Filtrovať zoznam
  • Maloya (153)

Letné pneumatiky: Maloya

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Maloya

Všetky modely letných pneumatík Maloya

Naposledy pridané názory

Maloya CRONO
Autor:Tomek
Hodnotenie Tomek: 1,8

Gumy sú tragické. Dostal som spolu s firemnou auto, ktoré hľadajú nové. Použil som rôzne typy pneumatík v rôznych autách, ale to sú zďaleka najhoršie. Nepoužívajte držať v rohoch a ťahajte do strany. Speed> 140 km / h, je samovražda. Išiel som v novembri Wawy na Wrocka potenie v daždi na zadnej strane. Kúpil som nejaké zimné pneu Goodyear Ultra Grip siedmej som sa vrátil rád. Rýchlosť 180 km / h vozidlo akoby vložený v asfalte, na rovinke volante. Pleasure. Mal som tie najlepšie zimné pneumatiky! Zmena na leto vliekol až do poslednej chvíle, urobil som to pred týždňom a ľútosť. Maloja je nárast úprava chyba. viac »

Maloya FUTURA PRIMATO
Autor:TOMAS
Hodnotenie TOMAS: 4,2

Veľmi dobrá pneumatika za peniaze - oveľa lepšie, než mnohé drahšie ... świetne správanie na mokre - to bol hlavný dôvod, prečo k ich kúpe. V suchých podmienkach každá pneumatika je "dobré" len v mokrom lístia, ktoré je "lepší". ADAC nie mýli v mojom teste ... nakoniec nie sú amatéri ... Pravdepodobne druhý voz hromada tiež. Napriek tomu nie sú mlčí ... viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Maloya

Zimné pneumatiky: Maloya

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Maloya

Všetky modely zimných pneumatík Maloya

Naposledy pridané názory

Maloya Cresta 220
Autor:Dewertus
Hodnotenie Dewertus: 3,4

Pneumatiky získal s vozidlom - čo ma naozaj prekvapilo auto som si kúpil v lete a ešte sa dobre zavedené zimné pneumatiky! Od leta by sa mohlo stať v polceste, a on nemal finančné prostriedky v tejto dobe kúpiť nejaké letné przejezdzilem rokov, na jeseň av zime sa posúva na tieto pneumatiky. No v letnej pneumatikou správal lepšie v daždi, než letné pneumatiky Dayton D100, ktorý som mal v predchádzajúcom aute, porowananiu na Uniroyal zimných pneumatík, ktoré som mal v predchádzajúcom aute, sú rozhodne lepšie - dokonale držať sa pri jazde v sneh, ľad a je menej dobre na ľade, ale nie násilné prerušenie zasakakuja adhézie ako Uniroyal. Je to hromada neviem - to všetko závisí na peniazoch;-) viac »

Maloya Cresta 220
Pneumatiky na jednu sezónu
Hodnotenie roman: 2,2

Pneumatiky sa správali v prvej sezóne veľmi dobre, ak som napísal názory pravdepodobne ująłbym tak, aby zimné pneumatiky sú lepšie nikdy nemal, ale bohužiaľ druhá zima nebola taká zábava, najmä v pohybe tragédiu trochu mrazu dosť nepohybuje, ale vlastnosti týchto Pneumatiky si uvedomil, až vlani v zime som mal jedným slovom zhrnúť túto beznádej, a to aj na rovnej ceste, som sa nemohol pohnúť z miesta, niekoľkokrát som musel dokonca požiadať o pomoc, prestaň mi pred zmenou iba 6mm behúň, jediný Pozitívne recenzie Dokážem napísať tu, že pneumatiky majú samy o sebe v tomto roku osvedčil ako letné úprimne lepší správal ako môj Firestone, ale pravdepodobne tiež len v tejto sezóne. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Maloya

Celoročné pneumatiky: Maloya

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Maloya

Všetky modely celoročných pneumatík Maloya

Naposledy pridané názory

Maloya QuadriS
Veľmi univerzálny pneumatika pre celý rok.
Hodnotenie gość: 3,5

To, že zimné pneumatiky správajú ako rasových zimných pneumatík, veľmi dobré správanie v blate na zemi. Jedinou nevýhodou je veľký objem v porovnaní s tradičnými letnými pneumatikami. Skvele sa hodí pre pohonom 4x4. viac »

Maloya QuadriS
Bardzo uniwersalne opony na Caly rok.
Hodnotenie Elton J: 3,5

viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Maloya