Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Uniroyal Rainsport 3

Výrobca:
Uniroyal
Sezóna:
Letné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
90 / ks
Kúpiť
4,4
Hodnotenie: Hodná odporúčania

Uniroyal Rainsport 3 popis

Tento model je nástupcom pneumatiky známej na celom svete Uniroyal RainSport 2, ktorá sa vždy tešila veľkej popularite a získala uznanie od organizátorov prestížnych testov pneumatík.


Uniroyal RainSport 3 sa však značne líši od predchádzajúceho modelu. To čo vidno na prvý pohľad je úplne iný vzor dezénu. Tento model pneumatiky bol vybavený inovatívnym asymetrickým vzorom, ktorý je čiastočne smerový (na vonkajšej strane). Takéto riešenie má zapríčiniť, že pneumatika zachová svoje skvelé výkonu na mokrej vozovke, ale aj napraví parametre na suchej vozovke, zmenší hluk a valivý odpor. Okrem toho producent pneumatiky vybavil veľkými blokmi dezénu. Tieto elementy sú zodpovedné za lepšie manévrovanie a kratšiu brzdnú dráhu na suchom povrchu.


Ďalšou vecou, ktorá bola vylepšená je zväčšená tuhosť pneumatiky, ktorá minimalizuje riziko deformácii počas jazdy, čo znamená, že Uniroyal RainSport 3 sa opotrebúva pomaly a rovnomerne a okrem toho má menší valivý odpor (menšia spotreba paliva). Vybavenie pneumatiky asymetrickým dezénom vykvitlo ešte pri jednom parametri – menšia hlučnosť počas jazdy. Vďaka tomu je pneumatika Uniroyal RainSport 3 komfortnejšia v porovnaní so svojím predchodcom. Producent vylepšil povrch pneumatiky mikroskopickými zárezmi (technológia „Shar Skim – žraločia koža), ktorá efektívne zabraňuje víreniu vody a je zásluhou jej rýchlejšieho odvádzania spod pneumatiky, teda výsledkom je dobré riadenie a krátka brzdná dráha na mokrej vozovke.


Uniroyal Logo

Uniroyal je vo svete známym producentom pneumatík do dažďa výbornej kvality. Firma patrí nemeckému koncernu Continental, ktorý vyrába vysoko kvalitné pneumatiky. Okrem Uniroyala koncern tiež vlastné firmy Barum, Semperit, Matador alebo Sportiva.

Uniroyal Rainsport 3 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,4 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 556 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,0
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,2
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,6

556 osôb ohodnotilo

 • 5 293 osôb
 • 4 234 osôb
 • 3 22 osôb
 • 2 4 osôb
 • 1 3 osôb

92% užívateľov odporúča túto pneumatiku

92%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3313 dni. V tom čase sme získali 556 názorov.
Naši klienti spolu prešli 5040000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: mokrá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,3

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Pneumatiky Uniroyal Rainsport 3 sú hodné odporúčania hlavne ba mokrý povrch, no ale v podstate na to sú vyrobené. Riadia sa dobre na suchej ceste ako aj na mokrom asfalte, sú celkom tiché. Pri predchádzajúcej verzii raintire som jazdil trošku aj v zime a problém bol iba na ľade, ale na ľad sa hodia iba reťaze alebo pneumatiky s hrotmi. Jediný mínus, ktorý odo mňa dostanú je za to, že v zahraničí kde je možné jazdiť rýchlejšie než 140 km/h tak pri okolo 160 -170 km/h trošku vibroval volant. Na Bridgestone Turanza ER 300 to nebolo a kanáliky sú dosť široké takže tam často vchádzajú kamene a hrkocú počas jazdy, preto som poznamenal, že podľa mňa je to nižšia trieda prémium alebo vyššia ekonomická, alebo ako sa to tam hovorí. Do prémium jej ešte trošku chýba. Pokiaľ ide o opotrebovanie dezénu jazdím iba jednú sezónu tak som si ešte nevšimol nejaké zväčšené opotrebovanie. Vzhľad pneumatiky je fajn hoci ma nebaví, že pneumatika sa ma osvedčiť za každých podmienok ale ak Vám niekto odporúča Uniroyal Rainsport 3 nebudete sklamaní. Pre také auto aké mám ja sú postačujúce ale napríklad so silného BMW alebo Mercedesa by som kúpil niečo o triedu lepšie. Zhrniem to tak, ak máte možnosť doložiť 50-100 EUR do kompletu alebo máte rýchlejšie auto, kúpte si niečo lepšie (jedine, že jazdíte po meste, tak vtedy to nemá veľký význam) ale ak pozeráte na kúpu pneumatík ekonomicky, takUniroyal Rainsport 3 je pre mňa najlepší výber.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 3 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 225/45 R17

  Hodnotenie: 4,5

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Najväčší negatívy mojich predchádzajúcich pneumatík (contisport3) boli neuveriteľné citlivosť ruje (chcel vyrvať z rúk volantu) a vysokou odolnosťou na volante. Uniroyal-ki vyriešiť tieto problémy. Dráha prakticky necíti na volante, a odolnosť je porovnateľná s šírkou správanie pneumatiky na suchej 205 je typická pre všetky pneumatiky značky, ktorá je, bez výhrad. Pneumatika má mäkké ramená, ktoré sa môžu zdať v priebehu rýchlu jazdu, ale nie je v rozpore s normálnym prevádzkou a zvyšuje pohodlie. Na mokré pneumatiky, je geniálny, čo nie je prekvapujúce, v prípade pneumatík značiek, ktorý je považovaný za vynálezcu pneumatík do dažďa. Na diaľnici v Chorvátsku ma chytil za najväčší dážď, čo som kedy videl pri jazde autom. Napriek tomu, že stierače nedávajú rady, a spôsobom rieka tiekla mohol smelo pokračovať 110-120 riskovať nič. Pneumatiky ani na okamih stratil kontakt s vozovkou. Pri páde v kalužiach pocit, že auto bolo spomaľuje, ale pneumatiky v ideálnom prípade by sa vypúšťanie vody z pod kolesami. Pre nich nie je aquaplaningu. Dlhujem túto pneumatiku domov v jednom kuse. Na opotrebované Conti to môže skončiť zle. Ja neviem, ako trvanlivosť, ale ak to znesiteľné Myslím, že som našiel ideálne pneumatiku.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/50 R15

  Hodnotenie: 4,7

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Pneumatiky vo veľmi dobrej cene, odporučil mi ich brat, ktorý ma také isté Uniroyal Rainsport 3, ale 17 palcové a je tiež spokojný. Pneumatiky necítia rozdiel medzi mokrým a suchým povrchom ani pri rýchlostiach 120-140 km/h – za autom ostáva iba taký obláčik. Sú trochu hlučné, ale pri takom tvare dezénu je to normálne. Určite to je vina aj starých ložísk. Hlučnosť nie je nejaká veľká, ale trošku počuť. Isto to záleží aj od vozidla a jeho tlmenia. Prešiel som na Uniroyal Rainsport 3 už nejakých 10 000 km a naďalej vyzerajú dobre, okrem niekoľkých zárezov od skla alebo ostrých kameňov. Doteraz som nemal žiaden defekt ani žiadne padnutie do diery ich nepoškodilo. Pri mojich krivých alu diskoch sa ich podarilo dokonca aj dobre vyvážiť. Predchádzajúce sa už nepodarilo :O rýchlo sa otierali. Odporúčam kúpiť radšej nové pneumatiky na pár rokov, než aby ste kupovali nejaké používané, to už sú iba smeti. V porovnaní s pneumatikami kamaráta, vraj športové, ktoré prešli menej než moje, tak moje vyzerajú ako nepoužité. Odporúčam tento model Uniroyal Rainsport 3, možno táto firma na tiež iné vydarené modely.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 2 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 245/40 R17

  Hodnotenie: 4,9

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Moje dobrodružstvo so značkou Uniroyal začalo s modelom Rainsport 2. Jednalo sa o veľké pneumatiky, ktoré reagovali senzačne na meniace sa klimatické podmienky. Avšak nový model Rainsport 3, v ktorom bola použitá technológia Shark Skin, je prelom na našom trhu. Testoval som pneumatiky na suchom a mokrom povrchu. Pneumatiky boli spoľahlivo testované na rôznych cestných úsekoch a rôznych rýchlostiach. Bez ohľadu na testovacie body boli pneumatiky jednoducho brilantné. Cítil som plnú kontrolu nad vozidlom bez ohľadu na vonkajšie podmienky. Vo svojom zadnom pohone s výkonom nad 200 koní, ktorý má rôzne veľkosti vpredu a vzadu (245/40/17 a 225/45/17), nevznikli problémy s dynamickým štartovaním alebo zrýchlením. Situácia bola podobná aj v prípade zmien jazdných pruhov v horúcich dňoch, ako aj v daždi. Tieto pneumatiky odporúčam všetkým. Rainsport 3 s technológiou Shark Skin si zaslúžia prvé miesto a medailu na objavenie tejto úžasnej technológie. Pozdravujem budúcich majiteľov.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 235/45 R17

  Hodnotenie: 4,9

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Nedávno som si kúpil pneumatiky Uniroyal Rainsport3, ktoré sú založené na takzvanej technológii "Shark skin". Nechcem skrývať, že to bol veľmi vedomý a premyslený nákup - strávil som veľa času na predchádzajúcej analýze porovnávacích testov. Takisto sa ukázalo, že s týmito pneumatikami sa muselo vysporiadať niekoľko priateľov a odporne ich odporúčalo. Už dlho používam to sám, ale už som mal príležitosť otestovať ju za silných dažďových podmienok a musím pripustiť, že človek môže mať dojem, že auto je prilepené na ceste. Pneumatiky sú dosť tiché a oko priťahuje svojou konštrukciou (nie každá pneumatika vyzerá tak dobre ako táto). Dobrá cena sa tiež odporúča kúpiť. Hovorí sa, že prakticky každá pneumatika sa bude vyrovnávať na suchom povrchu, kde je dobré uchopenie, zatiaľ čo dobré pneumatiky môžu byť rozpoznané po tom, ako dobre fungujú v extrémnych podmienkach, tj na mokrom a klzkom povrchu - Uniroyal patrí do tejto skupiny.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Uniroyal Rainsport 3

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
D | A | B 71 dB
205/55 R16 91 W 90 Kúpiť
C | A | B 72 dB
205/55 R16 94 Y 81 Kúpiť
C | A | B 71 dB
225/45 R17 91 V 84 Kúpiť
D | A | B 72 dB
225/40 R18 92 W 122 Kúpiť
D | A | B 70 dB
185/55 R14 80 H 80 Kúpiť
D | A | B 71 dB
195/45 R14 77 V 93 Kúpiť
D | A | B 71 dB
195/55 R16 87 H 129 Kúpiť
D | A | B 71 dB
205/45 R17 84 V 119 Kúpiť
D | A | B 72 dB
215/45 R16 90 V 104 Kúpiť
D | A | B 71 dB
225/45 R17 91 W 106 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor D BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE A
Kod QR

Uniroyal

3629530000

205/55 R16 91 W

C1

71

 • Uniroyal
 • Rainsport 3
 • 205/55 R16
 • 91
 • W
 • D
 • A
 • B
 • 71 dB
 • Nie
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Uniroyal Rainsport 3 test

2020 test Auto Bild s rozmerom: 245/45 R18 hodnotenie: uspokojivá
test Motor s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test Auto Bild s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test TCS s rozmerom: 225/45 R17 hodnotenie: odporúčaný
test AUTO Straßenverkehr s rozmerom: 225/50 R17 hodnotenie: odporúčaný