Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Goodyear

Hodnotenie výrobcu
3,8
  111500
na základe 9579 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer
Goodyear Tire Rubber Company a je na druhom mieste v Európe a tretím najväčším výrobcom pneumatík. Spoločnosť má viac ako 20% podiel svetového trhu s pneumatikami. Spoločnosť bola založená v roku 1898 Frankom Seiberlingom. V roku 1926 sa Goodyear stala najväčším producentom gumy.

Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Akron, Ohio.

Firma ponúka pneumatiky od svetových značiek ako je Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava a Debica. Goodyear má 85 výrobných fabrík v 28 krajinách po celom svete. Spoločnosť zamestnáva takmer 90 000 ľudí.

Firma sa zaoberá výrobou osobných pneumatík, dodávkových, 4x4, nákladných, priemyselných, pretekárskych a pre lietadlá. Produkt Goodyear bol prvou pneumatikou na mesiaci - pneumatika tejto firmy bola vybavením Apollo 14.

V ponuke firmy sa nachádzajú rovnako aj iné chemické a gumové výrobky. Spoločnosť vykonáva obchodnú činnosť takmer vo všetkých krajinách sveta.

Hodnotenia pneumatík Goodyear od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Goodyear. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • barteks 4,6 111150

  Goodyear DURAGRIP 175/65 R14

  Hovorí, že je značka pneumatík sami. Ak by som mal kúpiť pneumatiky znovu, tak by som si vybrať rovnaký. Sú tiché a dobre držať na ceste, a to najmä pri daždi. V porovnaní s mojím starým GT2 GoodYear'ami nebom a zemou:-) Na starých pneumatík som išiel 7 rok (asi 130.000 km). To zmenil som z wzglęgu ich veku, pretože behúňa bol ešte 4 mm, a skutočnosť, že pošmyknutia na mokrom asfalte. Aktuálne GoodYear'y sú mäkké, čo však neznamená, že stret rýchlo, pretože po niekoľkých mesiacoch užívania som si všimol opotrebenia. Viac >
 • Piotr 4,8 111150

  Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 225/45 R17

  Mám 330D BMW. To je môj druhý súbor týchto pneumatík. Nebudem meniť na iné značky. Loud nie sú, na ceste na strednej hlasitosť 160, oter je veľmi dobrej úrovni. Pri prudkom brzdení nikdy nechajte ma zlyhali. Prekvapený niekoľkokrát na rýchle krivke, kde som bol istý, že budete šmyku. Lietajúce bokom ťažké ...;) Viac >
 • Yan 4,4 111150

  Goodyear EAGLE F1 GSD2 195/45 R16

  Vedenie v zákrutách dokonalej - pravdepodobne skôr, než som si na zlomový bod straty priľnavosť. Profil 45 môže stačiť na "poľskej cesty" nie je žiadny významný rozdiel medzi výškou predchádzajúcich pneumatík, pneu 60 - potlačenie nerovnosti ešte dobré. Prejazd kaluže, mám pocit, že nebudem, ale ja som plachtenie krídlové vlny vyššie ako vašu jazdu! Pneumatiky vynikajú takmer totožné na mokrej i suchej vozovke (mokré leto 2012). Správajte sa napodiv veľmi horúceho asfaltu! Viac >
 • uzytkownik 4,4 111150

  Goodyear EAGLE F1 GSD3 205/55 R16

  Poviem to - kto by si ju kúpili znovu, už nebude chcieť iné pneumatiky! :) V okamihu, keď som išiel okolo nich 60K koní, a presne dve obdobia - a vyzerá to, že to je ich životnosť, pretože sa zrazil takmer na nulu, a tretie obdobie neprežije :) vôbec neľutujem nákupu, sú pneumatiky priamo prilepené k ceste. pneumatiky majú veľmi veľký styčná plocha je väčšia, tak prirodzený hluk a spotreba paliva (v mojom prípade zvýšenie o 0,5 l / 100 km v porovnaní s zimných pneumatík, ale nie niečo za niečo :) cvičenia pomerne rýchlo a naraz sa ukázalo, že môžete zbierať otočí o asi 30 km / h rýchlejšie ako predtým na iných pneumatikách. sa tak stane skvelý priľnavosť na mokrej a - čakať na to - sa Viac > môžete pobaviť v zákrutách sklzu FWD auto od úplne dominujúci vozidla a pocit to! Ja by som určite odporučil, ale pozor pri nakupovaní na falzifikáty!
Nájdite svoje pneumatiky Goodyear