Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Sava

Pneumatiky Sava

Hodnotenie výrobcu
3,7
na základe 2696 názorov

Slovinská spoločnosť Sava je jedným z najväčších a najúspešnejších výrobcov pneumatík v strednej Európe. Zo Slovinska sa postupne spoločnosť rozšírila a okolo 8 miliónov pneumatík ročne tak exportuje nielen do celej Európy, ale aj na iné kontinenty. Od roku 2004 sa 100% vlastníkom spoločnosti Sava stáva jeden z popredných výrobcov pneumatík, Goodyear.

Pri kúpe pneumatík Sava viete, že ste sa rozhodli správne. Mnoho pneumatík z logom Sava sa stále vyrába v najmodernejšej továrni v slovinskom meste Kranj. Táto továreň bola dokonca ocenená ako najlepšie pracovné prostredie vo veľkej spoločnosti v Slovinsku a získala i ocenenie ekologickej spoločnosti. Dnes Sava zamestnáva viac ako 1 600 zamestnancov po celej Európe.

Spoločnosť ponúka motoristom pneumatiky strednej triedy pre osobné a nákladné automobily. Sava sú jednými z popredných pneumatík pre nákladné vozidlá v ekonomickej triede. Kúpou kvalitných pneumatík od spoločnosti Sava získate vysoký výkon za rozumnú cenu.

Hodnotenia pneumatík Sava od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Sava. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Jacek D. 4,6

  Sava INTENSA HP 195/65 R15

  Po prejdení 5tys. km Nevšimol som si moc opotrebenia behúňa. Na suchý povrch správať slušne, bez kvičí a škrabanie na asfalte ako sa to stane počas natáčania kolies na mieste. Mokré Musel som to, že nespadajú do žiadnej preklzu, a v poslednej dobe počasie je veľmi mokrá. Samozrejme, že som neodporúčam odvážne pokusy. Jedu pevne, ale opatrne. Celkovo som s mojím nákup tieto pneumatiky veľmi šťastný - to je: pohodlie, cenu a servis. Úprimne odporučiť .... Viac >
 • Ruderro 4,6

  Sava EFFECTA + 145/70 R13

  pneumatiky, použité na jednu sezónu v klasike, krátke behy, kôň sa líšia - občas skontrolovať, ako to chodí v rohu tak, aby nedošlo k prasknutiu priľnavosť. Podľa môjho názoru, guma veľmi odporúča, a to aj na štrkových cestách je pevne na ceste a rally auto je ľahký dôraz na malé plochy. Jedna cesta Wawa-Krk a späť - bez výhrad. Veľmi dobrá hodnota za peniaze výrobok. Viac >
 • Krzysztof 4,5

  Sava PERFECTA 195/65 R15

  pneumatiky skvele, keď som dal je komfort skutočne vylepšený a tam bolo ticho v aute a bol som naozaj v šoku z pádu do jamiek je v tejto netrpel, a dokonca aj dobrú priľnavosť .ogólnie kvalitné jazdy na zimowkach táto spoločnosť a po 5 sezón šišky vyzerajú veľmi dobre a to ma výzva, aby nakupovali svoje letné pneumatiky spoločnosti. Pozdravy Viac >
 • b14ckzone 4,6

  Sava INTENSA HP 195/60 R15

  Kúpil som si túto značku pneumatík druhýkrát, pretože som ich mal už skôr v Opel Astra II. Bol som veľmi potešený s nimi a po výmene vozidla sa tento trend zostal. Bez rozšírenia - niekedy dojem, že mokré brzdy lepšie ako suché. Naozaj, ako vozidlo reaguje na zošliapnutie brzdového pedálu je impozantný. Smerový dezén robí svoju prácu. Dokonale sa hodí do mestských oblastiach, ako aj na trase. Keď už hovoríme o komforte, ktorý hluk dal hodnotenie "5", skôr než "6". Prečo? No, mám dojem - a to sa stalo len raz - to s tvrdou premávky na pozemných komunikáciách v neuveriteľne horúcom dni a silný warm-up pneumatiky začali mierne rád "vŕzganie". Zaujímavé je, že Viac > zatiaľ čo sa pohybuje pomalšie tento jav ustúpila, ale keď sa znovu zahreje znovu drsnejšie jazdu, počul som tichý zvuk. Oh, taký detail, ale ak je niekto skutočne citlivý na veľmi malých detailov je len moje pozorovanie. Napriek tomu som si kúpil pneumatiky druhýkrát a ja by som kúpiť im tretíkrát. Ja by som vrelo odporúčam!
Nájdite svoje pneumatiky Sava