Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Continental ContiEcoContact 3

Výrobca:
Continental
Sezóna:
Letné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
80 / ks
Kúpiť
3,7
Hodnotenie: Dobrá

Continental ContiEcoContact 3 popis

Continental ContiEcoContact 3

Continental ContiSportContact 3 nadväzuje na predchodcu pneumatík ContiSportContact a ponúka nové možnosti pri športovej jazde. Ide predovšetkým o zvýšenie odvodu vody na mokrých vozovkách a skrátenie brzdnej dráhy.

Continental ContiEcoContact 3 je vylepšená verzia EP dezénu ContiEcoContact. Model ContiEcoContact EP je vybavený asymetrickým dezénom, ktorý poskytuje vyvážený výkon za všetkých poveternostných podmienok. Tuhé obvodové dezénové rebra skracujú brzdnú dráhu na suchej i mokrej vozovke. Rebrá tiež pomôžu zabezpečiť presné ovládanie a smerovú stabilitu. V strednej časti behúňa sú široké obvodové kanály, ktoré umožňujú vynikajúcu priepustnosť vody. Vonkajšia kôra je vybavená špeciálnym ozubením . Tieto faktory zvyšujú priľnavosť, najmä pri jazde v zákrutách.

Continental ContiEcoContact 3 je letná pneumatika odporúčaná pre užívateľov kompaktných vozidiel. Garantuje im bezpečnosť, hospodárnosť a poskytuje najlepšiu ochranu pred vznikom aquaplaningu. Získala vysoké známky v rade testov. V týždenníku " Auto World " získala prvé miesto a v nemeckých automobilových časopisoch " ADAC Motorwelt " a " Autozeitung " získala titul odporúčaná.

Pri výrobe pneumatík Continental ContiEcoContact 3 sa používa špeciálna zmes gumy , ktorá bola obohatená oxidom kremičitým druhej generácie. Pneumatiky sa tak stali viacej odolnejšie. Model funguje veľmi dobre v každodennom živote, a to ako v mestskej premávke, tak aj na diaľnici pri vyšších rýchlostiach. Produkt je vysoko ekonomický. Má výborný handling v mimoriadnych situáciách, nízku hlučnosť a nízku spotrebu paliva.

V porovnaní s ostatnými značkami brzdná dráha u pneumatík Continental ContiEcoContact 3 znižuje dĺžku vozidla. V aute sa môžete cítiť úplne v bezpečí. Pneumatika je veľmi bezpečná a pohodlná.

Continental ContiEcoContact 3 recenzia

Celkové hodnotenie: 3,7 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 570 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 3,7
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 3,8
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 3,8

570 osôb ohodnotilo

 • 5 39 osôb
 • 4 223 osôb
 • 3 285 osôb
 • 2 17 osôb
 • 1 6 osôb

86% užívateľov odporúča túto pneumatiku

86%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 7469 dni. V tom čase sme získali 570 názorov.
Naši klienti spolu prešli 8376000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 3,8

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Emeryckim CEC3 vo veľkosti 195/65 R15H továreň začala ovládať z novej Octavia 2 TDI. Pneumatiky správal celkom správne, nemôže dať príliš veľa priestoru pre mokré, alebo neboli zvlášť tichý (alebo nahlas). Top sudca ich trvanlivosť, pretože som im celkom cca 60,000 km (výmena za 5,5 rok s 98,000 km na Dunlop BluResponse, a väčšina z dlhších ciest robil v lete, a preto je odhad 60:40 lete: zima). Po dvoch pneumatík s dezénom 3-4 mm, a dvaja z behúňa aj 4-5 mm - bez akýchkoľvek chýb - Dal som kamaráta, kabínu pre jednu sezónu dojeździł doteraz. Na týchto pneumatikách som bol schopný jazdiť na niekoľkokrát Gdańsk-Varšava trasy rýchlo, ale s spaľovania do počítačového 5,0 l (5,2 skutočnej spotreby), ktorý nejakú dobu som neuspel, ani so zmenou pneumatík na údajne "efektívna" Dunlop BluResponse. Preto, spotreba by nemala byť v nich na high - pneumatika sám nezvyšuje ju nad priemernosti. Správanie v mokrej so-so - ne pneumatiky poskytuje najlepšie meškanie, ABS nemá čas reagovať. Ale to (otázka veľkosti) celkom dobre išiel do vyjazdených koľají s vodou. Správanie sušiť veľmi dobré. Napriek veľkosti auto baloniastego viedla k motokárach, vždy s istotou a presne - dokonca som bol prekvapený. Myslel som si to zrejme Octavia, zdedený od Golf. Ale ukazuje sa, že to bola veľká výhoda Conti. Teraz som Dunlop BluResponse, veľmi tichý pneumatiky, ale znateľne horšie trakcyjnie. Pri rýchlostiach nad 150 km / h na rovnej, úroveň cestné auto trochu pláva, hojdačky ako závan strany (hoci nie je tam žiadny vietor), a prísne krivky efekt nastáva správanie "pontón". Taký dojem mať Dunlopów nepríjemné prekvapenie ma - preto, že Conti Eco Kontaktovať 3 správal oveľa lepšie, oni boli trochu tuhšie ... To je dôvod, prečo som sa po nich cnie.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 185/65 R15

  Hodnotenie: 4,6

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Pneumatiky "dosiahnuť" na prvú zostavu pre Fiat Punto v súčasnosti vyrába. Predpokladal som, že je na starších - Punto fl II. Auto funguje veľmi dobre, na prakticky akomkoľvek povrchu, samozrejme aj na snehu a ľade nemusí "išiel", ako sú tieto pojmy sú "zimné pneumatiky") skôr agresívny štýl jazdy, nemusíte písať tu o závratnou rýchlosťou, pretože dieselkiem 1.3 je max 160 km / h: D ale často obracia k tomu, čo robiť, to sa stáva, že jeho "popiszczą", ale celkovo som spokojný s nimi. Bulharsko, Rumunsko, Srbsko a Turecko, kde sa často cestoval szutrówkach, vykonávaná senzačný :) V iných krajinách, "videl" len diaľnice, takže nemôžem určiť;) auto potom vložený 5 osôb + box na batožinu a plný kufor. Obvykle mesto a dochádzanie do práce po 30 km v jednom smere. Po nejakom 10000K strata 1 mm vpredu a vzadu 0,5 mm. Aby som to zhrnul - auto v tejto triede - odporúčam :)

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 175/65 R14

  Hodnotenie: 3,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Veľmi dobrá pneumatika s jednou nevýhodou - stabilością. Výnimočná zákrutách priľnavosť na suchej vozovke. Prekonáva oveľa prísnejšie zákruty nie svišťanie. Rovnako ako aj v daždi - nie je jasný zmysel zmena priľnavosti, ktorý poznáme tak dobre s ostatnými pneumatikami. Tiež v hlbokých kalužiach chová bezchybne. Nie moc dobre, ale vysporiadať sa s pozdĺžnymi vyjazdených koľají. Len trochu stabilné na nich a vy budete musieť dávať pozor na volante. Reaguje na otáčanie volantom s malým oneskorením. Pri jazde v pred vami nemôžu dovoliť nechtiac - cesta môže spôsobiť nerovnosť, ako niekto už bolo popísané v tomto fóre: samoskręt :). V dôsledku toho nemáme kontrolu trať pred veľmi presne. Spočiatku to bolo veľmi nepríjemná skúsenosť, ale ukazuje sa, že oceniť iné výhody, môžete si zvyknete. Aby sme to zhrnuli: komfortný pneumatiku s vynikajúcou trakciu za všetkých podmienok v priebehu leta a trochu nižšia stabilitou.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 155/65 R14

  Hodnotenie: 4,6

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Pneumatiky Continental sú pneumatiky obrovské pozornosti ako vizuálne, tak aj technicznie.Producent žiadne vylepší na jakością.tyres správať dokonale, a to ako v lete, tak v prípade, že sa zimie.Miałem dosiahol vrchol výrazného kopca a Continental Winter Contact dal radu a ostatné stáli a sledoval, ako moje auto bezpečne do neutrálu zavrie Continental górkę.Naprawdę môže cesta, ale v mojom prípade som sa priznať, že som sa snažil nájsť lacnejšie, pretože ceny, ale nakoniec vždy wygrywał.quality Continental, vzhľad a trvanlivosť na prospech spoločnosti nad innymi.Innymi povedať dosť poco peňazí potom, čo sú lacnejšie, a všetci, ale ma garantuje, že Continental porovnaní s inými spoločnosťami v pojeżdże dlhšie, a to mi dáva úsporu vulkanizátoru, pretože nemám často kupovať nové pneumatiky :)

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 175/70 R13

  Hodnotenie: 2,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Pneumatiky kúpil v roku 2007 (2p) a 2008 (2 ks) a vzdialenosť je 000 km, 70 a 58 000 km jazdy, a to, čo je najzaujímavejšie pre nich dnes :) (šliapať 3,5-4,5 mm), pretože som si kúpil im golf II kto priniesol v roku 2004 bol založený continentalki. Zaujímavé je v marci 2007 v pneumatikách (nemecky stavebníctvo) stojí 169 zł za kus a v apríli 2008 (rumunský alebo maďarsky človekom si nespomínam moc, ale vidím v aute;)) stojí 140 zł. Chcel by som dodať, že pneumatiky zakúpiť v INTERIA. V súčasnej dobe, cena 207 zł môže odradiť, ale s čistým svedomím odporučiť túto pneumatiku, aby ľudia prikladajú svojim autíčok, pretože ako môžete vidieť pneumatiky prejde testom. K môjmu golfík tieto pneumatiky budú klásť nič viac, pretože si nemyslím, že sa mu podarilo ma vytiahnuť aj 5 rok :)

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Continental ContiEcoContact 3

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Continental ContiEcoContact 3 175/65 R14 86 T XL
D | B | B 71 dB
175/65 R14 86 T 89 Kúpiť
Continental ContiEcoContact 3 185/65 R15 88 T MO
D | D | B 70 dB
185/65 R15 88 T 89 Kúpiť
Continental ContiEcoContact 3 145/70 R13 71 T
D | B | B 70 dB
145/70 R13 71 T 80 Kúpiť
Continental ContiEcoContact 3 155/60 R15 74 T FR
D | B | B 70 dB
155/60 R15 74 T 95 Kúpiť
Continental ContiEcoContact 3 155/60 R15 74 T FR 155/60 R15 74 T 121 Kúpiť
Continental ContiEcoContact 3 165/60 R14 75 T
D | B | B 70 dB
165/60 R14 75 T 114 Kúpiť
Continental ContiEcoContact 3 165/70 R13 83 T XL
C | B | B 71 dB
165/70 R13 83 T 108 Kúpiť
Continental ContiEcoContact 3 165/70 R13 79 T
D | B | B 70 dB
165/70 R13 79 T 90 Kúpiť
Continental ContiEcoContact 3 175/55 R15 77 T FR
D | B | B 70 dB
175/55 R15 77 T 110 Kúpiť
Continental ContiEcoContact 3 175/80 R14 88 H
D | B | B 70 dB
175/80 R14 88 H 122 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor D BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE B
Kod QR

Continental

3520070000

145/70 R13 71 T

C1

70

 • Continental
 • ContiEcoContact 3
 • 145/70 R13
 • 71
 • T
 • D
 • B
 • B
 • 70 dB
 • Nie
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Certifikát

Sme certifikovaný predajca pneumatík Continental.

Certifikát

Continental ContiEcoContact 3 test

2008 test ADAC s rozmerom: 175/65 R14 2. miesto hodnotenie: