Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Uniroyal RainExpert 3

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Uniroyal
Sezóna:
Letné
Štítok:
D B B 70 dB
Viac informácií
Počet:
47 / ks
Kúpiť
4,4
Hodnotenie: Hodná odporúčania 111140 456 názorov

Uniroyal RainExpert 3 popis

Uniroyal RainExpert 3 je nástupcom pneumatiky, ktorá si získala vynikajúce názory odborníkov, vodičov a dobré umiestnenie v testoch - Uniroyal RainExpert. V porovnaní so svojím predchodcom, bola pneumatika vyrobená výlučne s využitím moderných a účinných technológií. Dôkazom toho je úplne nový dezén – asymetrický so smerovými prvkami . Dezén má na každej strane pneumatiky inú štruktúru. Na vnútornej strane pneumatiky sú umiestnené dve široké obvodové drážky, ktoré rýchlo a účinne rozptýlia veľké množstvo vody na vonkajšiu stranu pneumatiky. Vodu do týchto drážok prepravujú menšie drážky umiestnené na ramenách na vnútornej strane pneumatiky. Odolnosť pneumatiky proti šmyku a krátka brzdná dráha na mokrej vozovke sú vyrobené špeciálnou technológiou žraločej kože ("shark skin"), ktorá bola inšpirovaná prírodou. Tento inovatívny prístup je vidieť na povrchu pneumatiky, ktorý bol dokončený množstvom rôznych zárezov. Tvar týchto prvkov a ich usporiadanie pripomína žraločiu kožu. Toto riešenie zvyšuje dobré správanie pneumatiky počas dažďa.

Vďaka tým všetkým elementom pneumatika garantuje stabilitu riadenia v podmienkach, ktoré budia u vodičov najväčšie obavy - v daždi. To však nie sú všetky výkonnostné výhody, ktoré ponúka tento model pneumatiky. Uniroyal RainExpert 3 je jednou z top pneumatík vo svojej triede, takže si môžete byť istí, že bude vyhovovať vašim potrebám dobre tiež v suchých podmienkach. Uniroyal sa stará o bezpečnosť svojich používateľov po celú dobu jej životnosti. Preto je na povrchu dezénu Uniroyal RainExpert 3 umiestnený indikátor opotrebenia. V pravý čas preukáže vodičovi, že pneumatika by už mala byť vymenená, pretože dezén dosiahol úroveň spotreby, ktorá už nezaisťuje maximálnu bezpečnosť na cestách.

Uniroyal je výrobcom pneumatík známy tým vodičom, ktorí hľadajú modely s preukázateľne najlepšou trakciu na mokrej vozovke. Profesionálne testy pneumatík, vodiči a špecialisti z momentu uvedenia na trh prvej dažďovej pneumatiky Uniroyal zdôrazňujú, že pneumatiky tejto značky sú najlepším riešením do mokrého počasia. Uniroyal je prestížna značka, ktorá patrí k jednému z najväčších výrobcov pneumatík na svete – nemeckému koncernu Continental.

Uniroyal RainExpert 3 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,4 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 456 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111110 4,1
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111120 4,2
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111160 4,6

456 osôb ohodnotilo

 • 5 241 osôb
 • 4 203 osôb
 • 3 7 osôb
 • 2 5 osôb
 • 1 0 osôb

97% užívateľov odporúča túto pneumatiku

97%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 2461 dni. V tom čase sme získali 456 názorov.
Naši klienti spolu prešli 3509000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: mokrá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: bm

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,4 111140
  Pneumatiky (rozmer 195/65 R15 91 H) majú jednu sezónu, je riadil približne 7.000 km (hlavne v meste, ale to sa stalo aj niekoľko dlhšie letné výlety). Na suchom a mokrom asfalte - pneumatiky obstojí veľmi dobre. Hluk - až 120 km / h - pokojný; nad 130 km / h - bzučať trochu viac, ale hladina hluku je ešte prijateľné (ušné bez prestávky, a dokonca aj rádio, nemusíte pogłaśniać). Vzhľad nezáleží na mňa, hoci to nemožno vytýkať - pneumatika má byť v bezpečí, a nevyzerajú pekne. Po 7.000 km opotrebenie pneumatík znateľný. Všeobecne platí, že všetko v poriadku, ale ... Skôr som prevádzkovať Uniroyal RainExpert 2 (na rovnakom vozidle) a dbať vynikajúce dojmov a zážitkov - kúpil ich nástupca, to je presne RE 3. Avšak sa domnievam, že "novšie stane nepriateľ lepšie "a že" lepšie "zmizli z trhu. RE 2 boli senzačné, pokiaľ ide o uchopenie: absolútne neboja rýchlo vstúpiť do kaluže alebo rýchlejšiu jazdu v vyjazdené koľaje v daždi - oni boli jednoducho prilepené k asfaltu. S RE 3 takou istotou a mieru nemám: v takých situáciách, mám pocit, že pneumatiky balansovať na hrane priľnavosť, aquaplaning, že je takmer, ale - prekvapivo (a našťastie) - nič sa nedeje. A čo viac - dokonca vedomý pokus predstaviť auto v miernom sklze - nie celkom úspešná. Avšak nepríjemný pocit - ako jazda na ľade - vždy ma sprevádza. Ak tomu tak nie je pre moje predchádzajúce skúsenosti s RE 2, 3 RE bude pravdepodobne odporúčať. Ale v porovnaní s RE 2 - Som trochu sklamaný im: možno až príliš, keď sa očakávať, ale aj jeho predchodcu - RE 2 - stanovili vysokú latku. Možno je to otázka vozidla, ale k môjmu Vectra - skôr by ich nekúpil znova.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Martono

  Rozmer: 205/70 R15

  Hodnotenie: 4,8 111180
  Ahoj. Keď príde na nákup týchto pneumatík už som staršia skúsenosti s predchádzajúcim modelom Uniroyal RainExpert do auta a Vectra B. Som rád sa s nimi, pretože sú v nasledujúcej sezóne. Po návrate do Expert 3, pneumatiky hon za CRV generácie. Na suchom chodníku vynikajú veľmi dobre, tiché a spoľahlivé v prevádzke. Zábava začína, keď budete mať pády :) viac vody na ceste, tým lepšie, a to naozaj na mokrom povrchu vynikajú senzačný, môžete vstúpiť do hlbokej vody a necíti nepohodlie pri vyšších rýchlostiach. Pri prudkom brzdení nie je žiadny spôsob, že ABS je zapnuté, mali by ste mať dobrý skúsiť. Čo opotrebenie pneumatík, nemôžem ani komentovať, pretože som si kúpil na konci sezóny v roku 2015. stanovisku o vlastnostiach poľa nepridávať, pretože neboli testované v teréne, v každom prípade sa nejedná o terénne pneumatiky , Ako niekto chce hrať v tejto oblasti, odporúčam nákup pneumatík vhodných pre takéto výlety. Aby sme to zhrnuli, pneumatiky senzačný, veľmi odporúčame. Ako niekto hľadá veľmi dobré pneumatiky na suchom i mokrom asfalte senzačný nákupu Nech je táto modelu, a určite bude slúžiť po mnoho rokov.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Adam Hlohovec

  Rozmer: 205/70 R15

  Hodnotenie: 4,9 111190
  Jazdím na Foresteru a to už je pohodlie samo o sebe, ale v spojení s tými pneumatikami a pohonu 4x4 dáva skvelý pocit bezpečia. Auto je moja srdcovka...pneumatiky tiež! Aj keby mi niekto dával pneumatiky zadarmo aj tak sa budem snažiť kúpiť Uniroyal RainExpert 3 a to nežartujem. Bezpečie mojej rodiny je základ a na gumách nebudem šetriť hoci by stáli 150€/ks. Samozrejme cena a kvalita ma tiež milo zaskočili. Teraz to môžem povedať s rukou na srdci. Kvalita jazdy? Bol som veľmi zaskočený pri prudkom brzdení na suchej vozovke s autom 1,5 tony – ani ABS sa nezaplo. Auto proste zastalo ako v pozore. Hmm. Na mokrej ceste podobne, proste brzdíte a hotovo. Zákruty na mokrom tiež v pohode a na suchom ani nespomínam. Ešte jedna vec... Opotrebenie dezénu. To ako jazdím ja by som opísal ako priemerné hoci celkom veľa zákrut po asfalte beriem dosť z ostra, lebo si užívam pohon 4x4. Po prejdení 7000 km som prekvapený že skoro vôbec nie je vidno opotrebenie. Na jednej strane je taký žraločik s hlbkou 1mm a ešte ho vidno. Už som hovoril aj rodine nech si ich kúpia. Bez váhania znova kúpim Uniroyal RainExpert 3.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 4 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Mono

  Rozmer: 155/80 R13

  Hodnotenie: 4,8 111180
  Jazdím starou Toyotou Yaris r.1999 a mesačne pokonávam asi 1500km takým priemerným štýlom jazdy, teda rýchlosť 60-110...sú to moje najlepšie pneumatiky na akých som kedy jazdil. Pred Uniroyal RainExpert 3 som mal niekoľko iných značiek, ale tieto sú najlepšie. Dôležitá je pre mňa priľnavosť počas dažďa na mokrom povrchu – auto je malé a ľahké takže na zákrutách to bývalo rôzne. Tými pneumatikami som si istý. Najprv som si kúpil letné – vyskúšal som a už som vedel, že pri zimných nebudem mať pochybnosti. Počas zimy aj napriek zamrznutej vozovke som zvládol jazdu bez problémov, hoci obavy zo šmyku boli pri vyšších rýchlostiach a tu milé prekvapenie – auto bolo na zákrute stabilné. Gumy sa držali na vozovke. Sú trošku hlučnejšie počas dažďa ale najdôležitejšie je, že odvádza dobre vodu a to mi dáva pocit bezpečia. Ak mám ohodnotiť opotrebenie - tu mám malé pochybnosti. Ale v porovnaní s inými značkovými gumami z tej kategórie je to to úplne to isté. Uniroyal RainExpert 3 je pre mňa najlepšou voľbou . Odporúčam ju vyberavým klientom.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 3 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Fredy

  Rozmer: 185/65 R15

  Hodnotenie: 4,8 111180
  Mäkké a pohodlné pneumatiky možno o trochu hlasnejšie. Pri štartovaní treba trošku dupnúť na plyn, aby trošku zapišťali. Na suchom asfalte je adhézia ako má byť, a počas mokra sa jazdí skvele, žiadne šmyky pri prudkom brzdení auto iba zastane ako zaryte v mieste – párkrát sa podarilo, že ani ABS sa nezaplo. Odvádzanie vodu je super zostáva iba fontána za gumami. Ak nie kto sa denne ženie autom a ceni si komfort ako aj bezpečné riadenie v rôznych podmienkach počasia od jari do jesene tak rozhodne odporúčam Uniroyal RainExpert 3. Predtým som mal Uniroyaly 1. generácie a po 5 sezňone spolu najazdili (na druhom aute) 45 000 km, dezén je ponad 5 mm a žiadne praskliny ani nič podobne, naďalej sú pekné cierne nezostárnuté. Z tohto dôvodu do ďalšieho auta tiež kúpim tieto Uniroyal RainExpert, lebo viem čo dokázal tamten komplet. Či sa oplatí? S čistým svedomím – na beton. Predsa tým jazdí moja žena a vozí našu dcérku, także musi byť bezpečne.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Uniroyal RainExpert 3

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
C | A | B 71 dB
195/65 R15 91 T 74 Kúpiť
C | A | B 71 dB
195/65 R15 91 H 65 Kúpiť
D | B | B 70 dB
175/65 R14 82 T 65 Kúpiť
C | A | B 70 dB
185/65 R15 88 T 65 Kúpiť
C | A | B 72 dB
225/65 R17 106 V 102 Kúpiť
C | A | B 71 dB
215/65 R16 98 H 89 Kúpiť
C | A | B 71 dB
215/60 R17 96 H 100 Kúpiť
C | A | B 72 dB
235/65 R17 108 V 115 Kúpiť
C | A | B 72 dB
235/60 R18 107 V 117 Kúpiť
D | B | B 70 dB
155/70 R13 75 T 39 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Etykieta Klasa oporu D Klasa hamowania B

Uniroyal

3627590000

135/80 R13 70 T

C1

70

 • Uniroyal
 • RainExpert 3
 • 135/80 R13
 • 70
 • T
 • D
 • B
 • B
 • 70 dB
 • Nie
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Uniroyal RainExpert 3 test

2018 test Auto Bild s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: uspokojivá