Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Nankang

Populárne modely letných pneumatík Nankang

Všetky modely letných pneumatík Nankang

Naposledy pridané názory

Dobré pneumatiky za rozumnú cenu
Hodnotenie Jayce: 4,2

Doposiaľ som si kupoval celoročné pneu Continental alebo Bridgestone. Pred niekoľkými mesiacmi som si uvedomil, že bude oveľa lepšie a bezpečnejšie si kúpiť nejaké nové letné gumy. Vybral som si pneu Nankang NS 2 225/45/17 a môžem úprimne povedať, že sú to naozaj dobré a kvalitné pneu. Predovšetkym sú oveľa tichšie ako Dunlop Sport 2000 a Fulda Exelero. Jazdil som aj počas prívalových dažďov. Auto sa riadilo perfektné. Som veľmi spokojný s pneu Nankang NS 2 a musím povedať, že tí, ktorí tvrdía, že menej známe značky neposkytujú bezpečnú jazdu, a sú oveľa horšie ako pneu renomovaných výrobcov namajú pravdu. V prvom rade letné pneu Nankang vždy budú lepšie v lete než celoročné gumy prémiovej triedy. Presvedčil som sa o tom mnohokrát. K tomu dodám, že mal som veľa aut (Corsa, Getz, Panda, Astra). Bol som veľmi skeptický ohľadom pneu Nankang, ale musím konštatovať, že tieto gumy sú naozaj kvalitné. Jednoducho nemá zmysel minúť viac na drahé gumy. viac »

Prvý a naposledy
Hodnotenie Pán Bean: 2,1

Tieto pneumatiky mám už tretiu sezónu. Skôr som jazdil na Continentalach a Pirelli P Zero Nero. Porovnanie Nankangov s ich predchodcami nedáva najmenší zmysel, pretože tieto pneumatiky vo všetkých ohľadoch majú horšie jazdné vlastnosti (najmä na mokrých povrchoch). Toto som samozrejme vzal do úvahy pri rozhodovaní o nákupe o polovícu lacnejších pneumatík. Povedal by som dokonca, že za tieto peniaze nie sú zlé a bol by som nimi pozitívne prekvapený, ale po roku používania začali strašne hučať. Bohužiaľ, medzi mojimi známymi, ktorí majú tieto pneumatiky, vo väčšine prípadov vyskytuje rovnaký príznak (hluk). Aby som to zhrnul: ak niekto nemé peniaze / chce šetriť atď. A je schopný zaakceptovať, že pravdepodobne po krátkom čase sa pneumatiky stanú nepredstaviteľne hlasnými, môžu zvážiť ich nákup. Ja zatiaľ viem, že už nikdy nekúpim pneumatík tejto značky a určite nie tento model. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Nankang

Zimné pneumatiky: Nankang

Populárne modely zimných pneumatík Nankang

Všetky modely zimných pneumatík Nankang

Naposledy pridané názory

Dobré pneumatiky, som spokojný
Hodnotenie Olo: 3,8

Pneumatiky Nankang Snow Viva 2 mám už druhú zimnú sezónu na Škode Super 2 (2.0TDI 170KM DGS). Za tie peniaze skutočne dobrá zimná pneumatika. Používal som ich v malom aj veľkom snehu, na brečke aj počas dažďu. Najlepšie sú samozrejme na suchej vozovke a najhoršie na mokrej ako každá zimná pneumatika (zimné gumy nemajú rady dážď). Na pneumatikách som prešiel okolo 10 000km. Používal som ich v Tatrách kde nákladiaky zasypalo ale Nankangy to zvládali aj strmé kopce hore aj dole. Zákruty bez problémov. Jazda bola často v závejoch a ani jeden zo systémov sa pri dupnutí na plyn nezapol. Skutočne sú hodné odporúčania. Práve som dostal ďalší komplet Nankang Snow Viva 2 205/45 R17 do Mini s 200 koňmi, tak uvidíme ako sa osvedčia aj keď je pravdou že rozdiel v konštrukcii je dosť veľký, pretože v rozmere 225/40 R18 je trochu iný dezén, než v 205 lebo v nich akoby dvojitý pásik a v 225 je iba jeden. Ale ako píšem uvidí sa počas používania.. Z toho čo som si všimol nie sú to pneumatiky na roky, ale kto jazdí toľko na jedných? Max 3-4 sezóny a nové. Najviac dostanú zabrať na asfalte, ktorý ich ničí. Dnes som objednal model AS-1 na leto do spomínanej Škody, ale hodnotenie napíšem až za niekoľko mesiacov keď na nich pojazdím, lebo Vredesteiny Ultrac Cento za ponad 500 eur a sú hlučné a ako bonus sú na nich dve vyduté bubliny...Vraj UHP a po 1,5 roku môžu ísť do koša... viac »

Márna kvalita.
Hodnotenie Tadziu: 4,5

Super pneumatika, dobre sa riadi, brzdi, zákruty ale ten produkt má aj nejaké mínusy a to konkrétne pri vyvažovaní mali problémy v servise a po prejdení cca 1000km bolo znovu potrebné vyvažovanie a prekladanie. Pred niekoľkými týždňami sa situácia začala opakovať, tak som zašiel do servisu mysliac, že mám problém so zavesením, pretože pri brzdení sa trasie ľavá strana akoby bolo niečo s brzdami, ale ukázalo sa, že je to vina pneumatiky Nankang Snow Viva 2, lebo bola zdeformovaná, videl som to na vlastné oči po zamontovaní 160g bola pneumatika vyvážená ale bohužiaľ to nepomohlo. Po výmene pneumatík na letné sa všetko zmenilo a nepočuť žiaden hluk, možno majú krivé formy na tie pneumatiky, neviem. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Nankang

Celoročné pneumatiky: Nankang

Populárne modely celoročných pneumatík Nankang

Všetky modely celoročných pneumatík Nankang

Naposledy pridané názory

Veľmi dobrá pneumatika za celý rok
Hodnotenie Waldek: 4,2

Na tejto pneumatike som najazdil 30 000 km za menej ako dva roky. Kúpil som si auto s takými pneumatikami, takže neboli nové a dezén je stále zachovaný, nízke opotrebenie, hlučnosť je normálna. Dynamická jazda. Myslím si, že na nich budem jazdiť ešte dve sezóny. Toto sú moje prvé celoročné pneumatiky a som s nimi naozaj spokojný. Odporúčam ich nerozhodnutým. Prečo platiť za výmenu pneumatík každých šesť mesiacov? Dokážu si poradiť za každých podmienok. viac »

pomerne tiché pneumatiky, malý valivý odpor a spotreba oveľa nižšia ako predtým namontovaný model
Hodnotenie m.r.: 4,2

Celoročné pneumatiky, ktoré sa absolútne odporúčajú z hľadiska nákladov, spotreby, hluku a účinnosti v zložitých podmienkach. Cestoval som horským priechodom pod hustým snežením a nemal som nijaké zvláštne problémy ani v reštartoch do kopca. V porovnaní s tými predtým namontovanými (oveľa známejšie ako značka) nie je porovnanie; stoja polovicu, sú menej hlučné a majú dobrý účinok viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Nankang