Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Fulda ECOCONTROL

Výrobca:
Fulda
Sezóna:
Letné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
61 / ks
Kúpiť
3,8
Hodnotenie: Dobrá

Fulda ECOCONTROL popis

Fulda EcoControl je letná pneumatika strednej triedy, ktorá je určená pre osobné automobily. Vyznačuje sa vysokou trvácnosťou a nízkymi nákladmi na palivo.


Fulda je jednou z popredných značiek pneumatík strednej triedy. Tieto pneumatiky majú veľmi precízne spracovanie a atraktívnu cenu. Moderné technológie a viac ako sto rokov skúseností v oblasti výrobných značiek zapríčinilo, že pneumatiky sú vhodné pre rôzne jazdné podmienky (mesto – trasa, suchý povrch – mokrý povrch).


Hlavné výhody pneumatiky Fulda EcoControl:

 • nižšia spotreba paliva

 • vysoká kilometrová životnosť

 • výborné brzdné vlastnosti na mokrej vozovke

Pri výrobe pneumatiky Fulda EcoControl bola použitá špeciálna silikónová zmes, vďaka ktorej sa znížil valivý odpor, čoho výsledkom je nižšia spotreba paliva a emisií CO2.


Zväčšená šírka dezénu, spolu s plochým obrysom zaisťujú rovnomerné opotrebovanie pneumatiky. Výsledkom je pneumatika, ktorá má vysokú kilometrovú životnosť a nízke náklady spojené s prevádzkou vozidla.


Početné radiálne drážky, spolu s plynulými centrálnymi rebrami poskytujú dobrú priľnavosť pneumatiky na mokrej i suchej vozovke. Asymetrický dizajn maximalizuje kontakt pneumatiky s vozovkou. Toto riešenie má zásadný vplyv na bezpečnosť používateľov pneumatík EcoControl Fulda.


Fulda EcoControl bola vytvorená pre vodičov, ktorí ocenia najmä hospodárnosť a bezpečnosť. Model je ideálny pre každodenné použitie. Majitelia týchto pneumatík si môžu užiť pokojnú a pohodlnú jazdu bez stresu, vďaka optimalizovane usporiadaným blokom pneumatiky, ktoré znižujú emisiu hluku.
Fulda


Značka Fulda je americká spoločnosť Goodyear. Spoločnosť bola založená v roku 1900 a je pomenovaná podľa mesta Fulda, ležiaceho v centrálnej časti Nemecka. Výroba pneumatík sa začala v roku 1906.

Fulda ECOCONTROL recenzia

Celkové hodnotenie: 3,8 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 1542 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 3,8
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 3,8
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 3,9

1542 osôb ohodnotilo

 • 5 144 osôb
 • 4 690 osôb
 • 3 676 osôb
 • 2 23 osôb
 • 1 9 osôb

87% užívateľov odporúča túto pneumatiku

87%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 6055 dni. V tom čase sme získali 1542 názorov.
Naši klienti spolu prešli 18504000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 155/65 R13

  Hodnotenie: 4,5

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Keď som premýšľal nad novými letnými pneumatikami našiel som stránku Oponeo a napísal som konzultantovi a tak sa začal príbeh s Fulda ECOCONTROL. Pneumatiky sú v praznivých cenách a predovšetkým špecialisti, ktorí mi ju odporičili mi poradili najlepšie. Myslím, že výber Fuldy bol 100% pre mňa a som spokojný s nákupom. Pri porovnaní ceny a kvality som nečakal väčšiu kvalitu. Pneumatiky sa veľmi dobre správajú na suchej ceste, skoro ako prilepené a tým dovoľujú na rýchlejšiu jazdu, veľmi dobré bočné držanie, valivý odpor samé plusy, spotreba paliva je tiež menšia skoro o liter, teda názov Fulda ECOCONTROL je správna... Veľmi dobre reagujú na pohyb volantu, auto sa lepšie krúti a plynulejšie zrýchľuje. V daždi je tiež v poriadku skúšal som ichna hlbokých mlákach a bol som zaskočený ako dobre odvádzajú vodu. Pri popredných pneumatikách som sa bál pohnúť volantom na mláke a dupnúť na plyn. Pneumatika je dosť odolná napr. 14 500 km v tomto roku a nevidno skoro žiadne opotrebenie iba na predných sa trošku zošúchal nápis Fulda a zadné akoby novučké. Pneumatika veľmi dobre zvláda deformácie na cestách mám pocit akoby som jazdil na aute najvyššej triedy. Je veľmi tichá, počujem iba vietor pri otvorenom okne. Ale aby nebolo len krásne na hrboľatom asfalte je dosť hlučná ale ktorá na asfalte nie je? Pri prudkom brzdení netratí priľnavosť, čo ma zaskočilo najviac...auto sa držalo ako prilepené.. Preto všetkým odporúčam pneumatiky Fulda ECOCONTROL. Napísal som moje dojmy z jazdy na Seicento, ale kto pozná to autíčko vie čo tá malá stíhačka dokáže, obzvlášť s motorom 1.1... Každý deň dochádzam do školy 45 km a cez víkend 60 km do práce, na dlhších trasách si zachováva svoje dobre trakčné vlastnosti. Normálne jazdím mimo mesta ale v meste nemajú chybu. Vzhľad sa mi zdá trošku športový, pekná asumetrická guma, ktorá dobre vyzerá na alu diskoch. Zimné pneu tiež kúpim z tejto značky, samozrejme ak mi to dovolérozpočet, lebo je trochu drahšia, možno šéf dhodí nejakú tú prémiu :D Odporúčam Oponeo aj Fulda ECOCONTROL, odborníkov, ktorí dobre a zadarmo poradili, rýchle doručenie. 100% spokojnosť z nákupi. Veľa šťastných kilometrov

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,3

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Rozhodol som sa kúpiť pneumatiky Fulda ECOCONTROL po tom čo som si prečítal recenzie o rôznych pneumatikách. Samozrejme riadil som sa aj skúsenosťami. Výber bol teda premyslený. V tomto roku som prešiel asi 50 000 km z čoho ¾ boli jazda mimo mesto a zvyšok poľná a po meste. Nie som s nimi celkom spokojný: pokiaľ ide o jazdné vlastnosti, nemám im čo vytknúť: dobrá priľnavosť na suchej aj na mokrej ceste. ak jazdíš normálne uvidíš rozdiel. Celkom fajn odvádza vodu. Ani pri snehových závejoch nebolo až tak zle. Nestrácajú priľnavosť ani pri prudkom pohybe. Nevidno nejaké značne opotrebenie dezénu.Nikdy prenikdy som nemal defekt. Som z tých Fulda ECOCONOTROL zaskočený. Moje sklamanie vyniká z hluku týchto pneumatík: neviem čím to je merané ale 69 dB? Na identickom aute mám Hankooki Kinergy ECO s dezenom k425, ktorý má hlučnosť 71dB. Na moje zaskočenie sú Hankooki tichšie. OMNOHO. Na každom povrchu. Fulda ECOCONTROL sú tak tiché iba na ideálne hladkom povrchu, ktorý u nás nie je. Trošku je to únavné, ale pri 110 km/h po diaľnici už ich nie je počuť vďaka rádiu. Je to iba taký šum. Ak jazdíš Fordom alebo iným s hlasnejším zavesením nebudete spokojní, alebo sa zmierite s hlukom. Al ak chcete tak Fulda ECOCONTROL je okrem toho dobrá.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 165/65 R14

  Hodnotenie: 3,6

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Môj mechanik mi odporučil tieto Fulda ECOCONTROL tak som ich kúpil. Predtým som jazdil na Michelin Energy ale musím povedať, že Fulda je lepšia. Veľmi dobrá na suchu, oveľa lepšia nech michelin. Pevnejšie správanie na zákrutách, na suchu, s michelinkou som sa trošku bál na zákrutách. Brzdenie tiež v poriadkupri 160tke žiadne vibrácie, dobrá kontrola. Veľkým mínusom je správanie na mokrom povrchu. Pri jazde do kopca vystačí trošku viac dupnúť na plyn a odrazu tratia priľnavosť. Možno je to vina môjho ľahkého auta, lebo puntiak váži nejakých 900kg. Brzdenie na mokrom je o trošku lepšie. Celom dobre zvládajú mláky, niekoľkokrát som prechádzal po nic s rýchlosťou 80 km a bez problémov. Opotrebenie dobré už tretiu sezónu na nich jazdím a som spokojný nie je nejaký extra úbytok dezénu. Hlučnosť by som ocenil ako priemernú, ale moje zimné gumy Firestone sú tichšie než Fulda ECOCONTROL. Celkovo na tej gume si toho môžete dovoliť viac napr. rýchlejšiu agresívnejšiu jazdu a k tomu je oveľa lacnejšia. Agresívnu jazdu neradím skúšať na mokrej vozovke. Je to dobrá pneu do nedrahého auta

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 165/70 R14

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Pneumatiky sú skutočne dobré a možno ich odporúčať, vymenil som ich hneď po kúpe vozidla s namontovanými Barum Bravuris na ktoré boli veľmi zlé hodnotenia. A poviem vám: to bolo asi to najlepšie čo som mohlo urobiť, potvrdil mi to nedávny výlet do Zakopaného kedy pršalo a pneumatiky sa nemilosrdne šmýkali, žiadna stabilita riadenia, veľká spotreba paliva a veľký hluk. Rozdiel proste neskutočný. Fulda ECOCONTROL okrem podobne nízkej ceny ponúka pevné riadenie na suchej ceste aj v zákrutách. Priľnavosť na mokrej ceste okrem hlbokých mlák je tiež dobré. hluk je v norme. Skutočným prekvapením je „ECOlogickosť“ – spotreba paliva je okolo 0,3 – 0,5 l/100 km = 10% menšie než na Barumoch – overené! No a tiež som spokojný s opotrebením, ktoré nie je veľké po 35 000 km na predných majú polovicu dezénu a na zadných je opotrebenie symbolické. Ešte potiahnu do 100 000 ako nič. Vo všeobecnosti sú Fulda ECOCONTROL sú skvelé pre priemernú jazdu a pre osoby, ktoré si viac vážia každú korunu. :)

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 155/70 R13

  Hodnotenie: 3,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Pozdravujem. Kúpil som tieto gumy ( Fulda ECOCONTROL ), lebo predchádzajúce som mal celoročné vredesteiny a boli kompletne opotrebované. Spravil som výber , ktorý bol riadený dobrými hodnoteniami aké dostali v tomto servise. Po dvoch mesiacoch používania môžem povedať toľko: super vzhľad, otierateľnosť je akurát, jazda v daždi je ok, vchádzal som do veľkých mlák s vysokou rýchlosťou a žiadne plávanie nebolo. Bohužiaľ brzdenie na suchej vozovke na Fulda ECOCONTROL ma trochu sklamalo. Pneumatiky veľmi rýchlo tratia priľnavosť a dochádza k zablokovaniu kolies. V aute nemám ABS ale vždy sa snažím brzdiť tak aby som neblokoval kolesá, ale priznám sa, brzdná dráha v porovnaní s predchádzajúcimi pneumatikami je veľmi slabá. Pneumatiky sú elementom, ktorý bezprostredne vplýva na bezpečie, teda na druhýkrát kúpim o niečo drahšie. Ak niekto jazdí pokojne a rozvážne tak odporúčam Fulda ECOCONTROL. Ja tie gumy už 2x nekúpim, ale to je všetko kvôli tomu, že rád trošku zašaliem pri riadení.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Fulda ECOCONTROL

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Fulda ECOCONTROL 195/65 R15 91 T
C | C | B 71 dB
195/65 R15 91 T 58 Kúpiť
Fulda ECOCONTROL 195/65 R15 95 T XL
C | C | B 71 dB
195/65 R15 95 T 67 Kúpiť
Fulda ECOCONTROL 175/65 R14 82 T
D | C | B 70 dB
175/65 R14 82 T 56 Kúpiť
Fulda ECOCONTROL 185/65 R15 88 T
D | C | B 70 dB
185/65 R15 88 T 67 Kúpiť
Fulda ECOCONTROL 145/65 R15 72 T
D | C | B 70 dB
145/65 R15 72 T 61 Kúpiť
Fulda ECOCONTROL 155/65 R13 73 T
F | C | 66 dB
155/65 R13 73 T 75 Kúpiť
Fulda ECOCONTROL 155/65 R13 73 T
D | C | B 70 dB
155/65 R13 73 T 64 Kúpiť
Fulda ECOCONTROL 155/65 R14 75 T
D | C | B 70 dB
155/65 R14 75 T 61 Kúpiť
Fulda ECOCONTROL 155/70 R13 75 T
D | C | B 69 dB
155/70 R13 75 T 59 Kúpiť
Fulda ECOCONTROL 155/80 R13 79 T
D | D | B 69 dB
155/80 R13 79 T 51 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor D BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE C
Kod QR

Fulda

518650

145/65 R15 72 T

C1

70

 • Fulda
 • ECOCONTROL
 • 145/65 R15
 • 72
 • T
 • D
 • C
 • B
 • 70 dB
 • Nie
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Fulda ECOCONTROL test

2018 test ADAC s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný