Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Dębica

Hodnotenie výrobcu
3,4
  111500
na základe 11251 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Pomoc

Zobraziť vysvetlivky pre parametre vyhľadávania

Spoločnosť Debica SA je najväčší výrobca pneumatík v Poľsku. Prvá továreň spoločnosti bola otvorená v roku 1939.


V roku 1991 bola firma transformovaná do štátnej akciovej spoločnosti štátu. V roku 1994 spoločnosť debutovala na burze cenných papierov vo Varšave. Od roku 1995 Debica je súčasťou Goodyear Tire and Rubber Company.


Od roku 1997 je spoločnosť Debica Goodyear jediná v Európe, ktorá sa zameriava na výrobu pneumatík pre poľnohospodárske vozidlá.


Debica predáva svoje výrobky po celom svete. Export týchto produktov je medzi inými aj do Veľkej Británii, Nemecka, Francúzska, Španielska, Talianska, USA a Brazílie. Firma vyrába pneumatiky s logom Debica, Dunlop, Goodyear, Fulda a Sava.


Výrobky Debica sú veľmi užitočné najmä kvôli našim cestám a poveternostným podmienkám. Výrobca ponúka cenovo dostupné pneumatiky v strednej triede pre osobné autá, nákladné automobily a poľnohospodárske vozidlá.

Hodnotenia pneumatík Dębica od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Dębica. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Seba BB 4,4 111150

  Dębica Frigo 2 185/60 R15

  Kúpil som si tieto pneumatiky a ja som jeden mega šťastný, dobre držať na ceste bez ohľadu na to, či je mokré alebo suché vozovky, nerobia hluk, a pokiaľ ide o cenu, som očakával, že tam môže byť mizerný tieto pneumatiky, ale rozhodne bol prekvapený pretože sú proste senzačný. Odporúčame tieto pneumatiky pre nerozhodnutých. S pozdravom! Viac >
 • Krzysiek 4,6 111150

  Dębica Frigo 2 175/70 R13

  Vrátil som sa ho po 9 rokoch. Bola to ich posledná sezóne v budúcnosti si objednám ďalšiu sadu. Nemám tušenie, prečo tak podhodnotené. Na druhom aute som postavil kontinent ... a úprimne som sa im hromadiť znovu jesť veľa drahšie a cena neprekladá do jazdné vlastnosti. Debica aj keď nie ocenil naozaj odporučiť. Viac >
 • ja 4,7 111150

  Dębica Frigo 2 205/55 R16

  Polish Poľský pneumatík na snehom pokrytých otvorov v komunikáciách, oveľa lepší výsledok, než zimné pneumatiky Bridgestone továrne. Vozidlo bude riadiť, zrýchliť, že inhibuje snehu, ľadu a bahna, pokiaľ nebude visieť na motore. Jedinou nevýhodou, ak sa chystáte na nemeckej diaľnici, index rýchlosti T (190 km / h). Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Dębica