Filtrovať zoznam
  • BCT (17)

Letné pneumatiky: BCT

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík BCT

Všetky modely letných pneumatík BCT

Naposledy pridané názory

BCT S 800
Cena je determinantom kvality to nie je dobré očakávať pneumatiku na krátke nedeľu jazdy, teplejšie, tým lepšie drží. malý dážď a chová sa ako mydlo
Hodnotenie tyre kiler: 2,1

Neodporúčal by som nikomu, aby index priľnavosti za mokra veľmi nadhodnotené. No, ale to je jeden z najlacnejších pneumatík na trhu. Ak sa budete riadiť rýchlo, že v lete ešte raz, ale nezabudnite, dážď alebo teploty pod 14 stupňov na ulici a začne bojovať o trakciu. Chcel by som odporučiť tým, ktorí stále veria, že za túto cenu je to dobrý gumy. Prístup s opatrnosťou a nikdy odporučiť každému, kto tieto pneumatiky. Guma zloženie naštve, oh majú tendenciu k praskaniu medzi blokmi dezénu. viac »

BCT S 800
Nie je to zlé pre cenu. Ja by som odporučiť. Mám na mysli väčšie báseň.
Hodnotenie Matt: 3,8

Tire nebude hovoriť pravdu a przesłodzić - 4 + / 6. Mal som možnosť riadiť v snehu, a to bolo naozaj dobré, guma prilepený k ceste, aj keď to bol pochovaný. Dry podmienky pneumatika dobre prilepila, napriek agresívnu a rýchlu jazdu každé kolo po chvíli som začal ani z brzdenia a podraďovaní z - nebol som ani, keď som sa striedali vo vysokej rýchlosti. Štart na suchom asfalte i bezproblémová. Inhibícia divný pocit, ako keby pneumatík bol náhle a vložiť spin asfalt bicykel je stále v nej, aj keď veľmi efektívne inhibuje. Avšak, všetky mokrom asfalte ide do pekla, začnite brúsne kotúče skončil na mieste, často sa stalo aquaplaningu, pri rýchlostiach nad 120 km / h, to je ťažké udržať auto na ohyb, ako to môže blbec. Pre pokoj v duši konaní čo najviac. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík BCT

Celoročné pneumatiky: BCT

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík BCT

Všetky modely celoročných pneumatík BCT

Naposledy pridané názory

Zoznam všetkých celoročných pneumatík BCT