Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Fulda

Pneumatiky Fulda

Hodnotenie výrobcu
3,6
na základe 8142 názorov
Fulda je nemecká spoločnosť založená v roku 1900. Spoločnosť dodáva na trh u našich západných susedov cez 7 miliónov pneumatík ročne. Má 10% účasť na trhu s pneumatikami v Nemecku.

Produkty Fulda sú vyrábané v 13 továrňach v Európe. Firma má predaj viac ako 10 miliónov pneumatík ročne. Fulda kladie veľmi veľký dôraz na ekológiu. Výrobná produkcia funguje v súlade s príslušnými normami, ktoré zabezpečujú vysokú úroveň starostlivosti o životné prostredie.

Fulda patrí do strednej triedy. Firma ponúka pneumatiky osobné, dodávkové, 4x4, nákladné, poľnohospodárske a retro.

Spoločnosť Fulda je prestížnym sponzorom v súťaži Fulda Challenge. Preteky sa konajú v neprístupných oblastiach severnej Kanady. Všetky vozidlá, ktoré musia znášať teploty až do - 35 ° C sú vybavené pneumatikami nemeckého výrobcu.

Hodnotenia pneumatík Fulda od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Fulda. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Piotr 4,2

  Fulda SportControl 205/45 R16

  Používam pneumatiky tohto výrobcu už viac ako 10 rokov. Mám niekoľko vozidiel a každý stojí len na pneumatikách Fulda. Veľmi dôležité je, že krajina výroby bude každá iná krajina, ale nie Poľsko, bohužiaľ, ale výrobky vyrobené v našej krajine sú nižšej kvality. Pneumatiky iba v dopoludňajších hodinách, potom budeme kľudnejší na okraji pozdravov ráfikov. Viac >
 • Arek 4,4

  Fulda ECOCONTROL 165/70 R14

  To je druhá sada pneumatík tento model. Som veľmi šťastný. Mám podozrenie, že v prípade, že dokonca robil to znova ďalší kúpiť tento model. Je to ťažké, aby sa vyjadril o výkone pri vyšších rýchlostiach vzhľadom k vozidlu, ktorý sa používa hlavne ma do mesta. Používajte gumové hodnotiť pozitívne, nie sú tam žiadne známky opotrebenia rýchlejší búracie alebo len vybrané časti pneumatiky. Aj keď ťažko posúdiť, voda evakuačné pneumatiky, takže môžem s istotou povedať, že držať sa na ceste v daždi prejde testom. Ak ste zvedaví o tom, či to stojí za to navrhne, že to stojí za to. Zrejme to je osobný názor, a každý bude robiť, čo hovorí. Srdečne pozdravujem a prajem šírku! Viac >
 • Maćko 4,8

  Fulda ECOCONTROL HP 205/65 R15

  Pneumatiky odporučiť. V ideálnom prípade sa drží na ceste. Sklamal som ani raz stratí trakciu a pohon zadných kolies je ľahké stratiť. Pneumatiky sú tvrdé a cítiť všetky nerovnosti na ceste, ale s tvrdosťou nevidí známky opotrebenia gumy. Cez tvrdosti pneumatiky, by odporúčam, pretože je to jeden z najbezpečnejších pneumatík, na ktoré som išiel. Viac >
 • strazakp 4,4

  Fulda SportControl 225/45 R17

  Mal som predtým Yokohama v tejto veľkosti a v porovnaní s Fulda je Fulda Sport Control je oveľa lepší. Aj keď som išiel im niekoľko stoviek km a celkom len v suchých podmienkach, ktoré už môžem povedať, že som veľmi šťastný. Po asi 200 kilometrov pneumatík ułożyły a zábavné, aby vozovku. Mokré dni stále tam nebol, takže nemám súdiť v tejto kategórii. Pneumatiky sú pokojné a dobre nerovnosti potlačí pre taký profil. Tiež dúfam, že môžem upokojiť im to asi 30tys km, aby bolo možné povedať, že sú trvanlivé. Okrem Oponeo super obchode. Pneumatiky kúpil po konzultácii so stranami konzultanta, rýchle dodanie a pneumatiky dostali mega svieži, pretože do konca januára 2016 (kúpil vo februári), Viac > takže snáď rovno z výrobnej linky ;-) Výhodná cena na kvalitu. !!!
Nájdite svoje pneumatiky Fulda