Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Sailun

Populárne modely letných pneumatík Sailun

Všetky modely letných pneumatík Sailun

Naposledy pridané názory

Pneumatiky Sailun Atrezzo ODPORUČAM
Hodnotenie Randy: 4,7

Kúpil som si pneumatiky Sailun SH402 Atrezzo pretože som ich mal v predchádzajúcom aute (Voyager CRD) z Holandska bol vybavený týmito pneumatikami a mal som s nimi dobré skúsenosti. Pneumatiky som kúpil znova no tentoraz som ich montoval na Grand Scenic - a ja som s nimi tiež spokojný. Sú tiché, neklžu, dobrý dezén a neopotrebúvajú sa rýchlo. Ich práca na ceste je lepšia ako na kontinentáloch, na suchej ceste sú perfektné, sú ako pneumatiky z hornej police. Overil som informácie a Sailun je výrobca, ktorý dostal ocenenia v medzinárodných rebríčkoch.Pneumatiky Sailun Atrezzo SH402 môžem odporučiť – stoja za to! viac »

Skvelé pneumatiky
Hodnotenie Ivo111: 1,7

Zistil som že, pneumatiky Sailun SH402 Atrezzo sú veľmi dobré. Vďaka môjmu autu Picasso C4 môžem potvrdiť že, rozhodne stoja za to, aby ste si ich mohli kúpiť. Správajú sa veľmi dobre ako na suchej aj mokrej vozovke a poskytujú dobrú priľnavosť v zákrutách. Podľa môjho názoru sa správa oveľa lepšie, než na pneumatikách prémiovej triedy. Ak sú tak dobré potom má zmysel míňať viac peňazí? Podľa môjho názoru Sailun Atrezzo SH402 pneumatika rozhodne stojí za to, aby som ich odporučil. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Sailun

Zimné pneumatiky: Sailun

Populárne modely zimných pneumatík Sailun

Všetky modely zimných pneumatík Sailun

Naposledy pridané názory

zimná pneumatika za super cenu
Hodnotenie Marek: 4,4

Keď som kupoval pneumatik Sailun ICE Blazer WSL2 y od pre mňa neznámej značky, mal som strach, ale ovplyvnila ma cena a používateľské recenzie na stránkach v USA, kde pneumatiky Sailun sú častejšie ako na Slovensku, kde panuje mýtus „drahé zimné pneumatiky su dobré zimné pneumatiky“. Mám auto s pohonom 4x4 auto na pneumatikách Sailun ICE Blazer WSL2 vyšlo do strmeho kopca ako snežný pluh, žiadne problémy s rozbiehaním ani brzdením na snehu, výstup do kopcov pri 50 km /h na úplne bielej ploche nie je žiaden problém, na topiacom snehu nie je zle auto sa chová stále ako má a je predvídateľne. Pozrite sa na zimu v Tatrách s týmito pneumatikami som mal dokonca nízku spotrebu. viac »

Super pneumatika za málo peňazí
Hodnotenie Jan: 4,4

Skvelá pneumatika 2x lacnejšia než tie z prémiovej triedy. Rozhodol sa pre nákup po prečítaní testov na stránkach USA / Canada. značka Sailun je veľkým dodávateľom pneumatík na tamtom kontinente kde sneh a zimné podmienky rozhodne nechýbajú. Jediným mínusom Sailun ICE BLAZER WST1 je ľahký šum pneumatiky na suchom povrchu. Ale to záleží od druhu asfaltu – čím hladší povrch tým väčší šum. Otestoval som ich len na ľahko osnežených a mokrých cestách – pneumatika sa správa skvele. Až divné že pneumatika stála iba 48 EUR za kus !!! Dúfam, že vydrží niekoľko sezón. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Sailun