Filtrovať zoznam
  • Nankang (1122)

Letné pneumatiky: Nankang

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Nankang

Všetky modely letných pneumatík Nankang

Naposledy pridané názory

Nankang NS 2
Doporučené iba pre tých, ktorí nevenujú pozornosť na hluk
Hodnotenie adamssson: 3,8

Pneumatiku veľmi ťažko hodnotiť: - vynikajúco drží sa na suchom povrchu. - dokonale drží sa aj na mokrom povrchu, ale iba pre prvých 20 - 30 000 km, potom je už horšie a stáva sa náchylnou na aquaplanning - relatívne pohodlná pre taký nízky profil - bezporuchová pneumatika (nevedome som jazdil so skrutkou v pneumatike, až sa čiastočne utrela a tlak neklesol), ale - zúbkuje a utiera sa najpodivnejšmi možnými spôsobmi - hluk, ktorý vytvára, je tak veľký, že v ťažkom aute, ako je Audi A8, možná cítiť vibrácie podlahy a volantu (neznesiteľné v aute s dvojitým zasklením)!!! Hneď poznamenávam, že zúbkovanie nie je chybou auta - tieto pneumatiky ma nútili navštíviť niekoľkokrát rôzne autoservisy - mám dokonalú geometriu. viac »

Nankang AS 1
Lacné, ale naozaj dobré pneumatiky
Hodnotenie jerry: 4,2

pretože teraz som používal Pirelli PZero - IMO, jeden z najlepších pneumatík prístupná na trhu. Problém bol, že preč trela rýchlo a oni boli veľmi drahé. Nankang pre mňa chová veľmi dobre. Pneumatiky grip veľmi dobre ini rohy. Sú prekvapivo mlčia aj v porovnaní s Pirellis. Nechcel som skontrolovať profesionálne v rohoch, takže neviem, ich zovretia limit. Pirelli naznačil to s rastúcou piskot. Pre mňa to je skoro na to povedať nič o atriction. Všeobecne platí, že som veľmi spokojný, a považujem za nákup im ešte raz. Pomer cena \ kvalita je jednoducho geniálny. Chcel som mať lacnejšie pneumatiky, ale mlčí, a mám ich teraz, a ja som spokojný. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Nankang

Zimné pneumatiky: Nankang

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Nankang

Všetky modely zimných pneumatík Nankang

Naposledy pridané názory

Nankang Snow Viva 2
Skvelé ceny, dobré pneumatiky
Hodnotenie Adrian: 5,0

Ako som už spomenul, super cena a super pneumatika, málokedy sa stretávame s takou kombináciou ceny a kvality a v tomto prípade tak je a nielen v prípade zimnej pneumatiky Nankang Snow Viva 2, kúpil som ich v oponeo rovnako aj letné Nankang s ktorými som spokojný. Takže trošku som si s touto značkou prežil. Ďalšie budú tiež Nankangy a tiež z oponeo. Aj napriek kúpe zimných pneumatík v lete milá pani z obsluhy mi zistila dostupnosť a dodatočne vybavila čo najnovšie pneumatiky, čo podľa ich podmienok vôbec nemusela robiť. To bolo veľkým plusom, taký prístup má máloktorý obchod, presvedčil som sa o tom osobne. Preto ďakujem dvojnásobne za pneumatiky aj za prístup. Srdečne pozdravujem viac »

Nankang Snow Viva
veľmi dobrý
Hodnotenie ARTUR: 4,4

Hi wszystkich.Jak Hoď v niekoľkých už spomínané informácie na tréningu aj opon.Nadmieniam normálne pomerne hladká, ale tam bude čas, ktorý budete potrebovať tiež "dekontamináciu":-) Takže turbína rytmus Augusta zwieksza.Zaczelem pri 9 ° potom začali klesať spolu s dažďom ... Tak mokrej asfaltovej nevykazujú veľký rozdiel (v porovnaní na sušenie), pokiaľ ide o výkon. Vo veľkých kalužiach ... čokoľvek! Tak ako by oni tam nie sú. Špinavý povrch, tu budete musieť spomaliť ako každý výlet do poľskej innych.Potem Talianskom, a tak Alpy.Temperatury negatívne, ale suchého alebo mokrého asfalt.tyres, ale ak je viac rigidné, pokiaľ ide o nepríjemnú bujaniem.W boki.Koniec oblasť Mníchov vlhký s dažďom nie topenia snehu z razu.Zwolnilem, pretože to naznačuje, že logiku, ale potom zvýšenie rýchlosti na normálnu 110-150Km / godz.wszystko ok.Mimo ktorý vyvolal trochu môj "Rýn." V Poľsku, výlet do Mazury-TEMP. of-7-21 °. začiatku cesty mokrým snehom na dopravu drodze.Kierunek v poriadku, ale už inhibícia nie je rovnaký zrýchlenie samo.Tak aj na 3-CE zrywalo przyczepnosc.Lod varovanie! minimum tlmenie, brzdenie i, neznamená to, že potvory katastrofa.W Espace ABS + ESP je riadenie auta, tak ako niečo, čo nie je v poriadku, potom sa zapnú a robiť to, čo chcú, a robia to dobrze.Ogolnie pneumatiky na ľadu a pomaly a opatrne inne.Trzeba. Potom, suchý, hlboký sneh a teploty okolo-17--21 ° C, ESP Off-super! Hladká jazda poplaca.Kierowalnosc veľmi dobré. wniosek.tyres veľmi dobré (nehovorím, že v porovnaní s cenou, jakpsci nemiešajte nič o kvalite). vhodné pre teplé a niekedy aj mokrej vozovke Korziky, a typické poľské zimy a typickým poľským spôsobom. Ďalší nákup je tiež Nankang.RegardsAWIAM ALL! Som PSNI zwiazany.tyres túto spoločnosť kúpil, pretože to nie je milému czasu.Samochod Espace IV 2.2 dCi. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Nankang

Celoročné pneumatiky: Nankang

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Nankang

Všetky modely celoročných pneumatík Nankang

Naposledy pridané názory

Nankang N 607
Niektoré veci je potrebné zvážiť pred nákupom sami
Hodnotenie slavog: 3,9

Rozhodol som sa kúpiť pneumatiky celoročné po dlhom hľadaní svoj názor v Poľsku iv zahraničí. Prvá otázka bola skutočnosť, že štáty vodič nemení pneumatiky v závislosti na ročnom období, a to napriek snehu, teplo, atď. A konečne, chcel som sa vyhnúť fronty na oponiarzy a kúpil wielosezonówkę. Mal som plán vypracovaný pre tri dlhé cesty (celkom 15000 km) a bol strach o palive a spaľovanie. Po dokončení ciest budem hovoriť - to vyzerá ako zbrusu nové pneumatiky a pálenie majú menej ako 7 litrov riadiť auto s motorom 2,2 a sedem ľudí na palube. viac »

Nankang N607+
Veľmi dobrá pneumatika za celý rok
Hodnotenie Waldek: 4,2

Na tejto pneumatike som najazdil 30 000 km za menej ako dva roky. Kúpil som si auto s takými pneumatikami, takže neboli nové a dezén je stále zachovaný, nízke opotrebenie, hlučnosť je normálna. Dynamická jazda. Myslím si, že na nich budem jazdiť ešte dve sezóny. Toto sú moje prvé celoročné pneumatiky a som s nimi naozaj spokojný. Odporúčam ich nerozhodnutým. Prečo platiť za výmenu pneumatík každých šesť mesiacov? Dokážu si poradiť za každých podmienok. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Nankang