Filtrovať zoznam
  • Infinity (102)

Letné pneumatiky: Infinity

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Infinity

Všetky modely letných pneumatík Infinity

Naposledy pridané názory

Infinity INF 050
Pre mierne jazde v rovnakú dobu, len pri nižších teplotách je treba dávať pozor.
Hodnotenie adiz: 3,7

Aj použiť tieto pneumatiky v Renault Laguna Mk2, a môj štýl jazdy je pomerne mierne, ale mám celkom dosť kilometrov v lete. Pneumatiky vykonať vynikajúce v lete na suchom i mokrom povrchu. Veľká odolnosť, nízka hlučnosť a valivý odpor. Jediným problémom je, že pri teplotách pod 15 ° začnú kĺzať na mokrý. Avšak, musíme vziať do úvahy, že nekonečno INF 05ar od Spojených arabských emirátov, a nemajú také teploty tam. Však rozptýliť vodu mimoriadne. Overil som im, že som išiel jednu stranu vozňa do pomerne hlbokej kaluže na ca. 55 MPH, a vozidlo nestratil svoju moc ani na okamih. Odporúčam nekonečno INF 05 pneumatík, ale pamätajte, že musíte byť opatrní pri teplotách pod 15 stupňov. viac »

Infinity INF 050
Uniroyal to ešte nie je možné jazdiť
Hodnotenie Adnrzej 87: 2,7

Prvý dojem po založení nebol moc dobrý, bol som zvyknutý na lepšie pneumatiky pre jazdu na mokrej vozovke. Po dlhšom používaní pri jazde v daždivom počasí je potrebné stiahnuť pedál plynu, ale žiadny masaker. Pre suché o nedostatku komentárov sa drží skvele. Pokiaľ ide o komfort, čo môžem povedať, či niekto mal pneumatiky s tak nízkym profilom je potrebné vedieť, že to nie je zlý povrch cítiť aj vznášajúce sa na kontinuálnom alebo prerušovaným liniek nieto vyjazdených koľajach. Kúpil som si za 230 zł PC, takže si nemôžem sťažovať. Ale viac ako 250 by som nedal, ako by som musel kúpiť druhýkrát. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Infinity

Zimné pneumatiky: Infinity

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Infinity

Všetky modely zimných pneumatík Infinity

Naposledy pridané názory

Infinity INF 049
Kvalita Cena
Hodnotenie Michal: 3,7

V tomto roku som predpokladal, elektrický pohon 4 kolies so zimnými pneumatikami nekonečna. Auto je C-Class, tak tylnonapędowiec. V zime na koni a nie 95 90, ak% času na mestských cestách. Skvelé auto, ktoré som jazdiť na snehu. Robiť dobre v rohoch (faktom je, že len zriedka ju preniesť slušne), umožňuje vysokú kontrolu v zákrutách. Zrýchlenie je vždy v miernom sklze, je to len otázka zvyku. Musel som jazdiť ako ostatní na ceste sa snehom pokryté, dalo by sa povedať, že pneumatika je vynikajúci. Bohužiaľ, trochu horšie s brzdenia a cesty je zreteľne dlhšie ako pneumatiky drahšie - musíte byť opatrní. Mix je docela ťažké - na suchý rýchlo píska, mokrý náchylný k pošmyknutiu. Musíte byť opatrní, najmä pri brzdení. Má tiež veľmi mäkkú stranu, takže na úkor vyššieho sklonom v zákrutách dobre odpisovaný nerovnosť - výhodu v zime. To nie je vysoko výkonná pneumatika, ale ja som pred úplne nový 4 rok som zaplatil 600 PLN. Veľmi vysoká odolnosť proti oderu (6 mm do 30.000 km). viac »

Infinity INF 049
Odporúčam! Dobrá pneumatika za prijateľnú cenu.
Hodnotenie FILIP: 4,5

V zime 2012 zimných pneumatík som si vybral značku INFINITY INF 049, 205 55 R16. Pneumatiky dať na Passat 2006 sedan. Pred nákupom som mal nejaké pochybnosti. Čítal som, že čínsky výrobok, že Čína môže byť len hračka pre deti, a nie niečo, čo má vplyv na bezpečnosť, atď. Avšak, mal som tušenie, a rozhodol sa zaryzykować.Na pocit šťastia, že ma zmiasť! Som veľmi rád, povedať viac, pneumatiky prekročil moje očakávania! Dal som ich všetky do všetkých typov automobilov neskôr, mám ABS a ESP, ktorý má vplyv na celkové správanie vozidla a pneumatík, ale je známe, že žiadny systém nepomôže v prípade, že pneumatika je zlé. Passat má pohon na predné aj zadné dociążony, čo možno vidieť v oblúkoch, zlá adhézia zadnej nápravy, ale aj pohybom wyjeżdżonym sneh nie je problém, boors je tiež veľmi dobrá, bol by pravda ľuďom, ABS do práce. Celkovo by som odporučil každému, kto chce mať dobré pneumatiky za malé peniaze. Odporúčam tiež najlacnejšie Oponeo.co.uk tam :) PEACE viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Infinity