Filtrovať zoznam
  • Gislaved (169)

Letné pneumatiky: Gislaved

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Gislaved

Všetky modely letných pneumatík Gislaved

Naposledy pridané názory

Gislaved Urban Speed
Neodporúčam
Hodnotenie KACPER7: 2,8

Lacné, ale lepšie kúpiť niečo bezpečnejšie. Počas prvých dvoch týždňov v auguste išiel skvele, potom prišla zmenu počasia a to iba na deszzczu pneumatikách ukázali svoju pravú tvár. Vyhnite sa ako mor !! viac »

Gislaved Urban Speed
Neodporúčam
Hodnotenie Roman Pilars: 2,6

Carving pneumatiky vyzerá sľubne ale- nie stety- auto nie je predvídateľný, preteká preťaženie, ktoré ovplyvňuje spôsob, akým pneumatiky brzdenia všeobecne zlé nestojí za to! viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Gislaved

Zimné pneumatiky: Gislaved

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Gislaved

Všetky modely zimných pneumatík Gislaved

Naposledy pridané názory

Gislaved EURO*FROST 5
Super tichý so silnou rukoväťou.
Hodnotenie TripleX: 4,6

Pneumatika drží veľmi dobre v snehu. V horách, kde je dostatok snehu sa bez problémov išiel do strmého kopca. Mimo mesto jazdy na snehu vo veľmi dobrej stabilite vozidla, skoro ako by to bolo lepené, môžete vidieť, že vedia, ako to urobiť pneumatiky Škandinávii. V suchých podmienkach pneumatiky skoro nepočuteľný pretože nemôžem povedať, či Debica Fulda - Šrot! Na mokré po fyziologickým pneumatiky elegantne a efektívne odvádza vodu po wiechaniu v kalužiach, samozrejme, nie je demontáž volantu normálnou rýchlosťou ... Všeobecne pneumatiky na výbornú. Kúpil som ho ako nové, a ja som veľmi potešený. Veľmi odporúčam! viac »

Gislaved EURO*FROST 3 SILICA
Dosť dobrý na mokrom a suchom povrchu, ľad a sneh ponecháva veľa byť požadovaný. Veľmi hlasno.
Hodnotenie DDs54: 3,0

Jazda na pneumatikách Gislaved Euro Frost 3 Silica vo veľkosti 195/65 R15 druhé obdobie, Škoda Octavia vybavených (66 kW). Tak ako priemerné auto "povstanie", pneumatiky, tiež celkom priemer. Zle na cestách v zimných podmienkach, inhibícia tejto tragédie, auto vrhá topiacom sneh po stranách, pneumatiky auto trzymją dosť neisté požadovanú skladbu riadenia, oblúky sú nabehnúť, ale celkom dobre. Car jazda na malé vzdialenosti (3/4 mimo mesto, 1/4), myslím, že priemerný počet kilometrov priemer je asi 700-800 km / mesiac. Pneumatiky veľmi hlasné, wyląda celkom masívne, mierne nosenie. Samozrejme k dispozícii cena (pokušenia ju, pretože je to pravdepodobne produktom derivátu známej vedúci vo výrobe pneumatík?). Iste zvyšuje trakciu a jazdné vlastnosti, ale s hlbší záveje sa nemôže zaoberať kopať auto, budete musieť ručne vykopať hnacích kolies. Nemyslím si, že by som odporučil tieto pneumatiky. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Gislaved