Filtrovať zoznam
  • Kormoran (1954)

Letné pneumatiky: Kormoran

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Kormoran

Všetky modely letných pneumatík Kormoran

Naposledy pridané názory

Kormoran IMPULSER B2
Slušné pneumatiky za rozumné ceny
Hodnotenie WoWo1: 3,4

Pneumatiky po 7-mesačnom koncový používateľ "prijal" s autom a kúpa bola potvrdená účet. Prešiel som na ne takmer 15 000 km (mesto, menšia 100 až 250 km trasu, trasa 2x800km) a zatiaľ ma nijako neprekvapilo žiadnu neočakávané správanie. ABS na mokrej nezasahuje príliš skoro, v i suché podmienky uchovanie v poriadku, žiadny pískanie v intenzívnom zatáčania. Necítim, že pneumatika bola príliš mäkká, ale teraz, po 1,5 rok sú viditeľné známky opotrebenia. Bohužiaľ, 1 ks má problémy vyvažovanie (skontrolovať na okraj "Alu" a ocele) na 5 gramov. Bitie chybného pneumatiky, ale je zrejmé iba na 140-150km / h. Všeobecne platí, že by ste odporučiť ako dobrý, lacnejších typov pneumatík pre každodenné použitie v kompaktnom vozidle. viac »

Kormoran GAMMA B2
Odporučil by som - držanie mäkkých pneumatikách dobre v zákrutách - stojí peniaze!
Hodnotenie Obiżyświat: 4,3

Dobrý pneumatík - mäkký behúň v tzv. Vianočný strom - ideálny pre tých, ktorí inhibujú motor! Keď som čítal recenzie niektorých vodičov, ktorí sa povedať, že po 15-20 tisíc. km zużyli 3-4mm behúň, potom navrhujem, aby ste sa mení techniku ​​jazdy (ak Takéto posudky sa súťaž). Osobne som išiel na týchto pneumatikách pre 2 ročné obdobia 186.000 km a bol som sooooo spokojní s nimi, čo je dôvod, prečo som si kúpil tieto pneumatiky OPÄŤ napriek tomu, že riadim dynamicky a rýchlo - v niektorých nemeckých Autostardach až 230km / h. Pre tých, ktorí príliš rýchlo škrípanie pneumatík naznačujú výcvik na trenažéri napríklad. GT6 s opotrebením :-) voľba pneumatík viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Kormoran

Zimné pneumatiky: Kormoran

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Kormoran

Všetky modely zimných pneumatík Kormoran

Naposledy pridané názory

Kormoran SNOWPRO B2
Dobré pneumatiky za malú cenu
Hodnotenie antifan: 4,1

Prečítal som rôzne názory na tieto pneumatiky - vrátane tých nepriaznivých. Rozumná cena ma presvedčila o ich kúpe, bol som pripravený na hluk a problémy na mokrej vozovke. A je tu jedno milé prekvapenie - pneumatika sa drží na ceste, nemá problémy ani na mokru, ani na snehu a podľa mňa ani nehlučí. Úprimne odporúčam - pneumatiky sa mi osvedčili. viac »

Kormoran SNOWPRO
Veľmi dobrá pneumatika (za peniaze)
Hodnotenie realista: 4,2

veľmi dobrá pneumatika pre malé vozidlá - mám fiesta 1,3, nevidím žiadny zmysel v míňať viac, než 100 zł za pneumatiky, ako ich máte rovnaký za málo peňazí, pneumatiky na snehu-zjavenie ako lokomotíva ťahá, samozrejme, môžete kúpiť najnovšie technológie pre 300 zł - ale pri bežnom používaní, môžete vidieť rozdiely? Nemyslím si, že, ak niekto na trati, aby ju prenasledovať a potom druhý počítať, ale ako niekto ide a nevznikne riziko riadne odporúčame, aby pneumatiky -, ale z toho, čo viem, že ľudí zabil v novom BMW s pohonom všetkých 4 kolies a pneumatík na 500 zł za kus .... Takže pri skúmaní pneumatiku to si myslím, že je to len marketing a hovoriť ľuďom, že jedna pneumatika je, a druhý to - rovnako ako s prášky - alebo prášku pred každý deň iné, než bielizne 10 rok kúpiť? Premýšľajte o tom, ... peniaze lepšie využité na svoju manželku: D, ak nemáte príliš veľa viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Kormoran

Celoročné pneumatiky: Kormoran

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Kormoran

Všetky modely celoročných pneumatík Kormoran

Naposledy pridané názory

Kormoran All Season
Autor:Lucia
Hodnotenie Lucia: 5,0

Som spokojná, auto na ceste dobre sedí, či je sucho, či mokro, či sneh 👍 viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Kormoran