Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Goodyear Vector 4Seasons

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Goodyear
Sezóna:
Celoročné
Počet:
74 / ks
Kúpiť
4,2
Hodnotenie: Dobrá 111120 140 názorov

Goodyear Vector 4Seasons popis

Goodyear Vector 4Seasons

Pneumatika Goodyear Vector 4Seasons je celoročná pneumatika určená pre osobné vozidlá strednej a vyššej triedy. Je označená symbolom snehovej vločky, čo znamená, že je v súlade s normami pre zimné pneumatiky. Poskytuje optimálny výkon v priebehu celého roka.

Goodyear Vector 4Seasons poskytuje vynikajúci výkon a kontrolu vo všetkých poveternostných podmienkach. Je vybavená technológiou Weather Reactive, ktorá ponúka špeciálne zóny dezénu, ktoré sa prispôsobujú podmienkam vozovky. Zaručuje ideálne opotrebovanie behúňa a dobrý odvod vody. Zabezpečí optimálnu priľnavosť na všetkých typoch vozoviek. Na povrchoch s nízkou priľnavosťou stred behúňa zlepšuje záber a brzdenie. Na suchej vozovke je záťaž prevedená k pevným ramenám, čí vzniká stabilita na ceste.

Nová zmes siliky ponúka vynikajúcu výkonnosť v letných aj zimných podmienkach. Pre ďalšie zlepšenie výkonu Goodyear Vector 4Seasons využíva najnovšiu generáciu 3D vaflové lamely, ktoré zvyšujú priľnavosť na snehu a na ľade. Dezén v tvare V odvádza vodu a topiaci sneh, a tým zabraňuje aquaplaningu.

Pneumatika Goodyear Vector 4Seasons je pohodlná, ekonomická a šetrná k životnému prostrediu. Prispieva k zníženiu spotreby paliva, a tým aj k zníženiu emisií CO2. Táto pneumatika je vyrobená zo zmesi oxidu kremičitého s nízkym obsahom aromatických olejov, čo ma za následok zníženie emisií škodlivých látok do ovzdušia. Okrem toho poskytuje aj vynikajúci komfort a znižuje hlučnosť.

Štúdie ukázali, že pneumatika Goodyear Vector 4Seasons má oproti svojim konkurentom pri jazde na ľade jedinečné výhody. Pri znížení rýchlosti z 20 km/h na 12 km/h má o 11% kratšiu brzdnú dráhu. Pri otáčkach na ľade je výsledok o 5% lepší ako u ostatných pneumatikách.

Pneumatika Goodyear Vector 4Seasons je ideálnym riešením pre vodičov, ktorí neradi dvakrát do roka prezúvajú svoje pneumatiky.

Goodyear Vector 4Seasons recenzia

Celkové hodnotenie: 4,2 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 140 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111120 4,2
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111110 4,1
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111120 4,2

140 osôb ohodnotilo

 • 5 41 osôb
 • 4 87 osôb
 • 3 8 osôb
 • 2 4 osôb
 • 1 0 osôb

90% užívateľov odporúča túto pneumatiku

90%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 4424 dni. V tom čase sme získali 140 názorov.
Naši klienti spolu prešli 1508000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Tomas125

  Rozmer: 175/65 R14

  Hodnotenie: 5,0 11111
  Pneumatiky: Vredestein Quatrac 3 <> Goodyear Vector 4Seasons išiel na pneumatikách Vredestein Quatrac 3 asi 6000 míľ, pohon predných kolies Peugeot 206 a pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons - asi 60000 km. V porovnaní s Goodyear Vector 4Seasons Môj komentár k Vredestein Quatrac 3: - zmes plastových Vredestein mäkkých, pružnejšia - pneumatiky sú príznakom jazdiť na "żelkach" (príliš flexibilné); to spôsobuje nestabilitu pri riadení automobilu pruhu, zrýchlenie a urýchľuje oblasť. (, Teplota plocha 25 STC) 80 km / h auto štôlne doľava alebo doprava (jazda na bokoch -, ktoré znižuje bezpečnosť); Avšak, diery - tlmenie nerovností je o niečo lepší ako Goodyear a to z väčšej flexibilita želé; - Parametre hluku valenia pneumatík sú popísané nižšie (asi 68 dB), v porovnaní s Goodyear (71 dB): Moja skúsenosť ukazuje, že Vredestein robí väčší hluk z dôvodu priečnych lamiel - je to dráždi huslista (pneumatiky správať trochu ako rezonanciu box, napr gitaru - počuť zosilnenie hluku stenami pneumatík naplnených vzduchom / dusíka); trochu ako riadiť traktor - v Goodyear nebol (v tvare behúňa); - Valivý odpor Vredestein Quatrac 3 ar jasne vyššia u Goodyear Vector 4Seasons (auto ide pomalšie - pre maximálne otáčky, pomalší rýchlosti); Chcel by som dať vyššiu spotrebu benzínu o cca 0,5 l na 100 km); - Odvádzanie vody z pneumatík na pneumatiky Vredestein Quatrac 3 je horšie (menej účinné / menej efektívne), v porovnaní s Goodyear Vector 4Seasons. Mnoho užívateľov hodnotí tieto pneumatiky trochu lepšie ako Goodyear, ale moje skúsenosti ukazujú, že Goodyear Vector 4Seasons pneumatika je lepšie (a to najmä pokiaľ ide o jazdné pohodlie).

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Tomas125

  Rozmer: 175/65 R14

  Hodnotenie: 5,0 11111
  Goodyear Vector 4Seasons - išiel im asi 60.000 míľ v lete (cez 32 stupňov Celzia) a zimné (mráz, sneh a ľad) - dobrý výkon; Aj v porovnaní s Pirelli (leto) a Barum (zima) - značné zvýšenie kvality a komfortu v porovnaní s vyššie uvedenými pneumatiky; mäkkosť veľké diery - veľký útlm na nerovnom, veľmi vysoký jazdný komfort - auto začala chodiť ako limuzína; Nikdy podozrenie, že tak významne ovplyvnené zodpovedajúcu kvalitu pneumatiky; hluku valenia - výrazne menej ako skôr používané pneumatiky - sú Goodyear'y mlčí; môžete počuť zvuk valcovanie - nie hluk priečnych lamiel - v tvare písmena V behúňa je položený šikmo, čo spôsobuje nízku hlučnosť; V tvar nevýhodou je zamračené silný drift na vysokej rýchlosti zatáčania; pneumatiky veľmi dobre držať na povrch - pri silnom brzdení - zastaví auto takmer (mal som potrebu núdzového brzdenia, 3-krát) "na mieste". Odporúčam tento skvelý produkt. Teraz sa snaží vložiť predné kolesá (disk) Vredestein Quatrac 3, pretože majú rovnaké označenie: "E" a "C" (brzdenie) a rovnaké množstvo 68/69 dB - ale iný dezén - na prednej náprave by mal Nie je sa zmieriť s ostrými zákrutami. Prax - ktorý ukáže, čo stojí za to tieto pneumatiky. Na zadnej nápravou opustiť Goodyear'y Vector'y.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Obywatel

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 3,9 111900
  Urobil som výber týchto pneumatík kvôli neochote častých návštev gumiarzy, a spôsob užívania vozidla - nízkym nájazdom kilometrov v zimnom období (3000 míľ) z hlavne v meste. Ďalej som sa ísť cestou väčšinou v lete. Pneumatiky sú slušné alternatívou pre sezónne pneumatiky, ale - nič skrývať - ​​hlava nie je zvoniť. V suchom nemám žiadne námietky, aj keď veľmi horúceho asfaltu trochu kňučanie pri zatáčaní. Sneh je móda - oveľa lepšie ako v lete, ale oveľa menej ako Debica Frigo. Pre mokré dal posúdenie 3, ale nie pre jazdu na mokrej a prísne kalužiach - kvôli noseniu pneumatiky robia normálne - ale pre jazdu na mokrom asfalte. To je len dráma - niekoľkokrát už keď som išiel na lyžiach s zúriacej Absi! Zaujímavé je, ako už bolo tiež klesá a asfalt je silne mokrý, nemá tento problém. Takže jazdu na mokrom asfalte je najväčšou slabinou týchto pneumatík. Pokiaľ ide o veci, ako je riadenie dôveru, jednoduchosť rovnováha, pokoj a pohodlie, to je skvelé. Môžete vidieť, že máme čo do činenia s pneumatikami poistného. Pri 150 km / h bude ako hodinky bez najmenšieho nepohodlie.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Leon

  Rozmer: 185/60 R14

  Hodnotenie: 4,0 11110
  Píšem tento názor len kvôli nízkej popularite celoročné, alebo dokonca zosmiešňovať tieto pneumatiky v našej krajine. Kúpil som len preto, že som povedal, že pokiaľ ide len v meste, kde je viac sucho ako sneh. stojí to za to, že majú po celý rok, nie len zimné pneumatiky. Zatiaľ Vector 4Seasons sú lepšie ako úžitku. V zime, sa správajú ako zimné pneumatiky, a na suchých cestách, ako v lete. Oderu pre mňa ťažké posúdiť, pretože som len nedávno začali zimu Zatiaľ som veľmi spokojný s týmito pneumatikami. Sú to pomerne tiché, veľmi dobrý výkon za mokra, snehu, kašovitého snehu a na suchom základe. V snehu / ľadu alebo ľadovou drťou malé "run", ale pravdepodobne nie viac než tradičné zimné pneumatiky. Cena nie je zanedbateľná, ale asi stojí za to. Napriek tomu, a tak som sa zmenil, nie ponáhľala na jar do leta, ľutujem je overdrive v lete na suchu, pretože má letné pneumatiky.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Ivan

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,0 11110
  Píšem túto recenziu len kvôli nízkej popularite, a dokonca smiali Celoročné pneumatiky zo strany niektorých užívateľov. Goodyear Vector 4Seasons sú lepšie, než len dobre. V zime sa správajú ako zimné pneumatiky - Tiež som používal je v horskej oblasti. Mal som problémy s trakciou dvakrát - na 10-palcový vrstva mokrého snehu na parkovisku (ale ja išiel bez akejkoľvek pomoci a nestrácal čas ako ostatní vodiči robil). Bál som sa, že budem platiť cenu dobré zimné priľnavosť v lete. Ale nič také nestalo, som si nevšimol pneumatiku byť mäkšie, než je obvyklé letnou pneumatikou (vyrovnať sa s tým čiastočne, kúpil som pneumatiky s vyšším indexom zaťaženia pre túto veľkosť - 94V XL). v rohoch nevýhodou smerových pneumatík možno vidieť, čo je ešte horšie bočnú rukoväť. je to pre mňa ťažké posúdiť oteru, pretože nemám meniť pneumatiky tak často vidieť rozdiel (15.000 míľ za rok).

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Goodyear Vector 4Seasons

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
205/55 R16 91 H 74 Kúpiť
205/55 R16 94 V 74 Kúpiť
225/45 R17 94 V 94 Kúpiť
195/65 R15 91 T 61 Kúpiť
165/70 R14 89/87 R 96 Kúpiť
175/65 R13 80 T 116 Kúpiť
175/65 R13 80 T 70 Kúpiť
175/65 R14 90/88 T 87 Kúpiť
175/65 R14 90/88 T 112 Kúpiť
185/55 R14 80 H 75 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Goodyear Vector 4Seasons test

2016 test Auto Bild Allrad s rozmerom: 215/55 R16 hodnotenie: dobrá