Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Dębica Frigo 2

Výrobca:
Dębica
Sezóna:
Zimné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
68 / ks
Kúpiť
3,6
Hodnotenie: Priemerná

Dębica Frigo 2 popis

3PMSF Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Zimná pneumatika Dębica Frigo 2 so smerovým dezénom uloženým do tvaru písmena „V“ je určená pre vodičov, ktorí očakávajú bezpečnú, ekonomickú a komfortnú jazdu za každých podmienok. Pneumatika je vyrobená z kremíkovej zmesi vďaka ktorej je produkt charakteristický správnou elasticitou rovnako pri nízkych teplotách. Zmes v spojení s množstvom lameliek na povrchu pneumatiky modelu zaručuje skvelú priľnavosť na každej ceste počas zimy. S Dębica Frigo 2 sa nemusíte trápiť výkonom pneumatiky na mokrej a zablatenej ceste. Veľké množstvo priečnych drážok dezénu predbieha vzniku aquaplaningu (strata priľnavosti na mokrom povrchu), ktoré je zredukované na minimum.

Každý element pneumatiky Dębica Frigo 2 bol vyprodukovaný aby Vám zabezpečil stabilnú jazdu za každých podmienok v zime.Veľké množstvo lameliek zväčšuje kontaktnú plochu pneumatiky s vozovkou a vďaka tomu zaručuje vysokú priľnavosť a to nie len na mokrom povrchu, ale dokonca aj na povrchu pokrytom snehom a krátku brzdnú dráhu. Masívne bloky umiestnené na ramene pneumatiky dbajú o stabilitu a tzn. riadenie pod kontrolou. Prvú pneumatiku vo Fabrice Gum Jezdnych v Dębici vyprodukovali v marci 1939. V apríli sa konalo oficiálne otvorenie fabriky. Rozvoj pneumatiky však pozastavila vojna, ale po nej sa firma rozhodla pre posilnenie produkcie podľa starých metód spred vojny. Rozvoj v 60. rokoch sa ukončil a bola vytvorená vedecko – výskumná hala. V decembri 1995 sa väčšina akcií spoločnosti predala koncernu Goodyear, kde sa ďalej pracuje nad rozvojom.

Dębica Frigo 2 recenzia

Celkové hodnotenie: 3,6 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 3502 názorov

priemerná
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 3,6
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 3,6
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 3,7

3502 osôb ohodnotilo

 • 5 322 osôb
 • 4 1167 osôb
 • 3 1910 osôb
 • 2 88 osôb
 • 1 15 osôb

81% užívateľov odporúča túto pneumatiku

81%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 6348 dni. V tom čase sme získali 3502 názorov.
Naši klienti spolu prešli 40663000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: jazda na snehu a ľade.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,7

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Vitam všetkých užívateľov. Bol Som Nazor žiaduce. Pneumatiky Maji Už 2,5 sezóna praktický Chýba 2-3 týždňov profesionálne Tri VFI. O čom svedčí Hodnotenie nez Som VIAC nadšený. Robím Hodne kilometrov na Krátkych a Dlhých ciest a v horských oblastiach a pneumatiky majú vynikajúce výsledky. Na suché i mokré povrchoch, to veľmi v poriadku, ale sneh a Břečka Zjavenia. Veľmi dobrá priľnavosť a Skvelá kontrola vozidla a jazdné Pohodlie samozrejme všetko v medziach inteligentný (tj. Normálne Dynamická jazda a bez šialenstvo) pretože Určite je tu niekto, kto zistí, že jeho PRI 200 kilometrov na hodinu pneumatiky stratí ďalej, ale sú vynechaním tabakové ľudia pneumatika je Vynikajúci pre "normálnych" vodičov. Po Viac ako 15.000 kilometrov im opotrebenie pneumatík Veľmi malá, takmer neviditeľné. Pneumatika pomerne Tichá a úsporná V Porovnanie s letnou pneumatikami 225/45/17 Spotreba klesne o Viac ako l / 100 km. Jedin malá nevýhoda pre mňa je kúsok po kúsku cítil mäkkosť pneumatiky (možno povedať, že je pomerne Tuhý lite nádrž objem). Okrem Toho, čo bol odporučil túto pneumatiku - Mam dve sady vo Dvoch Autách, takže Vim čo hodnotím. Je to istý SÚ Veľmi Konkurenčné pneumatiky pneumatiky pre Draham vyšších TRIDEM. Odporúčam a Dúfam, že moje recenzií VAM Pomôže urobiť správnu voľbu.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 175/70 R13

  Hodnotenie: 4,2

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Chcel by som odporučiť túto pneumatiku. Ako model pomerne lacné plní dobre. Pocit, že pneumatika je vyrobená z mäkkej látky, čo je auto sa chová trochu inak. Ale aj priaznivci tvrdých pneumatík a zavesenie (ako ja), ocenia ju v krutej zime. Mäkkosť gumy je určite výhoda v kopnym snehu alebo na zľadovatenej vozovke. Na suchých pneumatikách nerobia problém sú pomerne tiché, brzdenie a akcelerácia nerobí veľký rozdiel v porovnaní s inými pneumatikami. Jazdí na nich pohodlne a bezpečne. Pre šialenstvo nie je vhodný, ale nejde v zime. Oderu-ne súdiť na krátku prechádzku. Vulkanizačné sa sťažovať, nerobia problém pri nastavovaní na ráfiku. Samozrejme, že tam sú lepšie pneumatiky, ale nie za cenu. Táto cena je ich najväčším prínosom. Pre malé peniaze sa dá kúpiť dobré pneumatiky, takže budeme v bezpečí na ceste. Odporúčam vám kúpiť pneumatiky častejšie, ale lacnejšie. Pri zmene od starých ďasien cítiť obrovský rozdiel, hlavne to mäkkosť, o ktorých som písal. Pokiaľ ide o Oponeo nemajú žiadne námietky. Zadarmo a rýchle dodanie, konkurencieschopné ceny, skvelé!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Mám tyto pneumatiky z předchozí sezóny, takže teď auto, protože jsem si koupil Conti 830 (katastrofa zimě blbost, co jsem neměl). Chování Frigo 2 v předchozí sezóně (asi 25 tkm) na přední straně bylo senzační, jsem měl ještě ne tak dobré zimní pneumatiky (pokud není stejná běhounu v UG5, před lety). Nyní stačí choval ve sněhu bez stížností, ačkoliv musíte vzít v úvahu možnost malého procházce; na mnoho mezer, zvláště v mokrém sněhu, dešti nebo suchý (větší rychlost hovorem). Ale za tuto cenu, a pod úhlem pneumatik na zimu, to sa Výborné pneumatiky, jistě bude další pneumatika pro sezónu 2012/2013. Cotni 830 se na ně jako lepší nebo letní pneumatiky pro všechna roční období. Jakmile jste si jisti, dostat kolem velkého Fiat na univerzální pneumatiky Olsztyn než nyní Conti 830, vážně. Příjezdová cesta do kopce, jízdu na sněhu je katastrofa, nedostatek jistoty za všech okolností. Proto doporučuji jen Frigo 2, je opravdu zjevení na zimu, a to zejména pokud má někdo jezdit na sněhu. Řetězce mohou klidně ležet v kufru o těchto pneumatik. S pozdravem.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 185/60 R14

  Hodnotenie: 4,6

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Mám Frigo 2 na 3 vozidlách a v každom z nich funguje skvele. Pneumatika je veľmi mäkká pri teplotách približne +10 °C, čo výrazne zvyšuje pohodlie pri jazde. Veľmi dobre funguje na suchých a mokrých povrchoch, a čo sneh? Sneh je proste jej prvkom - takmer žiadna pneumatika nedrží tak dobre v hlbokom snehu ani na ľade. V služobných autách mám aj Michelin Alpin A3 a Uniroyal MS Plus 66. V porovnaní s Michelinom je Dębica predovšetkým tichšia, mierne horšia na suchu (mäkkosť), porovnateľná na mokrom povrchu a oveľa lepšia na snehu / ľade. Je potrebné poznamenať, že Michelin sa opotrebuje oveľa pomalšie - vydrží asi o 10 000 km viac. Uniroyal v porovnaní s Dębicou je oveľa hlučnejší a porovnateľný na všetkých povrchoch okrem snehu.Je známe, že v snehu Dębica nedáva šancu ostatným. Pokiaľ ide o hlučnosť, o ktorej som čítal v niekoľkých recenziách, skutočne som si všimol rozdiel, napr. Frigo 2 v rozmere 175 je hlacnejší ako 185 alebo 195, ktorý používam. Vzhľadom na cenu pneumatík je podľa môjho názoru Dębica č. 1. Pozdravujem.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,5

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Pneumatiky som si kúpil pár pekných dní na prechádzanie rôznych internetových fórach. Sprvu som si myslel o Nokianach, ale priateľ mi povedal, že sú dobré pre sneh, ale v našej premennom klímy môže byť príliš mäkká. Tak som sa rozhodol na pneumatiky Debica a poviem vám, že .... neľutujem túto voľbu. Mal som nejaké obavy pred nákupom, ale keď snežilo pekné ma prekvapili. Prešli test počas snehovej búrky. Po jazde z čierneho asfaltu na snehu okamžite cítiť, ako sa auto správa ako tank. Nebol problém s trakciu a ESP. Pri štartovaní na zasneženom parkovisku nie sú žiadne problémy. Pokiaľ ide o úroveň hluku je prekvapivo oveľa tichšie ako môj Letné Continental. Samozrejme sú aj nejaké nevýhody. No, ako u všetkých zimných pneumatík niekedy musíte cítiť dobre brzdu, aby bezpečne brzdiť. Brzdná cesta nie je tak dobrý, naozaj mohlo to byť lepšie. Jedným slovom, vrelo odporúčam, a to najmä pre tých, ktorí nie sú blázni a jazdí rozumne, čo neznamená 50km / h mimo mesto :)

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Dębica Frigo 2

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
C | C | B 71 dB |
205/55 R16 91 T 68 Kúpiť
C | C | B 71 dB |
205/55 R16 91 T 60 Kúpiť
C | D | B 71 dB |
195/65 R15 91 T 63 Kúpiť
D | C | B 71 dB |
175/65 R14 82 T 58 Kúpiť
C | D | B 71 dB |
185/65 R15 88 T 58 Kúpiť
D | D | B 70 dB |
145/70 R13 71 T 48 Kúpiť
E | C | B 71 dB |
155/65 R13 73 T 50 Kúpiť
E | C | B 71 dB |
155/65 R14 75 T 48 Kúpiť
E | B | B 70 dB |
155/70 R13 75 T 54 Kúpiť
D | C | B 71 dB |
175/65 R14 82 T 46 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor C BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE C
Kod QR

Dębica

539580

205/55 R16 91 T

C1

71

 • Dębica
 • Frigo 2
 • 205/55 R16
 • 91
 • T
 • C
 • C
 • B
 • 71 dB
 • Áno
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Dębica Frigo 2 test

2018 test ADAC s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný