dobrú náladu dupnem na plyn aj ponad 200 km/h. Po tom čo som ich rozjadil zvykol si na ne :) Potvrdzujem berúc do úvahy to čo hovorím – veľmi dobré pneumatiky na leto – tiché, správne pružné, neohýnajú sa na prudkých zákrutách, dávajú pocit pohodlia ak ide o trakciu vozidla, auto sa riadi ľahko ale isto, ste schopní ako vodič predpokladať čo vaše vozidlo zvládne počas brzdenia, zrýchľovania, alebo zmenšená spotreba paliva čo neznamená, že hneď tratíme na priľnavosti s povrchom , ba naopak auto sa veľmi dobre drží cesty v daždi aj na slnku! Zhrnutie...Ak si uvedomujete čo je to bezpečnosť na ceste počas jazdy autom – uspokojí Vás jazda na Michelin Energy Saver+ Majte sa Miso

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Rozmer: 185/65 R15

  Hodnotenie: 4,4

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Michelin Energy Saver+ prvé pocity: tichá- ešte som nemal tak tiché pneumatiky na svojom vozidle. Druhý pocit - ľahké točenie. Po tretie – około 2000 km sa museli ešte rozjazdiť – na začiatku neboli pevné, mal som pocit, že idem po ľade na lyžiach. Ale trpezlivé a pokojné rozjady daly správny efekt - teraz sú pneumatiky veľmi pevné, skvele sa držia v zákrutách, nestráca priľnavosť pri dynamickom rozjazde, ABS spolupracuje veľmi dobre ( dlho držia pri silnom brzdení predtým, než ABS vkročí do akcie). Jeidný mínuj ako to už býva u francúzskeho producenta je cena – hoci je aj tak nižšia než pred pár rokmi. Ak to mám zhrnuť – idealne pneumatiky pre tych, ktorý neberú každú jazdu ako preteky. Sú to pneumatiky pre každodennú jazdu po meste, dialnici, odvďačia sa nezvyčajným komfortom, najnižšou úrovnou hlučnosti, malým valivým odporom, nízkou stierateľnosťou a veľmi dobrou trakciou. Môj ďalší nákup - znowa Michelin ENERGY SAVER+. Citroen Xsara Picasso Exclusive 2.0HDI

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 5,0

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  V priebehu posledných piatich rokov som jazdil Hondou Civic na pneumatikách Yokohama AVS Decibel a Dunlop Sport BluResponse. Yokohamy boli rozhodne najlepšie pokiaľ ide o výkony na suchej aj mokrej ceste , komfort, bohužiaľ po tretej sezóne sa objavili vibrácie na volante a hlučnosť. diagnóza pneumatiky: zúbkovanie. Príliš rýchlo ako na tú triedy a pokojný štýl mojej jazdy. Pred mesiacom som kúpil novú Corillu na ktorej boli originálne Michelin Energy Saver+ 205/55 R16. Sú tiché, pohodlné a pevné pri riadení. Vozidlo sa správa predvídateľne a stabilne na suchom aj mokrom asfalte. Dúfam, že životnosť a radosť z používania bude dlhšia než pri spomínanej Yokohame. Vždy som chcel mať pneumatiky značky Michelin, lebo majú väčšiu životnosť než konkurencia. Verím, že ma Michelin ENERGY SAVER+ nesklamú. Rozhodne odporúčam.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 185/65 R14

  Hodnotenie: 5,0

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Posnažím sa krátko. Pneumatiky Michelin ENERGY SAVER+ som kúpil v roku 2009 ako nový komplet (kraj produkcie Rusko). Do konca roku 2014 som prekonal 200 000 km. Samozrejme treba odrátať zimnú sezónu, kedy som jazdil na zimných. Neuveriteľne odolné pneumatiky, rovnomerné opotrebovanie bez žiadnych poškodení. Momentálne ležia a čakajú na ďalšiu sezónu (ale už asi poslednú), dezén 2 mm. Tiché, tuhé, ekonomické. Je pravdou, že pneumatika má mäkké bočnice a moje 5 ročné majú drobné praskliny, ale považujem to za normálny proces starnutia pneumatiky. Jedna z pneumatík mala defekt, bola opravená ale nerobí to žiadne problémy. Ešte raz úprimne odporúčam Michelin ENERGY SAVER+. Zaujímavé je, že pneumatiky ruskej produkcie sú aj tak lacnejšie než tie z európskych fabrík, ale aj tak by som vybralo tie druhé.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 195/60 R16

  Hodnotenie: 4,8

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Myslím si, že Michelin Energy Saver+ je vynikajúci kompromis medzi kvalitou a cenou. Michelin ako všetci vieme je najlepšia značka a dosť drahá, a tiež jediná, ktorá Vám zaručuje životnosť pneumatík na úrovni. Najazdené na Michelin Energy Saver+ mám cez 45 000 km pri športovej jazde (teda napriemerná spotreba) zaplatil som iba 420 EUR vrátane vyváženia a montáže. Normálne s inými značkami pneumatík nemôžete mať najazdených toľko kilometrov.Normálne pri iných značkách najazdíte okolo 30 000 km a môžu sa skôr deformovať alebo byť hlučné. Michelin Energy Saver+ majú dobrú priľnavosť za každého počasia, náklady na pneumatiky Michelin Energy Saver+ sú odôvodnené v porovnaní s inými značkami prémiovej triedy, ktoré nezaručujú rovnaký výkon.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 1

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Michelin ENERGY SAVER+

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Michelin ENERGY SAVER+ 205/55 R16 91 H
B | A | B 70 dB
205/55 R16 91 H 112 Kúpiť
Michelin ENERGY SAVER+ 175/65 R14 82 T
C | B | B 68 dB
175/65 R14 82 T 78 Kúpiť
Michelin ENERGY SAVER+ 185/65 R15 88 H
C | A | B 68 dB
185/65 R15 88 H 125 Kúpiť
Michelin ENERGY SAVER+ 165/70 R14 81 T
C | B | B 68 dB
165/70 R14 81 T 84 Kúpiť
Michelin ENERGY SAVER+ 175/65 R14 82 H
C | B | B 68 dB
175/65 R14 82 H 88 Kúpiť
Michelin ENERGY SAVER+ 175/65 R14 82 T
C | B | B 68 dB
175/65 R14 82 T 80 Kúpiť
Michelin ENERGY SAVER+ 175/65 R15 84 H
C | A | B 68 dB
175/65 R15 84 H 125 Kúpiť
Michelin ENERGY SAVER+ 175/70 R14 84 T
C | B | B 68 dB
175/70 R14 84 T 105 Kúpiť
Michelin ENERGY SAVER+ 185/55 R15 82 H
C | A | B 68 dB
185/55 R15 82 H 123 Kúpiť
Michelin ENERGY SAVER+ 185/60 R14 82 H
C | B | B 68 dB
185/60 R14 82 H 90 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor B BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE A
Kod QR

Michelin

111723

205/55 R16 91 H

C1

70

 • Michelin
 • ENERGY SAVER+
 • 205/55 R16
 • 91
 • H
 • B
 • A
 • B
 • 70 dB
 • Nie
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Michelin ENERGY SAVER+ test

2017 test ADAC s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test TCS s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test ÖAMTC s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 185/60 R14 hodnotenie: uspokojivá
test AUTO Straßenverkehr s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test ACE/GTÜ s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test Gute Fahrt s rozmerom: 205/55 R16 1. miesto hodnotenie: veľm dobrá