Filtrovať zoznam
  • Sailun (233)

Letné pneumatiky: Sailun

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Sailun

Všetky modely letných pneumatík Sailun

Naposledy pridané názory

Sailun Atrezzo Z4+AS
Pohode pneumatika za dobrú cenu
Hodnotenie wojtas: 4,0

Kúpil som si zatiaľ len 2, pretože som si nebol istý, čo očakávať za túto cenu, ale som príjemne prekvapený. Augusta strach z hluku, z ktorých niektoré boli písané, ale nevšimol som si nič alarmujúce. V zimných teplotách okolo 0 stupňov a úrovní hluku je na rovnakej úrovni ako v roku kontrolnej Fulda športu, takže pre mňa OK. Aj zmeral aplikáciu v telefóne a urobil 1 dB menšie, než v lete ... za rovnakých podmienok (110 km / h na diaľnici). Rozjeżdżonym trakcia na snehu v poradí. Ak uślizgiwały augusta zimné pneumatiky na prednej náprave zadnej nápravy Sailun určená k Morde, podarilo sa mi ani prerušiť priľnavosť zadnej nápravy. Ja neviem, ako to bude v lete pri vyšších teplotách, ale v zime cvičenie v auguste b. Well. viac »

Sailun Atrezzo Z4+AS
Peniaze stále b. chladný
Hodnotenie wojo: 4,6

V prvej zimnej vykonávaná senzačný, porovnateľné zimné pneumatiky, ale môj dojem je, že v budúcej sezóne kaučuku trochu zmenou vlastností a jednoduchšie zabuksować bicykle aj pri vyšších prevodových stupňov. Posledný zima bola na ne na svahoch počas zimného útoku a neboli zistené žiadne závažné problémy s trakciou. V kolejnj zime, ja neviem, či o sebe darilo, ale nekontroloval za rovnakých podmienok. Na pozitíva - v horúčave leta, bol som na ne v Taliansku a nemám žiadne námietky. Bál som sa, že horúci asfalt a veľká záťaž zmrskám augusta na Slick a opäť prekvapil Chinese - tam boli viditeľné opotrebenie. Celkovo možno povedať, cvičenie je veľmi dobrá a som stále spokojný s nimi. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Sailun

Zimné pneumatiky: Sailun

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Sailun

Všetky modely zimných pneumatík Sailun

Naposledy pridané názory

Sailun Ice Blazer S
Ceny a kvality prijateľný.
Hodnotenie Ryszard: 4,1

Je ťažké určiť zlyhania a trenie. Používa iba jednu zimnú sezónu. viac »

Sailun ICE BLAZER WSL2
zimná pneumatika za super cenu
Hodnotenie Marek: 4,4

Keď som kupoval pneumatik Sailun ICE Blazer WSL2 y od pre mňa neznámej značky, mal som strach, ale ovplyvnila ma cena a používateľské recenzie na stránkach v USA, kde pneumatiky Sailun sú častejšie ako na Slovensku, kde panuje mýtus „drahé zimné pneumatiky su dobré zimné pneumatiky“. Mám auto s pohonom 4x4 auto na pneumatikách Sailun ICE Blazer WSL2 vyšlo do strmeho kopca ako snežný pluh, žiadne problémy s rozbiehaním ani brzdením na snehu, výstup do kopcov pri 50 km /h na úplne bielej ploche nie je žiaden problém, na topiacom snehu nie je zle auto sa chová stále ako má a je predvídateľne. Pozrite sa na zimu v Tatrách s týmito pneumatikami som mal dokonca nízku spotrebu. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Sailun