Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Michelin CrossClimate

Výrobca:
Michelin
Sezóna:
Celoročné
Štítok:
C A 68 dB
Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
323 / ks
Kúpiť
4,3
Hodnotenie: Dobrá

Michelin CrossClimate popis

Michelin CrossClimate je celoročná pneumatika "premium". Model má označenie trojvršia so snehovou vločkou - 3PMSF čo znamená, že sa môže používať aj tam, kde sa zimné pneumatiky musia povinne používať. Ak po celý rok jazdíte na letných alebo zimných pneumatikách, tento model je tiež ideálne vhodný pre Vás.

Na pneumatike sa pracovalo až 3 roky a testovala sa až v 7 európskych krajinách pri teplotách -30°C až 40°C. Kým bol model uvedený na trh, počas celého obdobia testovania prešiel až 5 miliónov kilometrov, podstúpil 1000 laboratórnych testov a nad jeho výsledným charakterom bdelo až 150 ľudí. Pneumatika sa môže bez obmedzení používať aj v krajinách, v ktorých sú pre vodičov povinné zimné modely.michelin-cross-climat


Tento technicky vyspelý výrobok predstavuje novú generáciu pneumatík, ktoré sa osvedčia po celý rok. Niet divu, že v systéme označovania pneumatík Michelin CrossClimate získala najvyššie hodnotenie - triedu „A” - v kategórii výkonnosti na mokrej vozovke. Pneumatika získala tiež najlepšie hodnotenie v označovaní v kategórii hlučnosti.

Najvyššiu triedu v označovaní sa podarilo dosiahnuť okrem iného zásluhou moderného behúňa. Smerový dezén je najlepšou ochranou pred aquaplaningom (šmykom na mokrej vozovke). Vo vnútri systému výrobca umiestnil samoblokujúce 3D lamely. Ich usporiadanie pripomína štruktúru letných pneumatík, ale geometria lamiel sa podobá tej, ktorá sa používa v zimných pneumatikách. To všetko spôsobuje, že sa šírka lamiel mení v závislosti od podmienok. Vďaka tomu sa pneumatika zahryzáva do podkladu, čiže sa stará o trakciu a primerané držanie stopy v zákrutách bez ohľadu na podmienky (tiež na klzkých vozovkách).


Okrem 3D lamiel bola pneumatika vybavená blokmi so skosenými hranami. Ich zásluhou má model veľkú plochu styku s vozovkou, čiže krátku brzdnú dráhu na rôznych typoch vozovky. Michelin CrossClimate sa vyrába z pružnej gumovej zmesi. To je ďalší prvok, ktorý zabezpečuje, že sa pneumatika lepšie správa na mokrej, suchej a zasneženej ceste. Silikát, ktorý obsahuje, znižuje tvorbu tepla v pneumatike.


V porovnaní s letnými a celoročnými pneumatikami sa Michelin CrossClimate vyznačuje napr.:

- o 3 m kratšou brzdnou dráhou na mokrom povrchu ako letná pneumatika (pri 6°C),

- o 5 m kratšou brzdnou dráhou na suchom povrchu ako celoročná pneumatika (pri 14°C),

- o 7 m kratšou brzdnou dráhou na suchom povrchu, ako zimná pneumatika (pri 14°C).

Pneumatika sa vyrába iba v Európe - v štyroch fabrikách v Španielsku a v Nemecku.

Michelin je jedným z najväčších pneumatikárskych koncernov na trhu. Francúzska spoločnosť vlastní také značky pneumatík, ako sú: BFGoodrich, Kleber alebo Kormoran. Výrobky tejto značky sa zaraďujú do prémiovej triedy. Spoločnosť pôsobí už od roku 1889.

Michelin CrossClimate recenzia

Celkové hodnotenie: 4,3 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 212 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,3
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,4
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,3

212 osôb ohodnotilo

 • 5 107 osôb
 • 4 82 osôb
 • 3 11 osôb
 • 2 12 osôb
 • 1 0 osôb

94% užívateľov odporúča túto pneumatiku

94%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3058 dni. V tom čase sme získali 212 názorov.
Naši klienti spolu prešli 1382000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 185/65 R15

  Hodnotenie: 4,2

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Pneumatiky zakúpené vo veľkosti 185/65 R15 pre auto, ktoré sa pohybuje v podstate len po meste. Vzhľadom na prakticky žiadne zimy, nevidím potrebu používať a držať dve sady pneumatík, a preto výber. Nie sú lacné, ale je stále lacnejšie než nákup a údržba dvoch súprav pneumatík pre auto, ktoré robí až 10 000 km za rok. A tu sú najvhodnejšie. Automobil je stabilný, nevytvára šum. Je to jemné na suchom aj mokrom povrchu. Kúpil pred šiestimi mesiacmi a pohyboval sa v teplotnom rozsahu od +20 do -15. Počas teplého počasia sa auto neplýva, chová sa rovnako ako v chlade. Pneumatiky ako nové majú behúň s priemerom 8 mm. Po približne 6000 km je na obidvoch osiach menšia o 0,5 mm menej, takže by to malo stačiť dlhšie, aj keď je letné obdobie veľmi horúce. Nezaznamenal som rozdiely v spaľovaní samotného auta. Jediná vec, ktorá ma ublížila, je to, že subjektivně na snehu nie je horko horšie ako Dębica Frigo 2 (áno, viem, že skúšky na YT sa ho môžu pochváliť, ale viem, že sa ti), z ktorých som sa zmenil a súhlasíme s tým, rok starý, takmer s plným behúňom a to určite nie je prémiová pneumatika (stojí to len viac ako 1/2 z ceny Michelin Crossclimate). Znovu by som si ich však vybral, pretože radšej používam relatívne jednu pneumatiku do 5 rokov a nahradiť ju novým, namiesto toho, aby sme odhodili dve súpravy pneumatík s takmer plným behúňom v dôsledku starnutia gumy, alebo horšie sa snažia jazdiť na starých pneumatikách .... ak robíte až 10 000 ročne, odporúčam to v mestskej doprave. Ak žijete v horách alebo máte viac priechodov, len 2 sady ďasien, a tak zostane v mojom druhom aute.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 225/55 R16

  Hodnotenie: 4,6

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Kúpil som si tieto pneumatiky z dôvodu nevyhnutného nahradenie leta na novom - zmenil sa Pirelli P7. Pneumatiky doteraz neboli testované v zimných podmienkach, takže nemôžem hovoriť na túto tému, a preto je hodnotenie 4. Stabilita nemajú súdiť, pretože som im príliš krátky. Čo jazdiť na tieto pneumatiky v lete podmienkach - v meste, sú geniálne! Tam sú tak tiché, že dobrý trieda automobil má dojem, - odpustenie plynu, - že auto vznáša nad zemou. Už skôr som ďalších dvoch sád pneumatík poistného, ​​a žiadna z nich nebola tak pokojná. Pneumatiky veľmi dobre tlmí nerovnosti vozovky. Môžem povedať, že môj Audi A6 iba trieda ukázal, ako dobrý a upokojiť auto. Už spôsob montáže skúške na ceste, sa ukázalo, že sú veľmi dobre vyvážené. Horiace viditeľne nižšia. Cesty pri vyšších rýchlostiach aj znateľne pokojnejšie, takže napr. Bary na strane rýchlostnej na úsekoch, kde sú akusticky hlasnejší a dať odolnosť do bezpečia - s týmito pneumatikami nemôžete počuť! Ak zimné podmienky dopadať byť rovnako dobrý ako v lete, nikdy kúpiť iný model pneumatík. Mal som pochybnosti o ich vzhľadu, ale oni sú skvelé, dezén vyzerá veľmi športovo a bočné steny sú na nerozoznanie od ostatných leta. Nepochybujem o tom, že pneumatiky budú vysporiadať v zime - najmä v posledných niekoľkých rokoch ukazuje, že zmena pneumatika nemá zmysel a bude viac ako dosť plniť svoju úlohu. Je to stojí za to investovať do týchto pneumatikách a úprimne odporúčam!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 3

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,6

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Predtým, než som si kúpil tieto pneumatiky premýšľal, takmer mesiac času. Overil som si iné pneumatiky, v porovnaní I atď. Hovoril som s priateľmi o pneumatikách. Vety boli rôzne. Časť znovuzrodený, ako hovorí, že tam je niečo, čo všetko je to pre nič za nič, že nie je tam žiadna taká pneumatiky, ktorá je v súlade s letnými a zimnými pneumatikami. Rozhodol som sa kúpiť pneumatiky. Potom, za predpokladu, že som si vzal voľno na prehliadku 1800km. Som tak hlboko pod dojmom :). Tire tichý, pekne zbiera nerovnosť. Bol som zvedavý vplyv na mokrej vozovke. V Nemecku nie je obmedzený úsek diaľnice tlačil loď von. 196 km / h v daždi, hľadal stopy vody tečúcej cez diaľnicu. Pravdepodobne niekto bude hovoriť, že to je hlúpe, ale efekt jazdu s týmito pneumatikami bolo a je ohromujúce pre mňa, auto išlo ako po masle !!! jemný pohyb volantu a všetko. Výrobca odviedol dobrú prácu, pretože konkurencia je zrejme už plače. Odporúčam tieto pneumatiky pre tých, ktorí sa chcú cítiť bezpečie 100% pri jazde svoj voz. A ja som stále zvedavý zima, som si istý, že som podeliť o svoj názor. Pre mňa najlepšie pneumatiky, pre ktoré doteraz jazdili

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 4

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,9

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Pneumatík na mokrej a suchej dobre palicu na ceste. ABS reaguje veľmi neskoro, nie je tam žiadna otázka lámanie trakciu pri akcelerácii, ktorý na Fuldach EcoControl niekedy stalo predtým. Pneumatika tiež ako Conti PC2 pretrváva, a dokonca aj predbehne je v prípade hluku a jazdný komfort. Pneumatika je naozaj veľmi pokojný a celkom dobre potlačený nerovnosti, a to napriek vyšším indexom zaťaženia. V súčasnej dobe je ťažké posúdiť trakciu na snehu, kedy zimy sú dlhé. Spaľovací nižšia, ako je vyššie uvedené Conti. Pokiaľ ide o estetický zážitok, táto pneumatika je vyrobená veľmi starostlivo a za to sme ešte naozaj pekný behúňa. Ja neviem, ako byť s trvanlivosťou, ale majú kontakt s pneumatikami Michelin Energy Saver, dúfam, že CorssClimate nebude v tomto smere oveľa horšie. Môžem úprimne odporučiť pneumatiky, dokonca aj ako typický lete, rovnako v tejto úlohe veľmi dobre. Užitočnosť zimy stačí byť testovaný.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 2

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 185/65 R15

  Hodnotenie: 1,9

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Pneumatiky už išiel asi 1000 km na trase, a stovky mesta. Na záver som spokojný. V porovnaní s predchádzajúcou praxou pneumatík (3D Dunlop Winter Sport a Michelin Energy Saver. Od zimy rozhodne pokojnejšie, než v lete taky (ale majte na pamäti, že to bolo také pneumatiky okolo 6 rokov). Oni beží veľmi dobre, nemám žiadne výhrady . Nie sú to horšie, než tie, ktoré som mal, a nie je problém s touto zmenou. Je možné, že Dunlop by bolo o niečo lepšie v snehu, ale v zime veľmi zriedka jazdiť v takýchto podmienkach (v praxi niekoľko dní, alebo vôbec nie). Budeme určite lepší v prechode. Preukazy sú distribuované spravodlivo rovnomerne na mňa v priebehu roka, a to aj keby boli aj momenty, ktoré ostatné pneumatiky by bolo možno lepšie, priemer za rok, som presvedčený, že sú oveľa CrossClimate , lepšie No, nie je potrebné meniť, pravidelné vyváženie možno vykonať kedykoľvek a mimo špičku vymeniť pneumatiky;)

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Michelin CrossClimate

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Michelin CrossClimate 195/55 R15 89 V XL
C | A | 68 dB
195/55 R15 89 V 323 Kúpiť
Michelin CrossClimate 195/60 R15 92 V XL
C | A | 68 dB
195/60 R15 92 V 271 Kúpiť
Michelin CrossClimate 205/50 R17 93 W XL, FR
C | A | 68 dB
205/50 R17 93 W 338 Kúpiť
Michelin CrossClimate 225/50 R17 98 V XL
C | A | 69 dB
225/50 R17 98 V 328 Kúpiť
Michelin CrossClimate 225/55 R18 102 V XL, AO
B | B | A 69 dB |
225/55 R18 102 V 162 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Valivý odpor C BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE A 68 dB

Michelin CrossClimate test

2018 test Auto Zeitung s rozmerom: 225/45 R17 2. miesto hodnotenie:
test Auto Zeitung s rozmerom: 205/55 R16 1. miesto hodnotenie:
test Gute Fahrt s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: dobrá
test Auto Bild Allrad s rozmerom: 215/55 R16 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: vrelo odporúčaný