Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Goodyear Efficientgrip Performance

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Goodyear
Sezóna:
Letné
Štítok:
B A 68 dB
Viac informácií
Počet:
333 / ks
Kúpiť
4,5
Hodnotenie: Hodná odporúčania 608 názorov

Goodyear Efficientgrip Performance popis

Goodyear Efficientgrip Performance je letná pneumatika určená pre širokú škálu vozidiel. Je novinkou roka 2013. Prináša lepšiu priľnavosť a kratšiu brzdnú dráhu na mokrej vozovke. Zaručí Vám nielen bezpečnosť a komfort, ale aj príjemnú jazdu. Poskytuje vynikajúci kilometrový výkon a vynikajúce brzdné vlastnosti. Vďaka veľmi dobrému valivému odporu znižuje spotrebu paliva.

Dezén pneumatiky Goodyear Efficientgrip Performance sa skladá z vonkajšej a vnútornej časti. Vnútorná časť zaisťuje bezpečnosť na mokrých vozovkách a vonkajšia časť zabezpečuje primerané správanie na suchých vozovkách a v zákrutách.

Za vysokú priľnavosť na mokrej vozovke patrí pneumatika Goodyear Efficientgrip Performance do kategórie A. Je to najvyššia možná kategória. Vďaka technológii ActiveBraking skracuje brzdnú dráhu. Na mokrej vozovke je brzdná dráha kratšia až o 2 m, čo predstavuje 8% v dĺžke v porovnaní s ostatnými pneumatikami. Na suchej vozovke je skrátenie brzdnej dráhe o 3 %. Technológia WearControl predlžuje životnosť pneumatiky a poskytuje nízky valivý odpor.

Pneumatika Goodyear Efficientgrip Performance vďaka technológii FuelSaving šetrí životné prostredie, čím sa znižuje spotreba paliva a emisie CO2. Zároveň ponúka vysoký kilometrový výkon a vynikajúce brzdné vlastnosti vo všetkých výkonnostných úrovniach. Pneumatiky sa vďaka materiálom, ktoré spôsobujú zníženie trecích síl neopotrebujú tak rýchlo, a tak vám ušetria čas medzi výmenami pneumatík.

Uznávané motoristické organizácie a magazíny pri testoch hodnotenia udelili pneumatike Goodyear Efficientgrip Performance známku veľmi dobrá a označili ju za odporúčanú.GoodyearLogo


Výrobca Goodyear je jedným z najväčších spoločností zapojených do výroby pneumatík na svete. Spoločnosť bola založená viac ako pred 120 rokmi . Podieľa sa na výrobe pneumatík, výrobkov z gumy a chemikálií.

Goodyear Efficientgrip Performance recenzia

Celkové hodnotenie: 4,5 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 608 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,4
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,4
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,6

608 osôb ohodnotilo

 • 5 364 osôb
 • 4 224 osôb
 • 3 14 osôb
 • 2 3 osôb
 • 1 3 osôb

96% užívateľov odporúča túto pneumatiku

96%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3412 dni. V tom čase sme získali 608 názorov.
Naši klienti spolu prešli 5714000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,9
  Pneumatika naozaj je hodná odporúčenia – je to najlepšia pneu na ktorej som doposiaľ jazdil. Môžem ju porovnať s Continetal alebo Michelin Energy Saver, a rozhodne, tvrdím že pneu Goodyear Efficientgrip Performance je najlepšia. V poslednej dobe som mal pneu Bridgestone Turanza, ktoré neboli také dobré. Predovšetkym pneu Turanza boli oveľa tvrdšie a bolo potrebné isť autom opatrne na mokrej vozovke. Goodyear zabezpečuje vynikajúcu trakciu na suchej, mokrej, rovnej alebo zdeformovanej ceste (veľmi dobrá priľnavosť, a to aj pri vysokých rýchlostiach). Pokiaľ ide o jazdný komfort rozhodne odporúčam - auto sa veľmi príjemne a bezpečne riadi. Pokiaľ ide o brzdenie výsledky sú veľmi dobré – tak na mokru, ako aj na suchu pneumatiky dávajú pocit bezpečia. Nemôžem komentovať mieru opotrebovania, pretože som prešiel na týchto pneumatikách iba 6000 km (hlavne v meste, na trase iba 2tys) - ale pneumatika vyzerá ako nová. Pneumatika vyzerá skvele a je veľmi tichá. Mám tiež dojem, že vďaka týmto pneumatikám sa znížila spotreba paliva. (ale to môže byť spojene s tým, že pneu sú o 10 mm užšie ako moje predošle pneu). Na záver môžem úprimne odporučiť pneumatiky - ako som povedal na začiatku, sú to najlepšie pneu na ktorých som doteraz jazdil. Jednoducho kvalitné pneu v priaznivej cene - odporúčam!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 10 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 225/50 R17

  Hodnotenie: 4,6
  Po prejdení 12-tisíc kilometroch môžem objektívne zhodnotiť pneumatiky Goodyear Efficientgrip Performance. Myslím, že ich najväčšou výhodou je perfektná jazda na mokrej vozovke. Žiadne kaluže nie su prekážkou pre tieto pneumatiky. Vozidlo sa správa skvelo pri zatáčaní a brzdení, aj na mokrom povrchu. Vďaka týmto pneumatikám rozhodne sa zvýšil jazdný komfort. Pneu výborné tlmia menšie nerovnosti, aj pri väčších sa správajú dobre. Určite je lepšie prekonať nerovnosť bez vibrácií. Preto tieto pneumatiky sú o niečo mäkšie ale nevšimol som si priliš vysoké opotrebovanie. Budem môcť objektívné zhodnotiť ako rýchlo sa opotrebujú po prejdení ešte niekoľkých kilometrov. Čo sa týka spotreby paliva, nevšimol som žiadny rozdiel. Zdá sa, že sa nezmenila. Všeobecne možno povedať, že auto spotrebuje menej paliva v lete, než v zime. Jedinou nevýhodou je hluk. Podľa mňa pri označení A je príliš hlasný. Je to veľmi tichá pneumatika, pokiaľ idete s rýchlosťou do 100 km. Od 100 km hore bohužiaľ, je počuť hluk. Ak budete isť rýchlejšie na diaľnici je lepšie mať okná zatvorené, pretože hluk nie je prijemný. Pneu majú perfektný vzhľad, vďaka nim auto výzera skvelo. Napriek tomu, že pneu nie sú veľmi tiché, trvam na tom, že sú hodné odporučenia.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 2 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,4
  Po prejdení tisícov kilometrov na rôznych značkových pneumatikách, som sa rozhodol, že si kúpim pneumatiky Goodyear Efficientgrip Performance. Cena sa zdala vysoká, ale postupom času sa ukázalo, že sa ich oplatilo kúpiť. Pneumatika zabezpečuje perfektný jazdný komfort, auto sa výborne riadi, pneu garantujú vynikajúcu priľnavosť. Mám pomerne ťažké auto, ale pneumatiky sa správajú veľmi dobre. Je možné pokojné a bezpečne zrychliť, zabrzdiť, zmeniť smer jazdy a zastaviť auto. Projektanti strávili veľa času a vytvorili pneumatiku, ktorá dobre vyzerá ale aj dáva istotu vodičom. Čo sa týka spotreby paliva, vďaka novým pneumatikám sa spotreca znižila o 0,5 l / 100 km, čo pokladam za prakvapivo dobrý výsledok. Navyše pneumatiky Goodyear Efficient Grip Performance sú veľmi tiché. Práve tekéto pneu som hľadal. Neviem povedať ako sa budú opotrebovavať keďže som ešte neprešiel veľa kilometrov, ale môžem napísať, že doteraz som si nevšimol žiadne známky nerovnomerného opotrebenia. Len tak ďalej :) môžem odporučiť tieto pneumatiky. Odporučil som ich aj mojej dcére. Som s nimi spokojný, a chcem, aby dcéra mala bezpečné a ekonomické pneu.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 2 Nie 2

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,7
  Predtým som o pnaumatikách Goodyear nevedel nič. Avšak, na jar 2013 som si musel kúpiť nové pneumatiky (veľkosť 205 / 55R16). Prečítal som si niekoľko recenzií, a rozhodol som sa, že kúpim pneumatiky Goodyear EfficientGrip. Z dvoch známych svetových značiek, Goodyear a Dunlop, som vybral produkt Goodyear, a vôbec neľutujem. Doteraz, som na týchto pneumatikách prešiel 6500 kilometrov. Pneu majú výbornú priľnavosť na každom povrchu (na mokru aj suchu), a skvelý brzdný výkon. Auto sa dá veľmi ľahko ovládať, aj pri väčších rýchlosťach. (Ale myslím si, že nie tak ľahko, ako to bolo v prípade mojich predchádzajúcich pneu Dunlop SP Sport 01). Jazdný komfort v prípade pneu Goodyear EfficientGrip je výborný, väčši ako v prípade mojich zimnych pneu Uniroyal MS 66. Úroveň hluku je relatívne nízka. Pokiaľ ide o opotrebenie, je normalne pre pnaumatiky tejto triedy. Pritom nejazdím veľmi rýchlo. Dezén výzerá pekne, možno nie je novátorský, ale to je v poriadku. Celkovo hodnotím pneumatiky Goodyear EfficientGrip Performance dobre. Ja osobne ich odporúčam, som veľmi spokojný s nákupom.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 1

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/60 R15

  Hodnotenie: 4,8
  Vždy po zmene pneumatík na letné som cítil nepohodlie, lebo bolo počuť hluk. Pri jazde na zimných pneumatikách v aute bolo ticho zatiaľ čo letné bolo počuť. V tomto roku som si kúpil novú sadu letných pneu Goodyear Efficientgrip Performance, a ...nevšimol som si rozdiel v hluku pri jazde medzi nimi a mojimi zimnymi pneumatikámi! Bol to prvý dôkaz, že som urobil správnu voľbu! Ako som očakával (pretože som trochu čítal o pneumatikách pred nákupom), pneu majú výbornú priľnavosť na suchej a mokrej vozovke. Najväčším prekvapením pre mňa bol pokles priemernej spotreby paliva /100 km. V predchádzajúcich letných sezónach, (ešte na starých pneumatikách) moje auto so zapnutou klimatizáciou v kombinovanom cykle (70% v meste / 30% v trase) na jednej nádrži prechádzalo cca. 550km. Teraz prechádza 600-620km! Po prejdení ok.1600km nemôžem objektívne povedať, ako rýcho sa pneu opotrebujú pretože nie sú viditeľné žiadne náznaky opotrebovania, ale určite neľutujem že som si kúpil tieto pneu.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 3 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Goodyear Efficientgrip Performance

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
A | C | B 70 dB
205/55 R16 91 H 84 Kúpiť
A | C | B 71 dB
205/55 R16 91 V 81 Kúpiť
C | A | B 71 dB
225/45 R17 91 W 100 Kúpiť
B | A | B 71 dB
195/65 R15 91 V 70 Kúpiť
A | B | A 68 dB
175/65 R14 86 T 73 Kúpiť
C | C | B 70 dB
185/65 R15 88 H 122 Kúpiť
B | A | B 72 dB
225/40 R18 92 W 97 Kúpiť
B | C | B 68 dB
165/65 R15 81 H 75 Kúpiť
C | B | B 70 dB
185/55 R14 80 H 86 Kúpiť
C | A | B 70 dB
185/60 R14 82 H 65 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Valivý odpor B BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE A 68 dB

Goodyear Efficientgrip Performance test

2019 test TCS s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 215/55 R17 hodnotenie: odporúčaný
test ACE/GTÜ s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test ÖAMTC s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test Gute Fahrt s rozmerom: 205/55 R16 1. miesto hodnotenie: veľm dobrá
test Auto Bild s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test Gute Fahrt s rozmerom: 215/55 R17 2. miesto hodnotenie: veľm dobrá
test ÖAMTC s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: vrelo odporúčaný
test TCS s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 215/55 R17 3. miesto hodnotenie:
test TCS s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: dobrá
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 225/50 R17 hodnotenie: odporúčaný
test ACE/GTÜ s rozmerom: 205/55 R16 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Bild s rozmerom: 185/60 R15 hodnotenie: uspokojivá
test AUTO Straßenverkehr s rozmerom: 225/50 R17 hodnotenie: odporúčaný
test Auto Bild s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test Gute Fahrt s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: dobrá
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 205/55 R16 3. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 215/55 R16 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test AUTO Straßenverkehr s rozmerom: 205/55 R16 3. miesto hodnotenie: veľm dobrá