Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Continental ContiSportContact 3

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Continental
Sezóna:
Letné
Počet:
120 / ks
Kúpiť
4,2
Hodnotenie: Dobrá 111120 73 názorov

Continental ContiSportContact 3 popis

ContiSportContact 3 je prémiová letná pneumatika, ktorá je určená pre vysokorýchlostné športové vozidlá. Je vybavená moderným asymetrickým dezénom, ktorý zaisťuje veľmi vysokú presnosť riadenia a trakciu na mokrých aj na suchých vozovkách. Poskytuje výnimočnú priľnavosť a veľmi krátku brzdnú dráhu, a to aj pri veľmi vysokých rýchlostiach.

Pneumatika ContiSportContact 3 ponúka vysoký komfort a športový výkon. Má tiež zvýšenú odolnosť voči vzniku aquaplaningu. Voda sa odstráni širokými pozdĺžnymi kanálmi a systémom bočných drážok. Aj pri vysokých rýchlostiach je model ContiSportContact 3 odolný voči deformácii a mechanickému poškodeniu. Vďaka vysoko kvalitnej zmesi s pridaním oxidu kremičitého zaisťuje nízku hlučnosť, lepšiu priľnavosť na mokrých vozovkách a dokonca aj pomalé opotrebovanie behúňa.

Jedným zo základných požiadaviek pneumatiky ContiSportContact 3 je presné cielenie. To zaisťuje, že vozidlo sa pri jazde vo vysokých rýchlostiach a pri náhlych manévroch udrží pevne na ceste. V prípade nízkeho tlaku v pneumatikách, zosilnené bočnice pneumatiky sú schopné niesť váhu vozidlá v prípade defektu, čo umožňuje vodičovi, aby prechádzal ďalej po ceste s určitou rýchlosťou.

Pneumatika ContiSportContact 3 dostala vysoké hodnotenie v rade testov. V časopise SportAuto a v rebríčku ADAC bola označená za odporúčanú. Pri prenose veľkých síl na vozovke, pri rýchlej jazde a pri prejazde cez nerovnosti na ceste zaisťuje dobrú adhéziu. Pri kúpe tejto pneumatiky ContiSportContact 3 môžete mať istotu, že dostanete nielen bezpečnosť, komfort a príležitosť na úsporu, ale vďaka najnovším technológiám aj príjemnú jazdu prvej triedy.continental logo


Spoločnosť Continental je štvrtým najväčším výrobcom pneumatík na svete. Ponúka široký výber výrobkov, ktoré sú prispôsobené potrebám jednotlivým oblastiam použitia pre ľahké a ťažké nákladné vozidla, terénne vozidlá a autobusy.

Continental ContiSportContact 3 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,2 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 73 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111800 3,8
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 11110 4,0
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111130 4,3

73 osôb ohodnotilo

 • 5 17 osôb
 • 4 51 osôb
 • 3 5 osôb
 • 2 0 osôb
 • 1 0 osôb

89% užívateľov odporúča túto pneumatiku

89%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 4157 dni. V tom čase sme získali 73 názorov.
Naši klienti spolu prešli 876000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: JED

  Rozmer: 235/45 R17

  Hodnotenie: 3,5 111500
  Som veľmi sklamaný. Kúpil som ich už druhýkrát, pretože oni boli najlepší pneumatiky, ktoré som kedy mal. Weared som ich vo svojom Subaru Impreza WRX STi (4x4, 320HP / 520N) - aute nalepený na asfalt naozaj dobre. Vyskúšal som ich na leteckých poliach pri daždi, medzi kužele atď Boli jednoducho brilantné. Dnes, o niekoľko rokov neskôr som si rovnaké pneumatiky rovnakej veľkosti, na môj Mercedes E350 CDi Coupe (RWD, 231HP / 540 nm), a ukázalo sa, že nie je možné prenášať krútiaci moment na asfalt. Testoval som ich na asfalte ... zahreje som ich na viac ako 50 ° C stupňov, a to bolo rovnaké. Moje auto lyžiny zakaždým, keď som dal pedál na kov. Má ESP zapne rovnako. Nenechajte odporučiť.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Marcin

  Rozmer: 225/45 R17

  Hodnotenie: 4,9 111190
  To je môj druhý súbor týchto pneumatík. Nakoniec som išiel okolo 45tys.km, v súčasnej dobe tak ďaleko, asi 8tys.km. Skvelé pre udržanie suchého brzdenie zjavenia, sú tiché, sneh ani testovať. S veľkosťou 225 / 45R17 veľmi dobre tlmí nerovnosti - mať porovnaní s ostatnými modelmi pneumatík. Na miernom štýle jazdy oter 1-1,5mm 10k. míle, mimochodom - priebežne kontrolovať tlak vzduchu v pneumatikách pravidelne už na nich pojeździcie! Vzorka behúňa pneumatiky a perfektná, ako v prípade, že oko nie je nákup pneumatík, ale tieto Continentale vyzerajú naozaj dobre! Chcel by som odporučiť, navyše by sa kúpiť znova, ak boli za to nestojí.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Spark

  Rozmer: 235/45 R17

  Hodnotenie: 4,6 111160
  Už som použiť druhú sadu ContiSportContact3 v mojom Passat B6 170HP TDI CR. Mal som ich, pretože boli nové a musím addmit, že sú jednoducho nádherné. Obe sady som s ukazovateľom použitie. Veľmi dobrá pneumatika pre agresívny štýl jazdy, tak aj pre pokojnú jazdu. Brilliant na mokrej a suchej asfaltu. Perfektné odtekanie vody. Môžete takmer cítiť optimálnu teplotu na suché asfalte. Pri vysokej rýchlosti 150MPH cíti moje auto zvládnuť dosť istý. Vďaka športu behúňa valivý odpor je veľmi nízka a mlčí. Testoval som ich na snehu rovnako. Oni sa správajú dobre, ale v zime je to ich purpouse.I išiel cez 20k kilometrov na jednu sadu.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Norbert

  Rozmer: 255/40 R17

  Hodnotenie: 3,5 111500
  Myslím si, že vplyv na môjho odhadu je rozhodne automobil, ktorý sa presúvame do Mercedes SL500 tieto pneumatiky na mokrej nawierzcni jednoducho sú príliš slabé lepidlo inými slovami sila prenášaná na kolesá príliš veľa, možno je to otázka rozmieiaru 255 chrbta a 235 spredu. Hoci výrobca homologované pneumatiky na aute s oznaczniem MO. SportContat3 porovnaní s Michelin vo veľkosti 245 a 275 Front Back. Boli vynikajúce na suchej i mokrej nawierzcni. Conti3 určite prehrať toto porovnanie, mokrý musíte byť naozaj opatrní, a to nielen pri akcelerácii, ale aj v tesnejších zákrutách.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Andy

  Rozmer: 235/45 R17

  Hodnotenie: 3,8 111800
  Altough tieto pneumatiky boli v poriadku na začiatku, neskôr sa dostali osrstené. Moje auto je dosť silný. Okrem toho som sa ich pomocou prevažne na nemeckých diaľniciach - I dont starostlivosti, že behúň je tak hlboká, že môžem robiť 10,000míle viac, keby začali rachot a oni dostali osrstené. Je to proste škandalózne. Môj predajcu VW, kde som si kúpil auto s týmito pneumatikami uvedených na, nenašli moju sťažnosť a povedal mi, že výrobca zakladá ako prirodzeného opotrebenia. Teraz môžem kúpiť sám novú sadu pneumatík.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Continental ContiSportContact 3

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
195/45 R16 80 V 102 Kúpiť
195/45 R16 80 V 94 Kúpiť
195/45 R16 80 V 89 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Certifikát

Sme certifikovaný predajca pneumatík Continental.

Continental ContiSportContact 3 test

2011 test Auto Bild Sportcars s rozmerom: 225/40 R18 3. miesto hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom: 225/40 R18 3. miesto hodnotenie: odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 225/45 R17 hodnotenie: vrelo odporúčaný