Filtrovať zoznam
  • Aeolus (53)

Letné pneumatiky: Aeolus

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Aeolus

Všetky modely letných pneumatík Aeolus

Naposledy pridané názory

Aeolus AU01 Steering Ace
Za túto cenu, odporúčam !!
Hodnotenie Michał: 4,1

Kúpil som si tieto pneumatiky, pretože sa mi v pokušení podporu k distribútorovi, ktorý zakúpili súbor by sa pripojil zadarmo poistenie proti mechanickému poškodeniu spôsobené zavinením užívateľa. Ako sa ukázalo, že som urobil správne rozhodnutie v niekoľkých dôvodov: -tyres sa ukázalo byť naozaj kvalitné, dobre vykonávaná na suchých aj mokrých cestách. Raz som mal "Číňan" pneumatiku, ktorá aj počas ľahkého deszczyku nemohli zvládnuť udržať auto na ceste a Aeolus sa darilo aj počas lejaky značnej-konci, ktorý by bol dosť za to, že vypláca maximálne po dobu dvoch pneumatík "značkových", takže som sa rozhodol, riskovať na -pewnego jazdy celkom rýchlo, musel som sa dostať okolo sáčku, ktorý vypadla z idúceho auta predo mnou a bohužiaľ tento manéver sa skončil tragicky pre dvoch pravej pneumatiky, ktorý praskol po náraze na obrubník, ale tu príjemné prekvapenie, pretože poistenie fungovalo perfektne a druhý deň som mal dva nové pneumatiky a to, čo som utrpel len cena je výmena a vyvažovanie pneu! Tak som si kúpil Sezóna 6 pneumatiky, a ja som len zaplatil 4! -pewnym nevýhodou je objem pneumatiky, to môže byť jasne počuť najmä pri jazde diaľnici, ale tušil to hneď po tom, čo som videl, že sú celkom ťažké -po absolvovaní sezóny ~ 8tys km, pneumatiky majú 2x ~ 7,5 mm, 2x ~ 8mm behúňa, takže hodnotím veľmi vysokú trvanlivosť viac »

Aeolus AH01 Precesion Ace
dobré pneumatiky
Hodnotenie Tomek: 4,2

Ahoj, čítal som reč čestných členov, a ja neviem, čo na to povedať ... jasné, že pneumatika pre 600 Zeta bude lepšie ... ale nie toľko, aby preplatit. Prešiel som na týchto laczkach 76.000. bez problémov. V daždi a pekné počasie, sa správal veľmi dobre. Určite sa nelíšila od drahšie (a išiel iný "značkové"). Zmenil som len preto, že ma leteli ku konvergencii. Kúpil som si to isté. Fly Mercedes V-Class 220 CDI. To nie je liek auto, a nie tak zadarmo .... Nie zapieprzałem síce 200 km / h, ale lety 150/160 sú normou. No preklz, hluk alebo iné atrakcie počas "jazdy". Myslím si, že názor nespokojencov nie je niečo, čo vziať do úvahy. Drifting nieje poháňaný, nie vykríkla na obdiv pred małolatami ani pretekal pred svetlom na svetlo. Normal, bezpečné ovládanie. Chcel by som odporučiť pneumatiky pre tých, ktorí nepotrebujú mať známej loga na pneumatiky, a o bezpečnosť a pohodlie cestovania je naozaj o. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Aeolus

Zimné pneumatiky: Aeolus

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Aeolus

Všetky modely zimných pneumatík Aeolus

Naposledy pridané názory

Aeolus AW02
Autor:Cezary
Hodnotenie Cezary: 3,9

Bol som obavy kúpiť sadu 4 pneumatík výrobcu, nie je to kvôli tzv publicitou značiek. Musím priznať, že rozhodnutie o kúpe bolo diktované ekonomickými úvahami, ale z pohľadu dvoch mesiacoch užívania a to v rôznych podmienkach (sneh, dážď, suchý asfalt) na týchto pneumatikách približne 3000 km môžem úprimne odporučiť tieto pneumatiky všetkých predmetov stále nie je definitívne! Pneumatika je na tom veľmi dobre na mokrom a zasneženom asfalte nemal žiadny problém s sklopeným zadným čelom na zľadovatenej a zasneženej ceste v každom asfaltovej kopca. viac »

Aeolus AW02
Pozoruhodný
Hodnotenie Jasiek: 3,7

Vidím, že veľmi odlišné názory, ale myslím si, že každý výrobok má svoje publikum. Tieto pneumatiky sú istí, že majú dobrú cenu v porovnaní s kvalitou, bezpečnostná dostane ďalšie výhody, ktoré im, som užívateľ tejto sezóny, a ja si myslím, že pre ľudí, nie jazdiť ako pirát, sú veľmi dobré a splniť očakávania. Má pravdu. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Aeolus