Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Infinity

Populárne modely letných pneumatík Infinity

Všetky modely letných pneumatík Infinity

Naposledy pridané názory

Pán D Smith
Hodnotenie D Smith: 1,0

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Jazdím ako slečna Maples, že som lepší koniec 50 a riadiť panstvo? Je to tak nudné, ako to dostane, nemám normálne zápisu up, pretože môžu byť nesprávne a samozrejme rôzni ľudia majú rôzne názory nie vždy správna. Ale mám pocit, že povinnosť varovať ľudí o týchto pneumatík. Tak som hľadal lacnejšia alternatíva k bežne 110 libier + náklady na jedného pneumatiky pre svoju Ford mk3 Estate TDCI 130 BHP. No nemôže pokaziť vždy jazdiť rozumne, aby to, čo by sa mohlo pokaziť? V nekonečna 05 sa zmestili mojej 205/50/17 Ghia ráfiky a stojí asi 45 libier každý? V ups písať na tú boli zmiešané, ale išla som s ním v každom prípade. Mal som pneumatiky na aute po dobu asi 5 týždňov a majú len jednu vec povedať: nezmestia TIETO Tyre na Ford Mondeo Estate? Alebo na to príde niečo, čo si vyžaduje cestné trakciu a priľnavosť na vlhkom prostredí. Nemajú radi daždivom počasí alebo aj vlhké cesty, že prídem domov neskoro minulý týždeň vstúpil ostrov normálnou rýchlosťou a sa ocitol takmer driftovanie? Prestal som vidieť, či nafta alebo olej bol na ceste, rovnako ako dobre, že som bol jediný automobil na ceste, No olej a tak som pokračoval svoju cestu a tentoraz sa snažil zistiť, či by som mohol tlačiť auto na ďalšom ostrove trochu viac trvalo sekúnd nájsť priľnavosť len prekĺznuť kontroly trakcie svetlo bliká ako vianočný stromček. Od tej doby som skúšať rovnaké na rôznych stavu vozovky, ľavé zákruty, pravé zákruty a ďalšie ostrov a zakaždým, keď sa strácajú priľnavosť aj za bežných jazdných podmienok cestnej premávky sa môžete cítiť im začne ísť, som sa snažil tlak v pneumatikách hore a dole s malou ovplyvní to sa stalo nebezpečenstvo obrátiť na mokré alebo vlhké toľko, tak som vzal veci preč a dal nôž skrz bočnú stenu tak, aby nemohli byť predané alebo znovu použiť, a vrátil sa k COOPER pneumatiky, ktoré boli vždy dobré , V suchom, že riadiť v najlepšom prípade by som povedal, že veľtrh majú zlé spätnú väzbu, a proste neinštalujte dôveru. viac »

Pre mierne jazde v rovnakú dobu, len pri nižších teplotách je treba dávať pozor.
Hodnotenie adiz: 3,7

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Aj použiť tieto pneumatiky v Renault Laguna Mk2, a môj štýl jazdy je pomerne mierne, ale mám celkom dosť kilometrov v lete. Pneumatiky vykonať vynikajúce v lete na suchom i mokrom povrchu. Veľká odolnosť, nízka hlučnosť a valivý odpor. Jediným problémom je, že pri teplotách pod 15 ° začnú kĺzať na mokrý. Avšak, musíme vziať do úvahy, že nekonečno INF 05ar od Spojených arabských emirátov, a nemajú také teploty tam. Však rozptýliť vodu mimoriadne. Overil som im, že som išiel jednu stranu vozňa do pomerne hlbokej kaluže na ca. 55 MPH, a vozidlo nestratil svoju moc ani na okamih. Odporúčam nekonečno INF 05 pneumatík, ale pamätajte, že musíte byť opatrní pri teplotách pod 15 stupňov. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Infinity

Zimné pneumatiky: Infinity

Populárne modely zimných pneumatík Infinity

Všetky modely zimných pneumatík Infinity

Naposledy pridané názory

Kvalita Cena
Hodnotenie Michal: 3,7

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

V tomto roku som predpokladal, elektrický pohon 4 kolies so zimnými pneumatikami nekonečna. Auto je C-Class, tak tylnonapędowiec. V zime na koni a nie 95 90, ak% času na mestských cestách. Skvelé auto, ktoré som jazdiť na snehu. Robiť dobre v rohoch (faktom je, že len zriedka ju preniesť slušne), umožňuje vysokú kontrolu v zákrutách. Zrýchlenie je vždy v miernom sklze, je to len otázka zvyku. Musel som jazdiť ako ostatní na ceste sa snehom pokryté, dalo by sa povedať, že pneumatika je vynikajúci. Bohužiaľ, trochu horšie s brzdenia a cesty je zreteľne dlhšie ako pneumatiky drahšie - musíte byť opatrní. Mix je docela ťažké - na suchý rýchlo píska, mokrý náchylný k pošmyknutiu. Musíte byť opatrní, najmä pri brzdení. Má tiež veľmi mäkkú stranu, takže na úkor vyššieho sklonom v zákrutách dobre odpisovaný nerovnosť - výhodu v zime. To nie je vysoko výkonná pneumatika, ale ja som pred úplne nový 4 rok som zaplatil 600 PLN. Veľmi vysoká odolnosť proti oderu (6 mm do 30.000 km). viac »

Odporúčam! Dobrá pneumatika za prijateľnú cenu.
Hodnotenie FILIP: 4,5

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

V zime 2012 zimných pneumatík som si vybral značku INFINITY INF 049, 205 55 R16. Pneumatiky dať na Passat 2006 sedan. Pred nákupom som mal nejaké pochybnosti. Čítal som, že čínsky výrobok, že Čína môže byť len hračka pre deti, a nie niečo, čo má vplyv na bezpečnosť, atď. Avšak, mal som tušenie, a rozhodol sa zaryzykować.Na pocit šťastia, že ma zmiasť! Som veľmi rád, povedať viac, pneumatiky prekročil moje očakávania! Dal som ich všetky do všetkých typov automobilov neskôr, mám ABS a ESP, ktorý má vplyv na celkové správanie vozidla a pneumatík, ale je známe, že žiadny systém nepomôže v prípade, že pneumatika je zlé. Passat má pohon na predné aj zadné dociążony, čo možno vidieť v oblúkoch, zlá adhézia zadnej nápravy, ale aj pohybom wyjeżdżonym sneh nie je problém, boors je tiež veľmi dobrá, bol by pravda ľuďom, ABS do práce. Celkovo by som odporučil každému, kto chce mať dobré pneumatiky za malé peniaze. Odporúčam tiež najlacnejšie Oponeo.co.uk tam :) PEACE viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Infinity