Filtrovať zoznam
  • Mentor (24)

Letné pneumatiky: Mentor

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Mentor

Všetky modely letných pneumatík Mentor

Naposledy pridané názory

Mentor M350A
Nestojí to za to
Hodnotenie asco: 2,8

Rozhodne nestojí za to, aby balenie v týchto pneumatík. Išiel som na ne tesne pod 10 tisíc. km a môže odradiť. Kúpil som ho pred rokom nejako pomoci 150 centov / umenie. Nečakal som, že zázraky. Ale pneumatiky sú hrozné. Celkom majú tri výhody: 1 - veľmi pekný vzhľad a vzorka, 2 - veľmi hladký tlmenie hrbole na ceste, 3 - nie sú príliš hlučné. Na to, bohužiaľ, profesionáli končí. Pneumatiky na klzký veľmi rýchlo strácajú svoju priľnavosť pri brzdení. Suché, ani príliš ružová. 140 konské sily sedan spory môžu ľahko robiť to stratí priľnavosť asfaltu. Nechcem riadiť auto agresívne, takže nebudem hovoriť, ako v súlade s rýchlym tranzitov zákrut (asi neodvážil testovať tak :)) Over 160 kmh nemajú dôveru v týchto pneumatík. Aby som to zhrnul: je lepšie si kúpiť niečo iné, pretože nemajú v nich nič, čo vysvetľuje ich cenu. Sú vhodné na najlepšie pre niekoho, kto riadi pomaly a opatrne. viac »

Mentor M350A
Apokalypsa
Hodnotenie robocop: 1,7

Zjavenia. Pneumatiky fatálne. Na suché vŕzgať je a auto sa zlomí nad 100 km / h začne plávať. Skutočná zábava začína na mokre. U samovrážd Buď milovníkov adrenalínu. O každom prípade núdzového brzdenia môžete zabudnúť - potečie. Keď prší aj na kruhovom objazde môže prekvapiť a správať sa, ako keby cesta bola ľadová. Brzdenie a rozbiehanie na mokrom - masaker. Okrem toho nahlas. Pekne nierownowsci dav nasledujúcich dôvodov auto pláva - ako niekto, kto nemá rád, mať kontrolu nad vozidlom a rád sa diviť, akým spôsobom na hojdačke to len bude odporučiť. Dala dole som odpadky a ja predal za almužnu. Predpokladajme, že súbor Delfin DK 7000, a mám pocit, akoby som išiel ďalšie auto. Neodporúčam. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Mentor

Zimné pneumatiky: Mentor

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Mentor

Všetky modely zimných pneumatík Mentor

Naposledy pridané názory

Mentor M200
Odporučiť pneumatika vo svojej triede.
Hodnotenie kiler: 4,1

Dobrá alternatíva k Debica, Barum a Matador. Kým v suchu a pri vyšších teplotách, pneumatika je celkom hlasný, ale je to jediná nevýhoda. Automatické nelieta, nie je problém s pohybujúcou sa mojej prilepenie na povrch, a to aj v zákrutách. V mokrej tiež funguje veľmi dobre, nemajú pocit, že brzdná dráha sa predĺži alebo autom stratou trakciu. Mal som možnosť jazdiť na týchto pneumatikách počas snehu, rovnako ako právo po nich, a topiacom sneh. Tam bol problém s pohybujúcou sa o mojej kopnym aj sneh, pravdepodobne sledoval jazda autom aj v ostrých zákrutách. Nemohol som mať zlé slovo povedať o chovanie vozidla pri brzdení v týchto podmienkach. Pneumatika funguje dobre a to nielen v meste, a tichú jazdu, ale aj na diaľnici vo vyšších rýchlostiach. viac »

Mentor M200
Oneskorenie po przjechaniu viac ako 2000 km.
Hodnotenie bombowca: 4,0

Pneumatiky tento rok zakúpili. Som príjemne prekvapený. Kým v suchu pri vyšších teplotách a sú veľmi hlučné. Avšak, mokrý správajú celkom dobre. Mal som možnosť jazdiť na tieto pneumatiky v snehu a snehovej brečke. Voz bol veľmi dobrý, tam bol problém s brzdovým pohybujúce sa moje auto sledoval. Necítim to žiadnu plávanie alebo posuvné auta za žiadnych okolností. Pokiaľ ide o vibrácie na volante - to, čo predchádzajúce Debica alebo v inom automobile Michelinach pri teplote 10 stupňov a to cítil. Tak je to s pneumatikami pri vysokých teplotách pozitívne - cítiť vibrácie (tiež v závislosti na kvalite asfalte), ale pri nízkych teplotách a v zime vedú veľmi dobre. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Mentor