Filtrovať zoznam
  • Tracmax (59)

Letné pneumatiky: Tracmax

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Tracmax

Všetky modely letných pneumatík Tracmax

Naposledy pridané názory

Tracmax F106
Už nikdy
Hodnotenie Marcin: 2,4

Vážení potenciálni kupci. Rozhodol som sa kúpiť tieto pneumatiky podporované nízku cenu, inak sa pneumatiky nikdy nemal žiadne problémy, tak som si myslel, čo by mohlo byť s pneumatikami na leto v poriadku. hmm, a ukázalo sa, po prvej jazde na mokrej vozovke - auto doslova lietanie, nemôžete rýchlo akceleruje bez preklzu aj na 3. prevodový stupeň, evidentné opúšťať nebezpečnú tendenciu predkláňať na vonkajšej strane oblúka. Tieto pneumatiky by mali byť zakázané na predaj !!! Na suchom asfalte, okrem toho, že v prípade, že piskot pri začatí alebo aspoň obrátiť na obce diskotéku. Už si uvedomil, že pneumatiky, takže to nemá zmysel, ani nemožno uložiť. Varovať proti jazde na mokrej nawierzchnii - pneumatiky pre menej skúsených vodičov môže byť nebezpečné. viac »

Tracmax F107
Dúfal som, že niečo lepšie
Hodnotenie Paweł: 2,9

Môže jazdiť na ňom, na mokré a suché, skôr bezpečne. Možno trochu ťažké ísť, ale ja som si nevšimol žiadnu zvýšenú spotrebu paliva. Problémom však je, že v okamihu, I wyząbkowała (tj Zdá sa, že hučanie zvuk pri jazde 50-60kmh), hluk neznesiteľný. Strange do tej miery, že behúň je stále v pohode (tak 2/3 pôvodného množstva). Mechanik preložená mojej kolesá na rôznych stranách, ale to nič nezmenilo, a to napriek skutočnosti, že sa konala v iných smeroch. To malo byť iba druhá sezóna (2013 bol ako prvý), ale to nebude - ak je po jednej sezóne tak nerovnomerne nevymiznú. Bohužiaľ, ale neodporúčam ... viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Tracmax

Zimné pneumatiky: Tracmax

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Tracmax

Všetky modely zimných pneumatík Tracmax

Naposledy pridané názory

Tracmax S210
Top!
Hodnotenie Guido Höbbel: 2,0

Takže o týchto pneumatikách nemôžem povedať ani nájsť nič negatívne! Určite existujú lepšie za oveľa „lepšie“ peniaze, ale pre mesto, výlety a možno aj v snehových oblastiach je táto pneumatika úplne dostatočná! Najmä preto, že cena je v mojich očiach neprekonateľná! Za štyri kúpené pneumatiky som zaplatil toľko, koľko som zvyčajne zaplatil za jeden alebo jeden a pol známeho výrobcu pneumatík! Som úplne spokojný a s čistým svedomím by som alebo mohol odporučiť túto pneumatiku !! viac »

Tracmax S100
beznádejný |!
Hodnotenie jaras325: 1,5

beznádejných pneumatiky na mokrom povrchu, tak by som nedoporučoval, ak sa niekto rozhodne do augusta; Bozi; Kúpil som to ... potom, čo jedna jazda na mokrej dlažbe dal ju späť, keď predbiehanie v daždi za rozumnú rýchlosťou, mal som problémy udržať trať asi sto metrov, myslel som bez auta a Priradenie pinov gdzes pristane v priekope .. Nikdy .. takže žiadny chnszczyzny ... viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Tracmax