Model je dostupný v
mnohých veľkostiach
Od 53 ks
Vyberte rozmer pneumatík
Skontrolujte cenu
Hľadajte podľa auta Skontrolujte ceny

Doručenie od 24h

14 dnípravidlá vrátenia tovaru

Bezplatné doručenie

3,8

1542 názory

Testy pneumatík

Pozrite si výsledky
Parametre pneumatiky
Typ:
Osobné
Sezóna:
Záruka:
5 rokov od dátumu výroby
 • Popis výrobku
 • Recenzie
 • Ponuka
 • Záruka
Popis výrobku
Popis výrobku

Fulda ECOCONTROLtesty pneumatík Fulda ECOCONTROL:

Test

Rozmer

Poznámka

Miesto

2018
ÖAMTC 175/65 R14 odporúčaný -
TCS 175/65 R14 odporúčaný -
ADAC 175/65 R14 uspokojivá -

Test

Rozmer

Poznámka

Miesto

2012
ADAC 165/70 R14 uspokojivá -

Test

Rozmer

Poznámka

Miesto

2011
ADAC 175/65 R14 uspokojivá -
Stupnica hodnotenia: Najvyššie najnižšia

Fulda EcoControl je letná pneumatika strednej triedy, ktorá je určená pre osobné automobily. Vyznačuje sa vysokou trvácnosťou a nízkymi nákladmi na palivo.


Fulda je jednou z popredných značiek pneumatík strednej triedy. Tieto pneumatiky majú veľmi precízne spracovanie a atraktívnu cenu. Moderné technológie a viac ako sto rokov skúseností v oblasti výrobných značiek zapríčinilo, že pneumatiky sú vhodné pre rôzne jazdné podmienky (mesto – trasa, suchý povrch – mokrý povrch).


Hlavné výhody pneumatiky Fulda EcoControl:

 • nižšia spotreba paliva

 • vysoká kilometrová životnosť

 • výborné brzdné vlastnosti na mokrej vozovke

Pri výrobe pneumatiky Fulda EcoControl bola použitá špeciálna silikónová zmes, vďaka ktorej sa znížil valivý odpor, čoho výsledkom je nižšia spotreba paliva a emisií CO2.


Zväčšená šírka dezénu, spolu s plochým obrysom zaisťujú rovnomerné opotrebovanie pneumatiky. Výsledkom je pneumatika, ktorá má vysokú kilometrovú životnosť a nízke náklady spojené s prevádzkou vozidla.


Početné radiálne drážky, spolu s plynulými centrálnymi rebrami poskytujú dobrú priľnavosť pneumatiky na mokrej i suchej vozovke. Asymetrický dizajn maximalizuje kontakt pneumatiky s vozovkou. Toto riešenie má zásadný vplyv na bezpečnosť používateľov pneumatík EcoControl Fulda.


Fulda EcoControl bola vytvorená pre vodičov, ktorí ocenia najmä hospodárnosť a bezpečnosť. Model je ideálny pre každodenné použitie. Majitelia týchto pneumatík si môžu užiť pokojnú a pohodlnú jazdu bez stresu, vďaka optimalizovane usporiadaným blokom pneumatiky, ktoré znižujú emisiu hluku.
Fulda


Značka Fulda je americká spoločnosť Goodyear. Spoločnosť bola založená v roku 1900 a je pomenovaná podľa mesta Fulda, ležiaceho v centrálnej časti Nemecka. Výroba pneumatík sa začala v roku 1906.

Kopírovanie obsahu je zakázané

Názory
Názory

Fulda ECOCONTROL

3,8 Vážený priemer individuálnej výkonnosti
 • 4,2/5 Suchý povrch vozovky
 • 4,0/5 Mokrý povrch
87%
87% klientov ponúka pneumatiku
1542 názorov
 • 5
  144
 • 4
  690
 • 3
  676
 • 2
  23
 • 1
  9
Viac štatistík Menej štatistík

Zbierame informácie o tomto Pneumatike od
6248 dní

Počas tohto obdobia sme zhromaždili
1542 názory

Naši zákazníci jazdili na tejto pneumatike 18504000 km

dominantný štýl jazdy

stredný

 • Výsledky: 1542 z 1542 recenzií

  155/65 R13

  Overená recenzia

  Recenzia mimo SK

  Keď som premýšľal nad novými letnými pneumatikami našiel som stránku Oponeo a napísal som konzultantovi a tak sa začal príbeh s Fulda ECOCONTROL. Pneumatiky sú v praznivých cenách a predovšetkým špecialisti, ktorí mi ju odporičili mi poradili najlepšie. Myslím, že výber Fuldy bol 100% pre mňa a som spokojný s nákupom. Pri porovnaní ceny a kvality som nečakal väčšiu kvalitu. Pneumatiky sa veľmi dobre správajú na suchej ceste, skoro ako prilepené a tým dovoľujú na rýchlejšiu jazdu, veľmi dobré bočné držanie, valivý odpor samé plusy, spotreba paliva je tiež menšia skoro o liter, teda názov Fulda ECOCONTROL je správna... Veľmi dobre reagujú na pohyb volantu, auto sa lepšie krúti a plynulejšie zrýchľuje. V daždi je tiež v poriadku skúšal som ichna hlbokých mlákach a bol som zaskočený ako dobre odvádzajú vodu. Pri popredných pneumatikách som sa bál pohnúť volantom na mláke a dupnúť na plyn. Pneumatika je dosť odolná napr. 14 500 km v tomto roku a nevidno skoro žiadne opotrebenie iba na predných sa trošku zošúchal nápis Fulda a zadné akoby novučké. Pneumatika veľmi dobre zvláda deformácie na cestách mám pocit akoby som jazdil na aute najvyššej triedy. Je veľmi tichá, počujem iba vietor pri otvorenom okne. Ale aby nebolo len krásne na hrboľatom asfalte je dosť hlučná ale ktorá na asfalte nie je? Pri prudkom brzdení netratí priľnavosť, čo ma zaskočilo najviac...auto sa držalo ako prilepené.. Preto všetkým odporúčam pneumatiky Fulda ECOCONTROL. Napísal som moje dojmy z jazdy na Seicento, ale kto pozná to autíčko vie čo tá malá stíhačka dokáže, obzvlášť s motorom 1.1... Každý deň dochádzam do školy 45 km a cez víkend 60 km do práce, na dlhších trasách si zachováva svoje dobre trakčné vlastnosti. Normálne jazdím mimo mesta ale v meste nemajú chybu. Vzhľad sa mi zdá trošku športový, pekná asumetrická guma, ktorá dobre vyzerá na alu diskoch. Zimné pneu tiež kúpim z tejto značky, samozrejme ak mi to dovolérozpočet, lebo je trochu drahšia, možno šéf dhodí nejakú tú prémiu :D Odporúčam Oponeo aj Fulda ECOCONTROL, odborníkov, ktorí dobre a zadarmo poradili, rýchle doručenie. 100% spokojnosť z nákupi. Veľa šťastných kilometrov čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  10000 - 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Fiat Seicento Hatchback I 1.1i

  Súhrnné hodnotenie:

  4,5

  Suchá vozovka 5/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Martin Binek

  pred viac ako 2 rokmi
 • 195/65 R15

  Neoverená recenzia

  Recenzia mimo SK

  Rozhodol som sa kúpiť pneumatiky Fulda ECOCONTROL po tom čo som si prečítal recenzie o rôznych pneumatikách. Samozrejme riadil som sa aj skúsenosťami. Výber bol teda premyslený. V tomto roku som prešiel asi 50 000 km z čoho ¾ boli jazda mimo mesto a zvyšok poľná a po meste. Nie som s nimi celkom spokojný: pokiaľ ide o jazdné vlastnosti, nemám im čo vytknúť: dobrá priľnavosť na suchej aj na mokrej ceste. ak jazdíš normálne uvidíš rozdiel. Celkom fajn odvádza vodu. Ani pri snehových závejoch nebolo až tak zle. Nestrácajú priľnavosť ani pri prudkom pohybe. Nevidno nejaké značne opotrebenie dezénu.Nikdy prenikdy som nemal defekt. Som z tých Fulda ECOCONOTROL zaskočený. Moje sklamanie vyniká z hluku týchto pneumatík: neviem čím to je merané ale 69 dB? Na identickom aute mám Hankooki Kinergy ECO s dezenom k425, ktorý má hlučnosť 71dB. Na moje zaskočenie sú Hankooki tichšie. OMNOHO. Na každom povrchu. Fulda ECOCONTROL sú tak tiché iba na ideálne hladkom povrchu, ktorý u nás nie je. Trošku je to únavné, ale pri 110 km/h po diaľnici už ich nie je počuť vďaka rádiu. Je to iba taký šum. Ak jazdíš Fordom alebo iným s hlasnejším zavesením nebudete spokojní, alebo sa zmierite s hlukom. Al ak chcete tak Fulda ECOCONTROL je okrem toho dobrá. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  10000 - 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Ford Focus Kombi II 1.6 TDCi

  Súhrnné hodnotenie:

  4,3

  Suchá vozovka 5/5

  Mokrá vozovka 5/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Marek Karol

  pred viac ako 2 rokmi
 • 165/65 R14

  Neoverená recenzia

  Recenzia mimo SK

  Môj mechanik mi odporučil tieto Fulda ECOCONTROL tak som ich kúpil. Predtým som jazdil na Michelin Energy ale musím povedať, že Fulda je lepšia. Veľmi dobrá na suchu, oveľa lepšia nech michelin. Pevnejšie správanie na zákrutách, na suchu, s michelinkou som sa trošku bál na zákrutách. Brzdenie tiež v poriadkupri 160tke žiadne vibrácie, dobrá kontrola. Veľkým mínusom je správanie na mokrom povrchu. Pri jazde do kopca vystačí trošku viac dupnúť na plyn a odrazu tratia priľnavosť. Možno je to vina môjho ľahkého auta, lebo puntiak váži nejakých 900kg. Brzdenie na mokrom je o trošku lepšie. Celom dobre zvládajú mláky, niekoľkokrát som prechádzal po nic s rýchlosťou 80 km a bez problémov. Opotrebenie dobré už tretiu sezónu na nich jazdím a som spokojný nie je nejaký extra úbytok dezénu. Hlučnosť by som ocenil ako priemernú, ale moje zimné gumy Firestone sú tichšie než Fulda ECOCONTROL. Celkovo na tej gume si toho môžete dovoliť viac napr. rýchlejšiu agresívnejšiu jazdu a k tomu je oveľa lacnejšia. Agresívnu jazdu neradím skúšať na mokrej vozovke. Je to dobrá pneu do nedrahého auta čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  rýchly a dynamický
  Automobil:
  Fiat Punto Hatchback

  Súhrnné hodnotenie:

  3,6

  Suchá vozovka 5/5

  Mokrá vozovka 2/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  zweimall

  pred viac ako 2 rokmi
 • 165/70 R14

  Neoverená recenzia

  Recenzia mimo SK

  Pneumatiky sú skutočne dobré a možno ich odporúčať, vymenil som ich hneď po kúpe vozidla s namontovanými Barum Bravuris na ktoré boli veľmi zlé hodnotenia. A poviem vám: to bolo asi to najlepšie čo som mohlo urobiť, potvrdil mi to nedávny výlet do Zakopaného kedy pršalo a pneumatiky sa nemilosrdne šmýkali, žiadna stabilita riadenia, veľká spotreba paliva a veľký hluk. Rozdiel proste neskutočný. Fulda ECOCONTROL okrem podobne nízkej ceny ponúka pevné riadenie na suchej ceste aj v zákrutách. Priľnavosť na mokrej ceste okrem hlbokých mlák je tiež dobré. hluk je v norme. Skutočným prekvapením je „ECOlogickosť“ – spotreba paliva je okolo 0,3 – 0,5 l/100 km = 10% menšie než na Barumoch – overené! No a tiež som spokojný s opotrebením, ktoré nie je veľké po 35 000 km na predných majú polovicu dezénu a na zadných je opotrebenie symbolické. Ešte potiahnu do 100 000 ako nič. Vo všeobecnosti sú Fulda ECOCONTROL sú skvelé pre priemernú jazdu a pre osoby, ktoré si viac vážia každú korunu. :) čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  4,2

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 5/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  pietrek 122

  pred viac ako 2 rokmi
 • 155/70 R13

  Neoverená recenzia

  Recenzia mimo SK

  Pozdravujem. Kúpil som tieto gumy ( Fulda ECOCONTROL ), lebo predchádzajúce som mal celoročné vredesteiny a boli kompletne opotrebované. Spravil som výber , ktorý bol riadený dobrými hodnoteniami aké dostali v tomto servise. Po dvoch mesiacoch používania môžem povedať toľko: super vzhľad, otierateľnosť je akurát, jazda v daždi je ok, vchádzal som do veľkých mlák s vysokou rýchlosťou a žiadne plávanie nebolo. Bohužiaľ brzdenie na suchej vozovke na Fulda ECOCONTROL ma trochu sklamalo. Pneumatiky veľmi rýchlo tratia priľnavosť a dochádza k zablokovaniu kolies. V aute nemám ABS ale vždy sa snažím brzdiť tak aby som neblokoval kolesá, ale priznám sa, brzdná dráha v porovnaní s predchádzajúcimi pneumatikami je veľmi slabá. Pneumatiky sú elementom, ktorý bezprostredne vplýva na bezpečie, teda na druhýkrát kúpim o niečo drahšie. Ak niekto jazdí pokojne a rozvážne tak odporúčam Fulda ECOCONTROL. Ja tie gumy už 2x nekúpim, ale to je všetko kvôli tomu, že rád trošku zašaliem pri riadení. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  2000 - 5000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  3,4

  Suchá vozovka 3/5

  Mokrá vozovka 3/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Cartman

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/70 R13

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Astra ročník '97 a mierny spôsob jazdy prevažne v meste. Suché i mokré auto chová veľmi dobre na nich bez vtipov, hádzanie do strán plávania. Inhibícia aj tvrdšie nespôsobil ja ani kritizovať alebo zámkovej kolesá a autíčko bez zosilňovača. V mestskej auto "Rears", pri vyšších rýchlostiach, sa zastaví na slušné vzdialenosti. Predchádzajúce pneumatiky Barum Brillantis a viedlo k jasne horšie, inhibícia liatie do strán a blokovanie kolesa, bez ohľadu na silu. Jedinou nevýhodou je podľa môjho názoru, je to, že je potrebné veľmi starostlivo vyberať tlak na typu cesty a zaťaženia vozidla. Keď Barumach bez ohľadu na tlak za následok rovnakým spôsobom. Fulda nafúknutý mestom a nie veľkú záťaž a v meste ako hodinky, cestoval dlhú cestu bez zmeny tlaku a pocit, že auto reaguje horšie a ťažšie. Mierne dopompowane na vyššie zaťaženie a okamžite sa vráti k normálu sa výborne hodí. Keď sa vrátite bez záťaže tendencie pre ľahký plávanie, odvodnenie trochu vzduchu a ide hladko, a ľahko ovládateľná. Pri vyšších rýchlostiach rádovo 120/130 km / h, ale to nesie málo obsadenie I veku vozidla a mäkké odpruženie, ktoré mierne stúpa a nie je dostatočne prísna, aby nawierzchni.Poza to, čo cíti, moje auto je jasne určený pre mestský prevádzka. Spaľovanie v porovnaní s Barumów tiež znížila, takže v priemere okolo 1,5 l / 100 km, alebo podobne, ale nie moc z pôvodného osemvalec ventil 1.4, ktorý je nainštalovaný v najslabší tohto modelu, je to dokonca viac než 100 km, ešte viac slušne: D. Ak zhrnieme si najvhodnejšie pneumatiky pre pokojnú jazdu a mierny a to ako v meste a na ceste. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  5000 - 10000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  3,7

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  grounge

  pred viac ako 2 rokmi
 • 195/65 R15

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Výhody: relatívne nízka oderu, celkom slušné jazdné vlastnosti, s ohľadom na veľkosť a cenu pneumatiky - Fulda lepšie ako Číňania. Nevýhody: wyząbkowana (a nie je problém s pružením a geometria), hlasný, že je lepšie, aby ponáhľať krivky cesty - trochu stabilný, ale nie je známe, športové pneumatiku. Je nemožné, aby správne vyvážiť kolesá (oceľové disky, rovný) na zimu savach bez problémov porazil koleso, stačí dať Fulda a vyššiu rýchlosť jeho zrážaním pneumatík je veľmi vysoká, čo prakticky vylučuje jazdu po diaľnici - defekt pneumatiky. Spotreba paliva - v miesicie 1.9tdi 6,5l lete podnebie, 7 L na trase pri rýchlosti 120 až 180km / h. Tiež pneumatika nemá žiadne úspory, ktoré možno vidieť voľným okom. Po 5 rokoch sa pneumatika popraskané (sparciała), aj keď správne koreniace / Garážované / mýto po sezóne. Viac nie je pilot žiadnu Fulda, tiež som mal Fulda Carat progressio, ktorý sa rúca vzorky (v inom aute), teraz EcoControl príliš nápadný nie je nič pozitívneho. zhrnúť: Sparta skôr, než tlačenica, lepšie kúpiť Fulda než Číňanov, ale ak niečo, čo očakávate viac, že ​​to nie je správna cesta, zvoliť iný produkt. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Neodporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  5000 - 10000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  VW Golf Hatchback

  Súhrnné hodnotenie:

  1,6

  Suchá vozovka 1/5

  Mokrá vozovka 1/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  użytkownik od 5 lat

  pred viac ako 2 rokmi
 • 165/65 R14

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Tieto šišky kúpil pred 1,5 rokmi a išiel cca. 25000míle na drsné írskej a často mokrej vozovke. Pneumatiky v porovnaní s predchádzajúcim (Ryde Passio 2, kormorán Impulser B, a niekoľko ďalších, ktorých mená si nepamätám), oveľa lepšie. Po prvé, dobré tlmenie nárazov cichutka a nerovnosť. Car na mokre sa chová istý, aj keď som sa bál málo, pretože po založení ostrejší tendenciu preklzávať málo, ale už brzdenie som nemal problém. Pokiaľ ide o trvanlivosť po 25.000míle doteraz boli jakies 2,5mm šliapať na prednej strane a okolo zadnej časti 4mm, tak snáď to nie je zlé. Kúpil som si Uniroyal teraz vidieť, ako sa tieto kontroly v auguste. Súhrnne možno povedať, že 60 konských síl Clio celkom v pohode pneumatiky za dobrú cenu. Niektorí v behu, pokojné a pohodlné. Myslím, že by som to kúpiť znova, ale napriek tomu chce vyskúšať niektoré ďalšie značky majú viac zubov referencie puktow. PS Moje šišky boli vyrobené v Poľsku. Žiadne problémy s rovnováhou a žiadne vibrácie na 150 km / h (moja Clio rýchlejší na priamke nepôjde) čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Neodporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Renault Clio Hatchback

  Súhrnné hodnotenie:

  2,0

  Suchá vozovka 1/5

  Mokrá vozovka 1/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Kriss

  pred viac ako 2 rokmi
 • 155/70 R13

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Nákup pneumatík na základe hodnotenia čítať a nebol sklamaný. Samozrejme, že som ani nevnímal zlé položky, ale stále nemám ľutovať nákup. Pneumatiky Fulda som si kúpil v Oponeo ako v zime tak aj v lete, a som šťastný. Nemal som žiadny problém s pohybujúce sa na môj zimu v snehu, v blate na mokre ešte viac. Jazda na stabilný aj v zákrutách. Zablokované pre skúšku na panstve v snehu bolo asi vyčistiť potlačený, keď to išlo ľadový hokej, ale myslím, že bude mať k potlačeniu reťaze. Čím viac, že ​​výrazne inhibuje si predstavoval, že prekážku náhle objaví :) nevidím známky poškodenia, prezentovať sa skvele. Mám ich okolo prvej sezóne, ale kolesá sa otočil na 5 rokov, takže možno, že sa to byť horšie. Chcel by som odporučiť a navrhnúť Fulda prečítať na webe výrobcu a hodnotiť jeho výkon v testoch. Malo by to byť dobré, a v porovnaní s cenou, ktorá nie je stojí za nákup odmieta pneumatiky. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  nižšie 2000km
  Štýl jazdy:
  kľudný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  4,1

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Robert

  pred viac ako 2 rokmi
 • 155/70 R13

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Všeobecne súdiť pneumatiku na 3,5, pretože značka FULDA očakáva niečo lepšie. Môj Fiat Uno išiel im 2 sezóny a všeobecne dobre vychovaný auto, nízky valivý odpor, odolnosť proti oderu pneumatiky na veľmi dobrej úrovni, po 20000 km je ešte kopa behúňa, ale brzdenie a východiskové rád rozbiť priľnavosť. V tejto cenovej kategórii je pneumatika prijať, rozhodne lepšou voľbou ako Debica Passio. Najväčšou výhodou je vzhľad behúňa pneumatiky, ktoré som miloval. Domnievam sa, že človek s malým autom a pohybujúce sa prevažne v meste, bude spokojný s výberom. Aj zmeniť Opel Astra auto som si kúpil nemal pneumatiky, som radšej, aby sa a kúpiť niečo lepšie, pretože som nemal plnú dôveru v aute (snáď kvôli mojej agresívnejší štýl jazdy). Kúpil som si Uniroyal RainExpert by Oponeo.co.uk a zaujímalo by ma, ako sa budú správať, ale to nebolo až do nasledujúcej sezóny. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Neodporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  rýchly a dynamický
  Automobil:
  Fiat Uno Hatchback

  Súhrnné hodnotenie:

  3,3

  Suchá vozovka 3/5

  Mokrá vozovka 3/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Marcin

  pred viac ako 2 rokmi
 • 185/60 R14

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  pneumatiky veľký, väčšinou veľmi tichý;-) Kúpil som si 2 kusy na každú nápravu (vpredu), ako sa predtým konala boli bohužiaľ zničené náhodných faktorov (Pirelli P6000 boli, jeden bol deformovaný a druhý bol rez smetisko, ktorý ležal na road: - (-, eh ty złomiarze ... @ # $%), veľmi dobre drží na ceste, ale myslím, že Pirelli bol lepší, ale stále je príliš malý na to bežať niečo viac povedať na túto tému po dlhej. jazdiť na koni, a jazda niekoľko ďalších tisíc, budem zdieľať viac zobrazení. Pirelli išiel vzdialenosť cca 45.000km (počítanie polovice všeobecný priebeh autom od okamihu nákupu), bola sezóna 2.5 a hovoria, že pneumatiky vychladnúť, s výnimkou to pre mňa veľmi, veľmi hlasný (dokonca som si myslel, že to môže mať zomrelo ložiská, ale Overil som si webové stránky a je to OK) a cena je príliš vysoká asi 300 zł na jednotku! čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  nižšie 2000km
  Štýl jazdy:
  kľudný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  3,4

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 3/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Mac_G

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/65 R14

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Vitajte u nás. Chcel by som pridať niekoľko pripomienok prísť po jazde na dlhé vzdialenosti. Pneumatiky Som celkovo spokojný. Na suchom asfalte takmer nepočul, mokrá robí naozaj veľmi dobré (v porovnaní s Goodyear-GT2 lepší výkon). Pokiaľ ide o meno a reklamu s názvom: nižšia spotreba paliva - je trochu pritiahnuté za vlasy - spálené zostáva na rovnakej úrovni :) pneu okrem výhod tiež má svoje nevýhody, spomenúť jednu, ale je dôležité, pneumatika síce ostré rohy je náchylné k tzv. jumping, čo výrazne ovplyvňuje komfort a pohodu vodiča. Celkovo za cenu 140 zł zostavy nemôže sťažovať, až na niekoľko nedostatkov pneumatiky je vysoko odporúčané pre ľudí, ktorí majú mierne štýlu jazdy. Pre tých, ktorí dávajú prednosť dynamický štýl jazdy by som odporučil Goodyear GT2-a dokonca aj úplne holú palicu na ceste ako lepidlo. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  4,0

  Suchá vozovka Zákazník nehodnotil/5

  Mokrá vozovka Zákazník nehodnotil/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  FOX

  pred viac ako 2 rokmi
 • 195/65 R15

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Ahoj, kúpil som pneumatiky vedený názory ostatných užívateľov a ich peňaženky. Za zmienku stojí predovšetkým nízka oderu. Po 15000K pneumatík na zadnej náprave vyzerať sotva zabehnuté. na prednej, alebo nie okázalé spotreby. Rovnaké pneumatiky majú hlbší dezén ako konkurencia, takže dúfam, že na 4 ročných období nebudem kupovať ďalšie letné Randy. S rýchlym hnacích kolies sa stratí trakciu na suchom i mokrom asfalte. A teraz prax. Jazda na mokrej super skvelá manipulácia, brzdenia žiadne zaklope na kolenách. Na suché manipulácii je v poriadku, ale len tak tak brzdenie. Auto s ABS a napriek tomu jemnú kvílením gumy na prudkom brzdení. Spotreba identické. Takže myslím, že túto pneumatiku najmä pre ľudí, ktorí nemajú v úmysle často meniť pneumatiky, ale do mesta a začne pomerne ostré, nie sú vhodné. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  rýchly a dynamický
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  3,4

  Suchá vozovka 3/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Radek

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/70 R13

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Pneumatiky, ktoré som nakoniec rád, a mám pocit, sebaistý pri jazde, zastavovanie a spúšťanie. Przejeździłem na dve pneumatiky Fulda EcoControl sezónu jar-leto v roku 2014, v roku 2015. som si kúpil dve viac a mám tieto pneumatiky na všetkých kolesách. Opotrebenie nie je vidieť. Všimol som si, počas pravidelných hodnotení, ktoré zlepšujú odpisy vozidla, bez ohľadu na stav šoku. V porovnaní s populárnou pneumatiky v Poľsku, ktorý mal pred pneumatík Fulda, a ktorého meno nebudem zmieňovať, pretože nechcem, aby urobili antyreklamy - Fulda dávajú pocit bezpečia a pohodlia. Je po všetkom pre vodiča a cestujúcich najdôležitejšie. Cenovo dostupné pneumatiky, ktoré spĺňajú potreby priemerného vodiča s veľmi zámožnej portfólia dáva prednosť normálnemu štýlu jazdy. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  kľudný
  Automobil:
  Seat Cordoba Sedan I 1.4i (44kW)

  Súhrnné hodnotenie:

  5,0

  Suchá vozovka 5/5

  Mokrá vozovka 5/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Janusz Mihal

  pred viac ako 2 rokmi
 • 185/65 R14

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Kúpil som pneumatiky na začiatku sezóny v nadväznosti na recenzie som našiel na nete. Na pneumatikách som išiel asi 10 tys.km, jazde v meste, a priemerná dĺžka trasy. Mám pocit, že palice pneumatík na ceste lepšie, keď to je trochu mokrý, než na suchej vozovke. Pneumatiky držať na ceste dokonale, nikdy ma prekvapenie. Bohužiaľ, málo hlučný, najmä v suchom stave. Niekedy sa za mokra sa obrátiť na mieste pri štarte. Pneumatiky sú rozhodne dobrou voľbou pre tých, ktorí si cenia pomer kvalita / cena, ale pre tých, ktorí zaobchádzať konania ako niečo viac pneumatík môže byť príliš slabý. Po asi 7-8 tisícky. priateľ poukázal na to, že som mal nové pneumatiky, takže myslím, že môžem povedať, že to nie je preč nosiť príliš rýchlo. Nápadné vyššia spotreba paliva. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  10000 - 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  3,4

  Suchá vozovka 3/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  marcin

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/65 R14

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Keď som sa znova kupovať voľbou by bol totožný. Pneumatiky nespôsobujú problémy dychtivé použiť. Jediné, čo by som zmenil, keby som mohol, je úroveň hluku, to nemusí byť len pneumatiky autíčka, pretože Ibiza 1.2 nie je nemý kráľ :) Pokiaľ ide o brzdenie trakciu nemá na čo sťažovať. Trvanlivosť je pravdepodobné, že čoskoro išiel im 9,765.8 km a stále vyzerajú ako nové. Po tomto kurze som predal svoje auto (najviac škoda bola len pneumatiky) Zaujímalo by ma, ako to výrobca patrí, pokiaľ ide o zimné pneumatiky, asi som sa na mňa čaká v tomto roku ďalší nákup. Vedieť sami voľba padne na Fulda, pretože letné pneumatiky boli to najlepšie, čo mal môj Ibiza. Odporúčam tieto šišky, pretože za peniaze, ktoré skutočne môžu súťažiť s pneumatikami najvyššej kvality. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  5000 - 10000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Seat Ibiza Hatchback IV 1.2

  Súhrnné hodnotenie:

  4,1

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  KK

  pred viac ako 2 rokmi
 • 185/60 R14

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  To je druhá sada týchto pneumatík na mojej autko, jazda zvyčajne rýchlejšie, než postavy slúžiť na týchto pneumatikách a nikdy sklamaný. Počnúc off, brzdenie a ostré zákruty jej nie je tak strašné, vo vlhkom studne je na tom skvele, ale madness'd lepšie, nechať si, obvyklé konanie je bezpečný drží v zákrutách a dobré brzdenie. V tomto okamihu som už objednal tretiny sadu týchto pneumatík, pretože som už przydarły. Čo krivky: pneumatiky z príslušne na prednej náprave (jednotky), 75000 a jeden set som mal na zadnú nápravu (ťahané), 150.000 robustný, ale wyząbkowały a zavyl tak strašne už musel byť nahradený, lekcie pre mňa, že máte vymeniť každom ročnom období sady. pneumatika všeobecne dobrá, lacná a dobrá výkon .... Odporúčam čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  4,4

  Suchá vozovka 5/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Grzegorz Corsa

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/65 R14

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Po jazde cca 10000K v letnej sezóne môžete odporučiť pneumatiku, ale nie všetky. Najskôr som si myslel, že to bolo príliš mäkká (predchádzajúce Continental Eco bol trochu ťažšie), takže odporúčam wersjeXL. oter zjavenie (vďaka oxid kremičitý), jazdný komfort a úroveň veľmi dobrou hluku, brzdenie ... nerovný. Niekedy sa na mokrej ceste a pokračuje na hladkom asfalte a na ľad (a tak som privítal Krakov v polovici leta, a skoro pristál na majáku). Na suchej i mokrej vozovke sú veľmi dobré. Zvláštne je, že bohužiaľ sa dostal pneumatiky hrče na bokoch, ale nie sú veľké a nevadí jazdy trochu prekvapenie (4 kusy, a to všetko v rovnakom mieste v wybrzuszyły augusta -? Továrenské vady). Tak to môže ísť dopredu a okolo svišťanie. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  10000 - 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  3,4

  Suchá vozovka 5/5

  Mokrá vozovka 3/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Smiejo

  pred viac ako 2 rokmi
 • 165/70 R14

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Nastavte si kúpil na jar, pretože predchádzajúce (Barum) sa dostal po troch sezónach tichú jazdu (po druhom Online obhajoval zmenu, ale z ekonomických dôvodov, ktoré som mal s nimi tráviť viac jednu sezónu. Za rozumnú cenu (aspoň pre veľkosť 165/70 R14 81T) Kúpil som si pneumatiku relatívne pokojný (1,2 HTP nie je - na rozdiel od vystúpení - ako hlučné, ako by ste si mohli myslieť, samozrejme, menej ako 100 km / h), dobre drží mokré a suché plochy (a pokojný jazda), a predovšetkým všetkých aktív. -. po prvom období (o 4,5 tis km), v podstate vyzerajú ako nové som si neskontroloval účinok valivého odporu na spotrebu paliva, pretože príliš veľa premenných tu, a príliš málo času. Všeobecne platí, že tichú jazdu odporučiť. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  2000 - 5000km
  Štýl jazdy:
  kľudný
  Automobil:
  Skoda Fabia Hatchback I 1.2

  Súhrnné hodnotenie:

  4,0

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 3/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  KN

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/65 R14

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Mám to v marci, takže je ťažké hovoriť o roztieranie. Správanie mokré extra. Budem citovať mojej neplánované skúsenosti. Je to daždivý deň, veľký prevádzku v meste a zadajte kruhový objazd. Mám len chvíľku rozhodnúť, tlačiť pedál a pocit, remorkér asfaltových pneumatík s krátkym uślizgami. Bola som prekvapená, tohle správanie, prvýkrát zažili. Pol hodiny plynie a ja idem iný automobil zimnými pneumatikami - Class dva podobné vozidlá. Ocitol som sa na tom istom mieste kruhového objazdu, zatiaľ čo rozhodnutie, zatlačte na plynový pedál a vozidlo stojí a sú kolesá točí na mieste. Zložil som nohu z plynu a zase tlačil a nejako riadil menej. pneumatiky EcoControl ma pozitívne prekvapil. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  nižšie 2000km
  Štýl jazdy:
  kľudný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  4,2

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 5/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Roman11

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/70 R13

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Ihneď po kúpe pneumatík som bol veľmi šťastný, vynikajúce správanie na suchom asfalte, mokrý asfalt, aby to bolo ešte horšie, ale mal som plnú kontrolu nad vozidlom. Bohužiaľ, po sebe idúce obdobia to bolo čím ďalej horšie. Kým suchý celkom dobre, správanie na mokrom asfalte je pravdepodobné, že bude horšia vzhľadom k tvrdnutiu kaučuku. Podlhovasté, takmer hladké pásy v strede behúňa pneumatiky pre zníženie valivého odporu, podľa môjho názoru, pracovať ako korčúľ. Word ECO v názve pneumatiky začal pracovať pre mňa ako synonymum pre nebezpečenstvo pre seba a ostatných účastníkov cestnej premávky. Výhodou je relatívne pomalý opotrebenia behúňa. Išiel som asi na tieto pneumatiky 60tys čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Neodporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  2,8

  Suchá vozovka 3/5

  Mokrá vozovka 2/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  jszyman

  pred viac ako 2 rokmi
 • 165/65 R14

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Pneumatiky na kolesách z ľahkých zliatin bola založená v roku Opel Corsa B 1.2 16V verzia (65 km) 5-dvere. Auto používa predovšetkým v meste - jazdí denne asi 12-16km. Pneumatiky vám môžeme vrelo odporučiť - ale rovnako ako väčšina nových pneumatík sú EKO, ktorá má svoje plusy a mínusy. Pros pneumatiky a nízky valivý odpor + + kľud (aj na cesty na 165km / h). + Pekný vzhľad pneumatiky, + nízke opotrebenie behúňa, + dobré výkonnosti v suchu aj pri vysokých teplotách, asfalt, + dobré bočnice pneumatík s dynamickým zatáčanie, + veľmi dobrú hodnotu za peniaze Nevýhody: -tyre by mohlo byť jemnejšia - Mohlo boli o niečo lepšie na mokrých pneumatikách recommendable v tejto triede CAR. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  2000 - 5000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Opel Corsa Hatchback B 1.2i

  Súhrnné hodnotenie:

  4,0

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 3/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  OpelCorsaB

  pred viac ako 2 rokmi
 • 155/65 R14

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Už išiel 6000K. Na pneumatiky prednej nápravy kontinentálne pošty pred a po vykonaní contiecocontrol asi v apríli som si všimol, leprza kontinentálne priľnavosť než s bol prípad powiezchni mokrý, brzdenie a zauwarzylem nižšia abs pracovné-Au, ktorá je menšia než pokles sklzu kontinentálne-e, pretože som Len za mnou prišiel 2 ďalší kus na prednej a predpokladov obsiahnutých v zadnej časti pôjde Som veľmi spokojný s nimi, aj keď sa mi zdá, že zauwarzylem oderu brzdových doštičiek rýchlejšie než predtým, pretože pneumatiky môžu grip lepšie. ? Veľmi odporúčam tieto pneumatiky na auto, to je VW Lupo 1.2 TDI 3L, ktorý horí moju agresívnu jazdu v meste a po OK4 na 100 km / l. Scream. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  5000 - 10000km
  Štýl jazdy:
  rýchly a dynamický
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  4,2

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 5/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  krzyk

  pred viac ako 2 rokmi
 • 195/65 R15

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Išiel som im asi 120.000 km, 3 roky, sa dialo hlavne na trase a pokojne, bez šialenstvo, ostré rohy, chýbať žiadne diery v cestách a po 3 sezóny sa ukázalo, že 3 je odpad pneumatiky, 4 skoro hotový tak v auguste štvorec, začal, aby hluk a vibrácie a na zadnej strane behúňa bol asi 70% na prednej strane približne 30%. Je nemožné, aby jazdiť na dlhej trase, budete mať pocit, že nejakým spôsobom stará chrobáky Jade. Neodporúčam tieto pneumatiky, by som mohol rovnako dobre mať akýkoľvek za 100zł kúpiť s slunéčko sedmitečné, rovnaké, ktoré ťažké. Aby sme to zhrnuli: pierrwszy sezóne OK, OK brzdenie na mokrom pohode, žiadne pády, ale Breackfast životaschopnosti po 3 rokoch do vedra. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Neodporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Skoda Octavia Kombi I 1.9 TDI (81kW)

  Súhrnné hodnotenie:

  3,5

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  klawisz

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/65 R14

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Na pneumatiky už narobil značné vzdialenosti v krátkom čase pre mňa (7miesięcy). Išiel som v rôznych podmienkach, z našich výtlky ulíc, nemeckej diaľnici na kľukatých cestách v Pyrenejach. V prvej fáze prevádzky pri vysokých teplotách okolia, pneumatiky sa zdá byť príliš mäkké. Teraz, keď sa necítim (alebo som si zvykol). Pokiaľ ide o brzdenie nemám žiadne výhrady. Ale najväčším prekvapením pre mňa bol beh na mokre. Ak máte trochu pneumatiky klesá a "dostať voda" v je môj prípad drží dobre. Jazdím docela rázne, a nespomínam si, že by som zabuksowały kolesá. Auto má ABS, ale v praxi sa to nestane, aby sa załączał (kolesá stratia trakciu), pri silnom brzdení. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  4,2

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Kamil

  pred viac ako 2 rokmi
 • 165/70 R14

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  To je druhá sada pneumatík tento model. Som veľmi šťastný. Mám podozrenie, že v prípade, že dokonca robil to znova ďalší kúpiť tento model. Je to ťažké, aby sa vyjadril o výkone pri vyšších rýchlostiach vzhľadom k vozidlu, ktorý sa používa hlavne ma do mesta. Používajte gumové hodnotiť pozitívne, nie sú tam žiadne známky opotrebenia rýchlejší búracie alebo len vybrané časti pneumatiky. Aj keď ťažko posúdiť, voda evakuačné pneumatiky, takže môžem s istotou povedať, že držať sa na ceste v daždi prejde testom. Ak ste zvedaví o tom, či to stojí za to navrhne, že to stojí za to. Zrejme to je osobný názor, a každý bude robiť, čo hovorí. Srdečne pozdravujem a prajem šírku! čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Toyota Yaris Hatchback II 1.0 (51kW)

  Súhrnné hodnotenie:

  4,4

  Suchá vozovka 5/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Arek

  pred viac ako 2 rokmi
 • 165/65 R15

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Dlho premýšľal o kúpe týchto pneumatík, ale nebol som sklamaný. Po prvé, sú veľmi tiché, a to bolo pre mňa veľmi dôležité, pretože riadim auto slabo tlmený. Môžete si ju vypočuť hlavne na diaľnici. Okrem toho, sa správajú veľmi dobre v zákrutách, že niekedy každý bije trochu rýchlejšie - auto drží na ceste dobre. Celkovo vzaté, nevidím rozdiel, či je to mokré alebo suché vozovky. No voda je vypúšťaná z pneumatík, pretože som nemal pocit, že efekt "toku" jazdy cez mláku. Mám veľmi dobré skúsenosti, pretože som jazdiť "konzervatívny" a nemajú príliš vysoké očakávania. Pre mňa bol najdôležitejší nízka hlučnosť, valivý odpor a krátku brzdnú dráhu. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Neodporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  nižšie 2000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Renault Clio Hatchback III 1.2

  Súhrnné hodnotenie:

  4,8

  Suchá vozovka 5/5

  Mokrá vozovka 5/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Damian Malkusz

  pred viac ako 2 rokmi
 • 155/80 R13

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Išiel som na nich asi 5 000 km (neskoré jar, leto, zima nejazdil), nie je vidieť známky opotrebovania. Pneumatiky veľmi dobre vyhovieť potrebám suchej a mokrom asfalte. Brzdenie bez výhrad. Jediná vec, na ktorej sa môže pripojiť k nej trochu hlučný na rýchlych zákrutách možno prekonať, ale to nie je problém pre mňa. V porovnaní s predchádzajúcimi pneumatikami (Debica Passio), rozdiel je obrovský! Valivý odpor je oveľa menšia. Auto získala, ak ďalšie konanie:-). Tiež spotreba paliva sa spomalil. (Pre Debica robí 720km na Baku, fuldach 800 km). Odporučil by som tieto pneumatiky. Low peniaze, ktoré sme naozaj dobré pneumatiky. Auto: fiat II FL 1.2 2003 čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  2000 - 5000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Fiat Coupe Coupe

  Súhrnné hodnotenie:

  4,1

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Kamil

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/65 R13

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Pri nákupe vedená dobrými výsledkami v testoch a vysoké hodnotenia užívateľov. Sklamaný. Pre suché je v poriadku, ale aj tu Debica a kormorány overí. Najhoršie je za mokra - brzdenie je ruská ruleta, veľmi rýchlo stráca priľnavosť. Nedávno som mal menšiu dopravnú nehodu - padol som do šmyku na mokrom asfalte na 40km / h nie je pomohla abs. Na mokrej vozovke je už dokončená padák. EcoControl rýchlejší ako moje predchádzajúce pneumatiky stratí kontakt s vozovkou po vstupe do kaluže. Nabudúce Predám HP Kleber Dynaxer - sú oveľa lepšie a stojí rovnako. Jazdím na ne druhú sezónu a len trochu opotrebovaný von it-plus. V zimných podmienkach nevyhodnotil. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Neodporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Nissan 100 NX Coupe

  Súhrnné hodnotenie:

  3,2

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 2/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  xxx

  pred viac ako 2 rokmi
 • Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  pneumatiky dobré, ale som čakal viac od nich, po všetkých tých slávnych recenzie. Išiel som im asi 50 000 km a potom šiel do Žida spolu s autom. Celkový dojem: vozovka suchá - no drahé, ťažko mix, nízka abrázia, vysoká rýchlosť je počuť, ale nemá vplyv na jazdu, brzdenie a pohybuje na našich cestách cítiť lepšie pre straty v asfalte. Mokrá cesta - tu podľa môjho názoru, má menej vypadnúť, aj vypúšťanie vody, ale udržať v zákrutách je 70% -85%, brzdenie a rýchleho štartu na rovnakej úrovni. Pokiaľ ide o zimné podmienky v auguste nehovoril. Všeobecne štyri pneumatiky na sudcu, to nie je zlé. aj keď tam sú lacnejšie a lepšie Barum Bravuris druhej čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Neodporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Ford Fiesta IV 1.25i 16V

  Súhrnné hodnotenie:

  3,9

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 3/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Smarty

  pred viac ako 2 rokmi
 • 195/65 R15

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Keď si kúpite tieto pneumatiky bol odvezený do značnej miery, názory ostatných užívateľov. Mal som niekoľko typov pneumatík, ale rozhodol som sa EcoControl. A musím povedať, že to málo, čo som nebol sklamaný, ale som veľmi príjemne prekvapený. Pneumatiky sú naozaj slabé (iba lišty počuť :). zvoliť veľké nerovnosti, veľmi tichý a veľmi mäkké. Tiež som mal možnosť je jazdiť v daždi a veľmi dobre v mokrom správajú. Oderu pre mňa ťažké povedať nejakú vec - príliš krátka vzdialenosť. Všeobecne možno povedať, odporúčam ich všetkým užívateľom s autami, a ja si myslím, že budem s týmto nákupom veľmi spokojní. Vyrobené v Poľsku, ale aj niečo, čo môže. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  nižšie 2000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  3,4

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Artur

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/65 R13

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Všetko by bolo v poriadku, ale po prvom týždni, jeden z dvoch na boku zlomil pri jazde, a zistil, že niekto rozbil skrutkovačom tak ako obvykle, klient a všetko, čo by mali kúpiť ešte jeden, ale tento incident, a pre mňa je skutočnosť, že tragická deskwalifikujący aj priľnavosť na mokre, a mám porovnania, pretože v rovnakej dobe som si kúpil 2 Goodyear DuraGrip, a sú oveľa lepšie. Moje auto nemá ABS a GoodYerach mokré chová tak, ako keby to malo Ecocontrolach ide na ľad - tragédie, sa rýchlo prekladal chrbtom k sebe a čaká na to, nosiť von, a ako hnev ścirają pomaly, ale isto už hromadu je preto, že pre mňa je najdôležitejšia bezpečnosť! čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Neodporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  2,6

  Suchá vozovka 3/5

  Mokrá vozovka 1/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  pawlesm

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/65 R14

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Pneumatiky Fulda EcoControl sú naozaj stojí za to :) Je to stojí za to kúpiť. Cena je pomerne cenovo dostupné a takmer každý vodič si môže dovoliť kúpiť prúd. Musím vám povedať, že pneumatiky Fulda EcoControl vám garantisent vynikajúcej priľnavosti na mokrej a suchej. Pneumatiky Fulda EcoControl sú naozaj odolné voči fenoménu akvaplaningu. Ich správanie na ceste v akomkoľvek stave, je bezchybný :) dobre nemecky produkt. Pokiaľ ide o rohy, moje pozorovania sú veľmi pozitívne. Cítim sa v bezpečí pri jazde. Verím, že tieto pneumatiky tam. Odporúčam pneumatiky Fulda EcoControl, ktoré ponúkajú vynikajúcu priľnavosť a presnosť riadenia. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Ford Fiesta V 1.4 TDCI

  Súhrnné hodnotenie:

  4,6

  Suchá vozovka 5/5

  Mokrá vozovka 5/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Jean

  pred viac ako 2 rokmi
 • 165/70 R13

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Ja by som určite odporučil tieto pneumatiky. Kúpil som ich na začiatku tohto roka. Po celú dobu cvičenia dokonale. Sú veľmi bezpečné. Superprzyczepne - suché a mokré. Neexistuje žiadny vplyv aquaplaningu. Môžete rýchlo prejsť v daždi - bez šmyku. Jazdia vozidlá veľmi dobre (nepodporujem, tak mám pocit, to jasne). K dispozícii sú slabé. Ostatné pneumatiky, ale oveľa drahšie, podľa môjho názoru, nebude moc lepšie, možno len trochu. Pomer ceny a výkonu - najlepší. Všetky parametre sú samozrejme uložené pneumatík pri jazde na správnou rýchlosťou, pretože, ako sa jazdí na šialenca, bude to nepomôže žiadne pneumatiky. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  5000 - 10000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  4,2

  Suchá vozovka 5/5

  Mokrá vozovka 5/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Jakub

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/70 R13

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Neodporúčam, alebo dokonca varujú pred ňou. Pri nákupe nových pneumatík Nečakal som, že som sa vyhodiť peniaze oknom. Život je rýchlo overená. Nákup týchto pneumatík je najhlúpejší vec, ktorú môžete urobiť. Po prvom období (alebo asi 20000 km), pneumatika sa stal šialene nahlas, takmer neznesiteľné. Druhé obdobie je úplné zlyhanie. Odváži sa im, že to nie je možné realizovať. Car skoky ako klokan na ceste besnoty. Vydržal len pár sto kilometrov a zmenil jeho starých 11 rokov zimných pneumatík. Auto dlhší skok, a to mám veľa pokojnejšie. V tejto sezóne, predal som ich takmer nič, len aby sa zbaviť toho svinstva. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Neodporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  kľudný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  2,7

  Suchá vozovka 3/5

  Mokrá vozovka 3/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  A

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/65 R14

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Veľmi dobré pneumatiky. Pre mňa, hodnota (asi 160 nadácie pre 82T) - vysoká kvalita. Používa sa od konca marca do teraz, nie je žiadna námietka. Malé gumové behúňa prasknutý, strúhané. Na suchom powierzchi auto beží hladko a predvídateľne. Rovnaký mokré, aj keď o niečo vyššia hlučnosť. Je ťažké hodnotiť valivý odpor, ako v meste, a to je väčšinou v prevádzke:-). Na trase bez výhrad - palivové vedenie (a niekedy dokonca aj nižšie) u výrobcu. Ja neviem, ako sa správať na veľmi rýchlym a variabilným pohonom, pretože výkon vozidla neumožňuje:-) vydal s jedným. Všeobecne však, žiadne problémy - úprimne odporučiť. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  nižšie 2000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  4,2

  Suchá vozovka 5/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Lechu

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/70 R13

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Môj výber týchto jednotlivých pneumatík klesol po recenzie Oponeo.co.uk. Zistil som, tvrdé pneumatiky správajú slušne ako peniaze. Jazda na suché alebo mokré nespôsobuje žiadny problém. Správanie kriviek sa líši od mojich predstáv, a to aj napriek tomu, že má k dispozícii predchádzajúce pneumatiky boli kórejské Kumho, ktorý som si kúpil s autom. Hovorím úplne otvorene, že kórejský správať oveľa lepšie po celú dobu životnosti, ako Fulda. Jedna veta pneumatika odporučiť pre ľudí, ktorí chcú slušný náskok. Bury a ľudia, ktorí sú závislí na pneumatiky tichý, pretože ponáhľa nemilosrdne. Celkové hodnotenie: 4 = čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Neodporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  nižšie 2000km
  Štýl jazdy:
  rýchly a dynamický
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  3,4

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Kowal

  pred viac ako 2 rokmi
 • 155/80 R13

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Pneumatika je mimoriadne mäkká, poskytuje dokonalý komfort jazdy aj s vozidlom ako je Panda :-). Dobre potláča nerovnosti a prekvapujúco mierne tichý na suchom povrchu, na mokrom povrchu môže byť o niečo hlasnejší, ale to nie je prémiová pneumatika. Jazdil som takmer 15 000 km, väčšinou okolo mesta, a nevšimol si žiadne nadmerné opotrebenie behúňa. Rovnako ako v meste, je nemožné vyhnúť sa všetkým otvorom na ceste, odoláva týmto nepríjemnostiam, nedostatku opotrebenia pneumatiky, žiadne nádory ani trhliny. Myslím, že je to slušná pneumatika s dobrými parametrami a rozumnou cenou. Odporučil by som. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  10000 - 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Fiat Panda Hatchback II 1.2

  Súhrnné hodnotenie:

  4,1

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Dariusz Jurek

  pred viac ako 2 rokmi
 • 185/65 R14

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Dobrý deň, pneumatika veľmi dobrá lacná urobil asi 30.000 km, a tiež dobré cvičenie, je to jedna zase kúpiť Fulda a jeden zase som rád, ako protichodný k ďalším značkám vysoko preskúmaná len pre reklamu značkové neznámeho pôvodu v przciągo niekoľko rokov. Osvedčená stará nemecká firma. Ako môžem porovnávať taký druh srdce michelinki to Fulda sú hlasnejšie, ale je lepšie držať sa a mokré tak suché podmienky v porovnaní s tými lacnejšie Michelin, s rovnakým autíčka. Michelinki dlhšie odolávať aj presunom na časovom riadený klm cena je rovnaká Randy. Ale rozdiel v adhéziu a objeme, ako je popísané. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  4,8

  Suchá vozovka 5/5

  Mokrá vozovka 5/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Piotr

  pred viac ako 2 rokmi
 • 165/70 R14

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Pneumatiky sú naozaj skvelé. Pokojná, ale s rýchlym tranzitov zákrut je oveľa hlasnejší, ale to nie je nevýhoda, pretože priamočiary sú sotva počuteľné. Potlačenie nerovných cestách, podľa môjho názoru, veľmi dobré. Pri jazde na mokrej vozovke trakciu príkladné. oteru, ako je vzdialenosť, ktorú išiel na nich tyrech nevidím žiadne známky opotrebenia. Valivý odpor pre mňa ťažké posúdiť, pretože nemám spustenie testov,) Vyzerá to, nevadí mi, ale mám ich rada. Počas brzdenia vykonáva veľkú kontrolu nad jeho auto na týchto pneumatikách je radosť, skôr než snaha. S pozdravom odporučiť užívateľov a čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  10000 - 15000km
  Štýl jazdy:
  rýchly a dynamický
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  4,2

  Suchá vozovka 5/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Mirek z Opola

  pred viac ako 2 rokmi
 • 185/70 R14

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Avšak, pneumatika je stále v teste na mojom Honda. S rýchlym trakcie vŕzgať vysoký tón, a môžete počuť od 110 kmh, ale pamätajte, že hovoríme o pneumatikách pre súbor asi 800 PLN. Určite príjemným prekvapením bolo správanie za mokra, a to aj v rohoch drží dobre. Celkovo si myslím, že to pneumatík odporúčame pre tých, ktorí nešli konkurenčne "priemerné" auta. To nemôže byť o týchto pneumatikách je tiež povedal, aby bol nemý, ale rozhodne nie sú tak hlasno, pneumatiky sú tiež dôležité. všeobecne chcú hľadať najlacnejší obchod cenových rozdielov, pretože sú obrovské a široké cesty :) čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  2000 - 5000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  3,6

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 3/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  chris

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/70 R13

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Dodatok neúplných skóre apríli. Rozhodne potvrdiť prvé dobré skúsenosti z jazdy na fuldach EcoControl. Práve som sa vrátil z dovolenky. Išiel som asi 1500 km. Pneumatiky pokojné a pohodlné. Na spiatočnej ceste neďaleko Lodže narazil doslovný prietrži mračien. Pneumatiky sa správal veľmi dobre v daždi. Snažil som sa, samozrejme, v bezpečnom stave a ísť cez hlboké vyjazdené koľaje plné vody - nezráža auto s traťou a neviedla k porušeniu priľnavosť. Samozrejme, nie sú tam žiadne zázraky. Ako nadsázka, ocitáme sa v priekope! Užívatelia priemerní pneumatiky doporučujeme! čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  2000 - 5000km
  Štýl jazdy:
  kľudný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  4,2

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Marek

  pred viac ako 2 rokmi
 • 175/70 R13

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Pneumatiky sa nachádza v pokojnej jazdy veľmi dobrý výkon - mokré a suché podmienky. Spotreba päťtisíc prakticky zanedbateľný. Ale všimol som si jednu veľkú chybu - to môže byť v mojom egemplarzach - ja neviem. A to je rýchlosť 95-100 začiatok augusta vibrácie volantu - s rastúcou rýchlosťou vibrácie rastú .... som už predtým ako zimné Debica Frigo 2 je nulový vibrácie, a to aj pri 120 km / h som si kúpil s priateľom a som si všimol to isté vo rovnakou rýchlosťou - na R14 175/65. Takže niečo také musí byť. Všeobecne sa až do 100 km / h sa správajú veľmi uspokojivo. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  5000 - 10000km
  Štýl jazdy:
  kľudný
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  3,4

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Leszek

  pred viac ako 2 rokmi
 • 195/65 R15

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Neodporúčam. Vlhké pneumatiky zle zostávajú na ceste - išlo mimo cestu na 90 km / h na mokrej vozovke ... roh nebol príliš korenené :) možno ľahko stratiť kontrolu, pneumatiku pevne neisté. Na suchom povrchu alebo do mesta okolo. Pokiaľ ide o hluk - pri rýchlostiach nad 100 km / h, je pneumatika je pomerne hlučné, za túto cenu, nie je tragédia. Aby som to zhrnul - cena povzbudzujúci, ale pneumatiky len do mesta, a naozaj pokojnú nedeľu užívateľov. Ak niekto veľa na koni, to nie je dobrá voľba, som si istý, nabudúce budem robiť svoju bit a kúpiť niečo bezpečnejšie. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Neodporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  10000 - 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Fiat Stilo Hatchback I 1.2 16V

  Súhrnné hodnotenie:

  2,5

  Suchá vozovka 3/5

  Mokrá vozovka 1/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Paweł

  pred viac ako 2 rokmi
 • 165/65 R15

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Som stále mladý vodič a ja nemám moc skúseností, ale môžem povedať, že tieto pneumatiky sú niezłe- hovorí o mokrý, osušte, pretože každý je dobrý - prvý test prešiel bezprostredne po vzniku - a potom nepršalo ťažko mrholenie vlastne (a to je horšie), a boli veľmi dobré - dobrá priľnavosť v zákrutách a pri brzdení. Jazdím hlavne v meste, ale čas od času pripnúť plynový pedál na diaľnici (140-150km / h nemôže byť zarážajúce rýchlosťou, ale vyššie ako v meste) - a tu tiež dobrá trakcia na suchých a mokrých vozovkách , Uvidíme, ako budú hrať po prezimovaní na pódiu. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  nižšie 2000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Renault Clio Hatchback III 1.2

  Súhrnné hodnotenie:

  4,2

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  betka

  pred viac ako 2 rokmi
 • 155/70 R13

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Bol som rozhodnutý kúpiť Uniroyal Rallye 680, ale od tej doby neboli na sklade som dal presvedčiť Fulda. Na začiatku veľmi pozitívny dojem, zrovna včera som narazil na dobrý dážď aj .. úplného zlyhania! Na suchú palicu veľmi slušné, na mierne mokré studne, a to najmä po stranách, ale s dažďom brzdnej dráhy neexistuje! S každým silným brzda depnięciu aquaplaning, pri rozjazde na mokrom boxu. Rozhodne nie to, čo som očakával od tejto triedy pneumatík. Mám je len na prednej náprave, kúpil som ďalšie 2 vzadu, ale po včerajšom zážitku určite vyberie upatrzone Uni ... čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  nižšie 2000km
  Štýl jazdy:
  rýchly a dynamický
  Automobil:
  žiadne informácie o vozidle

  Súhrnné hodnotenie:

  3,4

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 3/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Fredro

  pred viac ako 2 rokmi
 • 165/65 R14

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Išiel som predtým Fuldach EcoControl 80kkm, potom som Yokohama A-pohon, RainExpert2 Uniroyal, Goodyear EfficientGrip Compact a znova som sa vrátiť do Fulda. Yokohama nekontrolovala vôbec - veľmi zle zostal mokrý a spotrebované pod 50kkm, Uniroyal držal veľmi dobre, tuhý ma 75kkm, ale oni boli celkom hlasný, Goodyear bol tichý, trochu zle držal mokrý, ale tiež spotrebúvajú po 50kkm odtiaľ späť do Fulda. Je to tichý, nemá zhoršovať spaľovanie nesmie mať na mokre ako Uniroyal, ale v poslednej dobe robustnej najdlhšie zo všetkých. S čistým svedomím môžem odporučiť. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  kľudný
  Automobil:
  Peugeot 206 Hatchback I 1.4

  Súhrnné hodnotenie:

  3,9

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 3/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Pan Andrzej

  pred viac ako 2 rokmi
 • 185/65 R15

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Pneumatiky majú tri sezóny a je kritizovaný pre granicznika rok od roka boli prevedené spredu dozadu ku kompenzácii opotrebenie a predlžuje životnosť prístroja. Jazda normálne v minulom roku sa ukázalo, že jedna pneumatika je už nepoužiteľná, pretože sa začal zostupovať zo vzduchu. Vulkanizácie zistil, že vzduch uniká z niekoľkých miest, ktoré nie sú prieniky. Všeobecne lepšie si priplatiť a kúpiť niečo, s lepším policou, pretože to bude päť rokov, a nie trzy.Tak ako automobilky, kde Michelin stojí to až na konci už vyrazil, ale je skôr chyba suspenzia. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Neodporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  vyššie 15000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Opel Omega Sedan B 2.0i 16V

  Súhrnné hodnotenie:

  3,6

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 3/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Jacek 31

  pred viac ako 2 rokmi
 • 195/65 R15

  Neoverená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Som pokojný vodič. Po troch letnej sezóny zaznamenali vibrácie v konaní pri brzdení ... Podľa návrhy mechaniky nahradil brzdové kotúče, riadenie tyče neskôr. Oscilácie nezmizne. Po výmene pneumatík na pneumatiky Marangoni cukanie ustúpila ... Rozhodol som sa pozrieť na pneumatiky a našiel podivný vertikálne dutinu celej šírke profilu bočné na všetkých štyroch pneumatikách. Nespomínam si na zvláštnym spôsobom by ich mohli poškodiť. Vymenil som spredu dozadu, ale nezastavil vibrácie. Pneumatiky vyzerajú ako nové tváre v garáži a pravdepodobne hodiť. čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Odporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  5000 - 10000km
  Štýl jazdy:
  kľudný
  Automobil:
  Toyota Previa Van II 2.0 D-4D

  Súhrnné hodnotenie:

  4,0

  Suchá vozovka 4/5

  Mokrá vozovka 4/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Jacho

  pred viac ako 2 rokmi
 • 155/65 R13

  Overená recenzia

  Preklad

  Recenzia mimo SK

  Urobil som nákup po dôkladnej analýze stanoviska pneumatík (rôzne). Bohužiaľ, mokré masaker. Mal som problémy s dvakrát brzdenia pri rýchlosti 50 až 60 km / h, a manžel tiež dostal strach, pretože nízke rýchlosti brzdenia z kopca vlastne skĺznuť na zadnej predchádzajúceho vozidla. Okrem toho, moje auto nemá podporu. Už sme šli volant hard - Myslel som, že to bolo cez tieto starých pneumatík. Dokážem si predstaviť moje prekvapenie, keď po zmene na nový Fulda prakticky manévrovateľnosť na mieste, by sa ešte zhoršovali ... čítať viac Zatvoriť

  Zhrnutie: Neodporúčam túto pneumatiku

  prejdená vzdialenosť:
  2000 - 5000km
  Štýl jazdy:
  stredný
  Automobil:
  Fiat Seicento Hatchback I 1.1i

  Súhrnné hodnotenie:

  2,3

  Suchá vozovka 3/5

  Mokrá vozovka 1/5

  Je toto hodnotenie užitočné?

  0 0

  Eliza

  pred viac ako 2 rokmi
Ponuka
Ponuka
Ceny a veľkosti Fulda ECOCONTROL

Vybrať

Vybrať

Dostupné veľkosti a varianty
13" Počet dostupných veľkostí: 7
 • Názov pneumatiky:
 • Realizácia:
 • Cena 1 ks.:
 • Počet:

Doručenie 2-3 pracovné dni

64
Kúpiť

Doručenie 2-3 pracovné dni

63
Kúpiť

Doručenie 2-3 pracovné dni

79
Kúpiť

Doručenie 2 pracovné dni

56
Kúpiť

Doručenie 2 pracovné dni

59
Kúpiť

Doručenie 2 pracovné dni

59
Kúpiť

Doručenie 2 pracovné dni

56
Kúpiť
Zobraziť viac
14" Počet dostupných veľkostí: 9
 • Názov pneumatiky:
 • Realizácia:
 • Cena 1 ks.:
 • Počet:

Doručenie 2 pracovné dni

59
Kúpiť

Doručenie 2 pracovné dni

66
Kúpiť

Doručenie 2-3 pracovné dni

70
Kúpiť

Doručenie 2 pracovné dni

67
Kúpiť

Doručenie 2 pracovné dni

63
Kúpiť

Doručenie 2 pracovné dni

70
Kúpiť

Doručenie 2 pracovné dni

62
Kúpiť

Doručenie 2 pracovné dni

61
Kúpiť

Doručenie 2 pracovné dni

60
Kúpiť

Doručenie 2 pracovné dni

68
Kúpiť
Zobraziť viac
15" Počet dostupných veľkostí: 5
 • Názov pneumatiky:
 • Realizácia:
 • Cena 1 ks.:
 • Počet:

Doručenie 2-3 pracovné dni

62
Kúpiť

Doručenie 2-3 pracovné dni

70
Kúpiť

Doručenie 2-3 pracovné dni

66
Kúpiť

Doručenie 2-3 pracovné dni

74
Kúpiť

Doručenie 2-3 pracovné dni

61
Kúpiť

Doručenie 2 pracovné dni

68
Kúpiť
Zobraziť viac
Záruka
Záruka

Fulda ECOCONTROL Záruka na pneumatiky

 • Záručná doba na osobné, dodávkové, 4x4 a motocyklové pneumatiky je 5 rokov od dátumu nákupu alebo od dátumu výroby,
 • záručná doba na nákladné pneumatiky značiek Goodyear a Dunlop - 4 roky od dátumu nákupu (ak máte doklad o zakúpení) alebo 5 rokov od dátumu výroby - záruka sa nevzťahuje na pneumatiky staršie ako 8 rokov),
 • záručná doba na nákladné pneumatiky Sava a Fulda je 3 roky od dátumu nákupu (ak máte doklad o zakúpení) alebo 4 roky od dátumu výroby - záruka sa nevzťahuje na pneumatiky staršie ako 8 rokov,
 • Záruka sa vzťahuje na vady súvisiace s kvalitou spracovania, materiálov alebo prevedení,
 • V prípade uznania reklamácie pneumatika prejde do vlastníctva výrobcu a Vy obdržíte kompenzáciu vo výške závislej na miere opotrebovania reklamovanej pneumatiky.