Filtrovať zoznam
  • Firestone (6999)

Letné pneumatiky: Firestone

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Firestone

Všetky modely letných pneumatík Firestone

Naposledy pridané názory

Firestone TZ300
Veľmi dobré pneumatiky, vedomá voľba.
Hodnotenie John: 3,8

Pneumatiky Firestone TZ300 sú pohodlné a predvídateľné. Absolútna trakčné parametre nemôžu byť hodnotený ani pre 6 osôb, ani za 5, pretože tam sú oveľa Bette pneumatiky, a na suchý 6 by pre úhľadný a 5 pre športové pneumatiky. Pre civilné pneumatiky, parametre sú veľmi dobré. Slušná manipulácia, pričom niektoré naozaj agresívne jazdy do úvahy, a tak, pneumatiky dávajú veľa dôvery. Oni sú tiež dobré na mokré, aj keď nie toľko ako pneumatiky Uniroyal. Brzdenie možno takisto tiež hodnotený na 4-5. Pneumatika je veľmi dôveryhodný - to zvláda agresívne liečbu v aute 200 BHP veľmi dobre a robí dobrú prácu pri manipulácii s napájania. Môžu "ukazovať", keď sa chystáte stratiť priľnavosť pekne, ale tiež nemusí nakláňať ako vyššie uvedených Uniroyals .. Za túto cenu, Firestone TZ300 je pneumatika stojí za odporúčajúce. Tam sú určite lepšie pneumatiky pre vyššie ceny, ale v tomto rozsahu Firestone TZ300 je jedným z najlepších. Je to veľmi pohodlné, tiché a absorbuje nárazy pekne. Tiež ich valivý hluk je sotva počuteľný. viac »

Firestone TZ300
Normálne dobré pneumatiky za dobrú cenu.
Hodnotenie Andrzej B: 4,0

Normálne dobré pneumatiky za dobrú cenu. Len obvyklé dobré pneumatiky pre každodenné použitie a príležitostné (2-3krát ročne), miniete na trati pre zábavu. Nemám nič, aby im vyčítajú. Well-stick povrch, dobré disperzné voda. Keby som bol častejšie (napr každé 3-4 týždne), jazda pre zábavu na závodnej dráhe je schopný mať trochu lepší palicu - ale potom kúpiť druhú sadu na trati, ktorej poškodenie utrieť jazdiť nakupovať alebo do práce. Trvanlivosť nesmie súdiť, pretože príliš málo sád pneumatík wyjeździłem povedať, ako rýchlo budete konzumovať. Potlačenie tiež nesúdi - sú určite oveľa lepšie, než moje predchádzajúce pneumatiky, ale nejdú do továrne a ja som zmenil nastavenie odpruženia, ktoré je ťažké posúdiť rovnaké pneumatiky. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Firestone

Zimné pneumatiky: Firestone

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Firestone

Všetky modely zimných pneumatík Firestone

Naposledy pridané názory

Firestone Winterhawk 2 EVO
Vynikajúce šišky na Clio II 1.4
Hodnotenie d2: 4,2

Naozaj veľké šišky (my vyrobené v Taliansku). Dokonca aj počas hrozné stavu vozovky, môžete riadiť bezpečne a bez strachu. Ba! V období najväčšieho zrážok, priemerná rýchlosť dopravy na cestách mimo mesto nebolo viac než 30km / h som sa pohodlne pred bez obáv zo straty trakcie a šmyk. Vrelo odporúčam! viac »

Firestone Winterhawk 2 EVO
Rozhodne škoda peňazí pre pneumatiku, ktorá nedáva ani komfort a bezpečnosť v zimných podmienkach.
Hodnotenie Marcin: 3,2

Firestone Winterhawk EVO kúpil na jeseň 2012 a čakal s názorom, že przejeździć sezóny a vidieť ju vo všetkých podmienkach. Pneumatika sa správal skvele na suchej i mokrej vozovke, ísť ticho a rovný ako koľajnice, ale problém sa objavil v snehu, roztápajúceho sa snehu, na ľade nehovoriac, pretože žiadny pneumatiky na ľade nespráva dobre. Sneh a topiacom sneh neexistuje žiadna bezpečná brzdenie, a dokonca možno pohybujúce sa od svetiel je problém. Druhý voz Aj Debica Frigo jedna os a zvyšných osem rokov s pneumatikami Michelin dosť opotrebované tam behúňa a nebol žiadny problém. Keď som si vybral druhýkrát, som si istý, že by som si kúpil lacnejšie Debica alebo povzbudzujúce, pretože to je zimná pneumatika iba názov Firestone. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Firestone

Celoročné pneumatiky: Firestone

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Firestone

Všetky modely celoročných pneumatík Firestone

Naposledy pridané názory

Firestone Multiseason
Pneumatika sa nezbaví pohodlia riadenia sezónnych pneumatík,
Hodnotenie Darlen: 3,8

Skôr som jazdila na Dębice iFirestonach sezónne, po zmene som nezaznamenal žiadne zhoršenie priľnavosti alebo jazdného komfortu. V lete je o niečo hlasnejší. A za to nie sú problémy so zmenami dvakrát za rok, skladovanie. Som spokojný s mojou voľbou. viac »

Firestone Multiseason
Pneumatika odporúčame za dobrú cenu
Hodnotenie P: 4,3

Pneumatiky dobrú prácu mokré a suché podmienky v snehu som nemal možnosť otestovať, kúpili pred mesiacom .Zdecydowałem o univerzálnej predchádzajúcej Vredestein robili veľkú nádej, že aj tie budú robili za všetkých podmienok. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Firestone