Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Firestone

Populárne modely letných pneumatík Firestone

Všetky modely letných pneumatík Firestone

Naposledy pridané názory

Dobré väzby na peniaze
Hodnotenie Richard: 4,6

Super pneumatiky a skvelá priľnavosť na ceste. Vďaka dobrej priľnavosti sa opotrebovávajú o niečo rýchlejšie, ale poskytujú pocit bezpečia. viac »

Dobre na mokro
Hodnotenie Dino Baggio: 4,2

Veľmi dobré pneumatiky na mokrom povrchu, bohužiaľ nie sú odolné voči dieram. Jedni som poškodil na našich cestách. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Firestone

Zimné pneumatiky: Firestone

Populárne modely zimných pneumatík Firestone

Všetky modely zimných pneumatík Firestone

Naposledy pridané názory

Celkom v pohode, ale rýchlo mizne dezén
Hodnotenie Kal123: 3,7

Pneumatiky Firestone Winterhawk 3 som používal vlani v zime, no v mojom okolí nebol skoro vôbec žiaden sneh. Pred troma rokmi som mal protektorované pneumatiky a v porovnaní s nimi lepšie držali na povrchu (iba prvé obdobie), takže v tejto sfére som trochu sklamaný. Firestone Winterhawk 3 pri zákrutách na mokrej vozovke môže stratiť priľnavosť, ale hneď ju získava späť, takže pri dynamickej jazde môžete výjsť o trochu širšie. No napriek tomu veľmi dobre tlmí nerovnosti a je tichá. Bohužiaľ, veľmi rýchlo sa však opotrebuje (aspoň na začiatku) dezén sa mi strácal spred očí a pokiaľ to tak ďalej pôjde to o 2 sezóny sa dezén stratí celkom. Auto má dosť silný motor a jazdím rýchlo, ale predošlé pneumatiky boli čo sa životnosti týka o niečo lepšie (napríklad manželke som kúpil Nokiany a tam si vôbec nevšimol žiadne opotrebovanie dezénu). Môj rozmer 185/60/15 na aute Fiat Bravo HGT. viac »

Pneumatiky dobré, ale cena prekračuje parametre.
Hodnotenie Jaroslav: 2,7

Prejazdil som naFirestone Winterhawk 3 okolo 3000 km, z toho dve cesty takmer 1000 km. Správajú sa dobre a to najmä v snehu. Trochu veľké opotrebenie dezénu, väčšie než sa očakávalo, odhadujem, že vydržia ešte ďalšie dve sezóny. Dosť veľký valivý odpor, ktorý vyústil vo veľkej spotrebe paliva na ceste. Pomerne značný hluk, ktorý počas cesty je trochu unavujúci, najmä pri vyšších rýchlostiach na suchých vozovkách. Nie som si istý čo autor mal na mysli, keď žiadal o posúdenie vzhľadu pneumatiky Firestone Winterhawk 3. Vyzerajú ako normálne pneumatiky, okrúhle, čierne, bez žiadneho špeciálneho "zdobenia". Aby som to zhrnul: jedná sa o dobré pneumatiky, ale ich cena presahuje parametre. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Firestone

Celoročné pneumatiky: Firestone

Populárne modely celoročných pneumatík Firestone

Všetky modely celoročných pneumatík Firestone

Naposledy pridané názory

Pneumatika sa nezbaví pohodlia riadenia sezónnych pneumatík,
Hodnotenie Darlen: 3,8

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Skôr som jazdila na Dębice iFirestonach sezónne, po zmene som nezaznamenal žiadne zhoršenie priľnavosti alebo jazdného komfortu. V lete je o niečo hlasnejší. A za to nie sú problémy so zmenami dvakrát za rok, skladovanie. Som spokojný s mojou voľbou. viac »

Pneumatika odporúčame za dobrú cenu
Hodnotenie P: 4,3

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Pneumatiky dobrú prácu mokré a suché podmienky v snehu som nemal možnosť otestovať, kúpili pred mesiacom .Zdecydowałem o univerzálnej predchádzajúcej Vredestein robili veľkú nádej, že aj tie budú robili za všetkých podmienok. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Firestone