Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Continental ContiPremiumContact 5

Výrobca:
Continental
Sezóna:
Letné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
97 / ks
Kúpiť
4,5
Hodnotenie: Hodná odporúčania

Continental ContiPremiumContact 5 popis

Značka Continental bola založená v roku 1871 významným svetovým výrobcom pneumatík v Nemecku. V roku 1892 začala vyrábať pneumatiky pre osobné automobily , dodávky , nákladné automobily , poľnohospodárske vozidlá , motocykle a bicykle. Je štvrtým najväčším výrobcom pneumatík po Bridgestone , Michelin a Goodyear. Zahŕňa aj značky ako Semperit , Barum, Uniroyal, Sportiva, General Tire. Táto značka je známa aj športovým fanúšikom, najmä milovníkom futbalu. Reprezentuje najvyspelejšiu technológiu výroby pneumatík.

Pneumatika Continental Premium Contact 5 je letná pneumatika určená pre kompaktné vozidlá, automobily strednej triedy, a tiež pre luxusné limuzíny. Bola vyrobená s využitím moderných technológií. Je novinkou roku 2012.

Má asymetrický behúň, ktorý sa skladá z vnútornej i vonkajšej časti. Asymetrický dezén spája najnovšie poznatky a trendy vo výrobe pneumatík a garantuje tak maximálny možný výkon. Maximálna rýchlosť, pri ktorej môžete jazdiť na pneumatike je 190 km/ h a maximálne zaťaženie, ktoré vydrží pneumatike je 615 kg. V ponuke sú pneumatiky o rozmeroch od 14 do 17 palcov.

Vďaka optimalizovaným 3D hranám má zníženú brzdnú dráhu na suchej i mokrej vozovke. Nová kostra prevzatá z modelu ContiEcoContactTM 5 zvyšuje u pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 pohodlie a znižuje valivý odpor. Hlučnosť pneumatiky znižujú hlukové mosty.

Má vynikajúcu jazdnú stabilitu, priľnavosť, maximálnu bezpečnosť a optimálne ovládanie v každej jazdnej situácií. Dezén je vybavený spevnenými ramenami a prídavnými pásmi. Ich účinkom je zlom súvisiaceho vodného povrchu, nazývaný aj ako „ stierací efekt“. Proti hluková lamela bráni prieniku zvuku dezénu. Významne šetrí palivo.

Pneumatika je tiež víťazom niekoľkých testov nemeckého automobilového klubu ADAC.

Continental ContiPremiumContact 5 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,5 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 406 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,2
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,3
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,6

406 osôb ohodnotilo

 • 5 218 osôb
 • 4 172 osôb
 • 3 11 osôb
 • 2 4 osôb
 • 1 1 osôb

95% užívateľov odporúča túto pneumatiku

95%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 4205 dni. V tom čase sme získali 406 názorov.
Naši klienti spolu prešli 3864000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 3,1

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Beriem na vedomie, že tato vyhliadka týka sa konkrétne pneumatík Continental ContiPremiumContact 5 v rozmere 195 / 65R15 91H, vyrobených v Portugalsku!!! Podľa informácií na tejto stránke ich dátum výroby je február 2014, a ja kúpil som tieto pneumatiky v marci 2014. Teraz mame povedzme, november a pneumatiky sa už skončili. Fakt - prešiel som už na nich asi 30, 000 km. Je bežné, že už majú významné znaky použitia? Pneumatiky nie sú vhodné pre ďalšiu sezónu! Dvakrát som skontroloval geometriu vozidla, pretože neverím, že možná opotrebovať pneumatiky v tak krátkom čase. Dvakrát som bol u vulkanizátora na zarovnani kolies, a v oboch prípadoch, všetko bolo v poriadku. Možno, že pre niekoho, kto robí 15 tis. km ročne (z toho polovicu na zimných pneumatikách), je to prijateľné a bude rad kvalitou. Pre mňa určite niečo s nimi nie je v poriadku. Možno niekedy vyjde najavo, že Portugalci urobili nejakú chybu v recepte gumovej zmesi, a preto kvalita klesá. Teraz je už samozrejme príliš skoro, a je to len šesť mesiacov od ich výroby! A niečo ja asi nie tak s cenou cca. 60 eur za Continental. Už som sa spýtal servise Oponeo, kde je háčik... Vraciam sa na leto do Pirelli P6 Cinturato, ktorý robil viac ako 60, 000 km.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 1

 • Rozmer: 195/60 R15

  Hodnotenie: 4,9

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 som si kúpil po prečitani viacerých článkov týkajúcich sa pneumatík a preverení výsledkov viacerých testov. Na základe toho som sa rozhodol, že si kúpim práve tieto pneumatiky, a úprimne poviem, že to bola správna voľba. Pneumatiky sa perfektné správajú v suchých podmienkach. Moja Toyota Avensis sa riadi naozaj prefektné, a sa vôbec nedostáva do neželaného šmyku. Pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 poskytujú výbornú stabilitu pri zatáčaní pri vyšších rýchlostiach. Navyše sú tiché a tým zabezpečujú pohodlie. Jazda na mokrej vozovke je tiež bezpečna o pohodlná. Pneu výkonne odvádzajú vodu. Pokiaľ ide o brzdenie na suchej a mokrej vozovke, nemám žiadne výhrady. Niekoľkokrát som bol nútený núdzovo zabrzdiť a všetko prebehlo v poriadku. Prešiel som na nich asi 50.000. km (jazdím celkom rýchlo), a gumy ešte nie sú opotrebované. Každý, kto oceňuje pohodlie, spoľahlivosť a predovšetkým bezpečnosť jazdy by mal byť s nimi spokojný. Dôrazne odporúčam všetkým gumy Continental ContiPremiumContact 5. Planujem si ich kúpiť znova.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 3 Nie 0

 • Rozmer: 175/65 R14

  Hodnotenie: 4,7

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Pneumatiky som kúpil na jar 2015 a majú aj rok výroby 2015. Doteraz som najazdil asi 7500 km, a ich opotrebenie je prakticky neviditeľné. Pneumatika na ceste sa správa veľmi predvídateľne. Veľmi dobre drží na suchom asfalte a na mokrom ja to ešte lepšie. Yaris je ľahké a veľmi nedotáčavé auto. Aj pri veľmi úzkych a náročných zákrutách pneumatiky držia sa asfaltu ako priklincované. To isté platí pre mokrý, a dokonca aj zaplavený dažďovou vodou asfalt. Zatiaľ som nemal problémy s priľnavosťou na týchto pneumatikách. Pretože som dosť skoro vymenil pneumatiky na letné, mal som dobrodružstvo, lebo vysoko v horách padol mokrý sneh. A prekvapujúco aj v takýchto podmienkach (vrstva 2 cm snehovej brečky) sa pneumatika dokonale držala. A teraz trochu z iného suda... Spotreba paliva zvýšila sa o 0,2 l (z 5,2 l. na 5,4 l). Hlučnosť jazdy je mierna, ale že Yaris neni dobre vytiseny, takže keď dobre počúvate, môžete počuť hudbu prehrávanú Continentalmi, ale je to melódia priľnavosti! Odporúčam.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,7

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Mal som problém s vibráciami v mojom AUDI A6. Pneu neamortizovali dobré nerovnosti. Strašne ma to hnevalo, a preto som sa rozhodol, že musím niečo s tým urobiť. Kúpil som si nové prémiové pneumatiky, bohužiaľ jazdný komfort bol naďalej zlý. Až potom, keď som si kúpil a obul na disky pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 podarilo sa mi odstrániť nepríjemné vibrácie automobilu. Navyše vďaka týmto pneumatikám sa znížila úroveň hluku v kabíne auta. Vozidlo sa perfektné riadi na suchu, dokonca aj v zákrutach, riaditeľnosť na mokru je naozaj úžasná. Bývám v horskej dedinie, a práve preto viem oceniť dobré pneumatiky. Moje tvrdenia možno vyzerajú ako reklama, ale jednoducho píšem pravdu. Som naozaj spokojný s pneumatikámi ContiPremiumContact 5, a myslím si, že sú to takmer ideálne gumy. Na záver už len pridám, že určite existujú aj iné kvalitné prémiové pneu, ale ja som sa už presvedčil, že gumy Continental ContiPremiumContact 5 napĺňajú všetky moje očakávania.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 3,8

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Víťaz testov pneumatík. Pneumatiky sú určené pre rodinné auta, a vodičov, ktorí chcú mať bezpečne gumy s veľmi dobrymi parametrami, ktoré dokážu zabezpečiť stabilnú jazdu na suchu aj mokru. V porovnaní s inými letnými pneumatikámi poskytujú oveľa lepšiu priľnavosť, najmä v daždi. Overil som ich aj na dlhších cestách v Európe. Čo sa týka priľnavosti na suchu, nevynikajú. Jazdíl som na lepších letných pneu, ale niečo za niečo, musíte zhodnotiť sami. Ja tolerujem trochu slabšiu priľnavosť na suchu, ale keďže často jazdím s rodinou, najdôležitejšia je pre mňa bezpečnosť za každých podmienok. Práve preto oceňujem gumy Continental ContiPremiumContact 5. Navyše tieto gumy vynikajúco amortizujú diery na cestách, a tým zabezpečujú vysoký jazdný komfort. Úprimne odporúčam. Na záver chcel by som podčiarknuť, že nie som neďeľný vodič, jazdím pomerne veľa a rýchlo, nielen v meste, ale aj na ďialniciach.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Continental ContiPremiumContact 5

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Continental ContiPremiumContact 5 205/55 R16 91 W AO
C | B | B 71 dB
205/55 R16 91 W 97 Kúpiť
Continental ContiPremiumContact 5 185/65 R15 88 H
C | A | B 70 dB
185/65 R15 88 H 97 Kúpiť
Continental ContiPremiumContact 5 225/65 R17 102 V SUV
B | A | B 71 dB
225/65 R17 102 V 136 Kúpiť
Continental ContiPremiumContact 5 225/60 R17 99 V SUV
C | A | B 71 dB
225/60 R17 99 V 159 Kúpiť
Continental ContiPremiumContact 5 185/55 R15 82 V
C | A | B 70 dB
185/55 R15 82 V 103 Kúpiť
Continental ContiPremiumContact 5 185/55 R15 82 V
C | A | B 70 dB
185/55 R15 82 V 113 Kúpiť
Continental ContiPremiumContact 5 185/70 R14 88 H
C | A | B 70 dB
185/70 R14 88 H 110 Kúpiť
Continental ContiPremiumContact 5 195/55 R16 87 H
C | A | B 71 dB
195/55 R16 87 H 111 Kúpiť
Continental ContiPremiumContact 5 195/55 R16 91 V XL
C | A | B 72 dB
195/55 R16 91 V 138 Kúpiť
Continental ContiPremiumContact 5 205/55 R17 95 Y XL, J
B | B | B 72 dB
205/55 R17 95 Y 141 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor C BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE B
Kod QR

Continental

3561050000

205/55 R16 91 W

C1

71

 • Continental
 • ContiPremiumContact 5
 • 205/55 R16
 • 91
 • W
 • C
 • B
 • B
 • 71 dB
 • Nie
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Certifikát

Sme certifikovaný predajca pneumatík Continental.

Certifikát

Continental ContiPremiumContact 5 test

2021 test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 195/55 R16 hodnotenie: dostatočná
test ÖAMTC s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 215/55 R17 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 3. miesto hodnotenie: dobrá
test TCS s rozmerom: 205/55 R16 3. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test TCS s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 215/55 R17 2. miesto hodnotenie:
test ACE/GTÜ s rozmerom: 215/60 R17 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ÖAMTC s rozmerom: 195/65 R15 3. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Gute Fahrt s rozmerom: 215/55 R17 1. miesto hodnotenie: veľm dobrá
test TCS s rozmerom: 195/65 R15 3. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 225/45 R17 1. miesto hodnotenie: dobrá
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 215/60 R17 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test TCS s rozmerom: 185/65 R15 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 185/60 R14 1. miesto hodnotenie: dobrá
test Auto Zeitung s rozmerom: 215/65 R16 2. miesto hodnotenie:
test ACE/GTÜ s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 215/55 R16 3. miesto hodnotenie: odporúčaný
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test Auto Bild s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test AUTO Straßenverkehr s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: dobrá
test ADAC s rozmerom: 185/60 R15 2. miesto hodnotenie: dobrá
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 1. miesto hodnotenie: dobrá