Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Tracmax

Populárne modely letných pneumatík Tracmax

Všetky modely letných pneumatík Tracmax

Naposledy pridané názory

veľmi dobrá za tie peniaze!
Hodnotenie Multijet 1.9 16V 150KM: 3,8

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Jazda na pneumatikách 205/50 R17 93W s ochranou ráfika. Používa je pre druhú sezónu a som naozaj šťastný. sú veľmi pokojné a dobre držať na ceste. Išiel som na ne už asi 20 000 km a stále sú veľmi pekné, v istom zmysle, že má predné a zadné 7mm o tom, ako nówki, pretože aj podtitul F-107 na behúňa stále viditeľné. Je pravda, že keď film v piatich cítiť trochu dlhé splývavé rohy pri rýchlostiach presahujúcich 140-150 km / h (možno preto, že sú mäkké), ale teraz som čerstvé z 1500 km cesty v počte asi dvoch ľudí a cestovanie rýchlosťou 140-170 kmh (pretože śmigaliśmy nemeckých diaľniciach) a mal naozaj veľký smigało na ne! pri týchto rýchlostiach boli nepočuli (pretože to je vietor). Ako smigaliśmy tiež prší a przycinaliśmy 130/140 km / hi nevoňala aquaplaningu. Naozaj odporúčam! viac »

Už nikdy
Hodnotenie Marcin: 2,4

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Vážení potenciálni kupci. Rozhodol som sa kúpiť tieto pneumatiky podporované nízku cenu, inak sa pneumatiky nikdy nemal žiadne problémy, tak som si myslel, čo by mohlo byť s pneumatikami na leto v poriadku. hmm, a ukázalo sa, po prvej jazde na mokrej vozovke - auto doslova lietanie, nemôžete rýchlo akceleruje bez preklzu aj na 3. prevodový stupeň, evidentné opúšťať nebezpečnú tendenciu predkláňať na vonkajšej strane oblúka. Tieto pneumatiky by mali byť zakázané na predaj !!! Na suchom asfalte, okrem toho, že v prípade, že piskot pri začatí alebo aspoň obrátiť na obce diskotéku. Už si uvedomil, že pneumatiky, takže to nemá zmysel, ani nemožno uložiť. Varovať proti jazde na mokrej nawierzchnii - pneumatiky pre menej skúsených vodičov môže byť nebezpečné. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Tracmax

Zimné pneumatiky: Tracmax

Populárne modely zimných pneumatík Tracmax

Všetky modely zimných pneumatík Tracmax

Naposledy pridané názory

Top!
Hodnotenie Guido Höbbel: 2,0

Takže o týchto pneumatikách nemôžem povedať ani nájsť nič negatívne! Určite existujú lepšie za oveľa „lepšie“ peniaze, ale pre mesto, výlety a možno aj v snehových oblastiach je táto pneumatika úplne dostatočná! Najmä preto, že cena je v mojich očiach neprekonateľná! Za štyri kúpené pneumatiky som zaplatil toľko, koľko som zvyčajne zaplatil za jeden alebo jeden a pol známeho výrobcu pneumatík! Som úplne spokojný a s čistým svedomím by som alebo mohol odporučiť túto pneumatiku !! viac »

zostáva správna
Hodnotenie fissiz78: 1,8

Čo viac si môžete vyžiadať 4 pneumatiky za cenu jednej od veľkých značiek michelin ... atď., Stačí skontrolovať partnerské garáže, či ešte existujú. Srdečne pán Pierrat viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Tracmax