Filtrovať zoznam
  • Barum (6407)

Letné pneumatiky: Barum

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Barum

Všetky modely letných pneumatík Barum

Naposledy pridané názory

Barum Bravuris 2
Odporúčam!
Hodnotenie Ola: 4,4

Pneumatiky sú vynikajúce. Napísal som báseň o nich v Nemecku, sa ma spýtal -kupiłam Barum Warum? Odpovedal som mu zdvorilo: To je jednoducho v bezpečí! Auto drží na ceste, ticho vstúpiť do zákrut, a keď mokrý na diaľnici Passat je ako pripol! viac »

Barum Brillantis 2
Pokiaľ ide o jeho cenových veľmi dobré pneumatiky.
Hodnotenie Rafał Darosz: 3,8

Veľmi dobré pneumatiky za dobrú cenu, bitové zlú prácu pri použití horúceho asfaltu, ale na daždivé dni sú veľmi dobré, nemajú sklzu pri brzdení. Tam sú hlasné Jediná nevýhoda je, ale pravdepodobne vo väčšine pneumatikách, takže to je často kopať do kamienkov, že konanie nebude vypadnúť a dať veľmi nepríjemný hluk pri jazde. To sú určite pneumatiky lepšia kvalita tejto ceny od druhého. Nabudúce vymeniť vaše pneumatiky rozhodne vziať do úvahy ďalej tieto pneumatiky. Tiež si myslím, OPONEO beží veľmi spoľahlivo predaj je už ty si pneumatiky z tejto webovej stránky do 5 rokov Zimná a letná vynikajú veľmi dobre, navyše k nízkej cene a domáce dodávka je pridaný navyše, ktoré som sa navrhnúť kupovať ďalšie svoje pneumatiky. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Barum

Zimné pneumatiky: Barum

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Barum

Všetky modely zimných pneumatík Barum

Naposledy pridané názory

Barum Polaris 3
Veľmi dobré pneumatiky odporučiť.
Hodnotenie Benek: 4,8

Pneumatiky prevádzkovať 1 sezónu, pretože som nemal hodnotiť zlyhanie odolnosť a pneumatiky všeobecne ocenia veľmi dobrú bočnú jazde na roztopenom snehu sú tichšie ako letné pneumatiky Continental 205 / 50R17 odporúčajú OPONEO. viac »

Barum Polaris 3
Veľmi dobrá pneumatika za relatívne nízku cenu.
Hodnotenie Ańćka: 4,7

Veľmi dobrá priľnavosť na mokrej, klzkej a snehu. Na suchom, dobre zostávajú na povrchu, ale v zákrutách škrípanie. Veľmi mäkké gumy, rýchlo zanikať. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Barum

Celoročné pneumatiky: Barum

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Barum

Všetky modely celoročných pneumatík Barum

Naposledy pridané názory

Barum Quartaris
Po 40 tisíc. nahradiť
Hodnotenie staruszek: 3,2

Po prejdení 55.000. Pneumatiky km vyzerajú dobre a stále majú veľa behúňa. Bohužiaľ, Rada nemôže jazdiť je. Nemôžu byť uprostred, stratili svoje geometriu, miesta majú mnoho dutín. Od začiatku použitia hluku. Pozitívne prekvapenie sa jazde cez kaluže. Veľmi dobre si vybrať vodu z bicykla. Na strane plus I zahŕňajú brzdenia, ale rozjazd dráma. Len malý dážď, trochu piesku alebo hladký povrch cesty a rozbije priľnavosť - táto závada je zrejmé z počiatku používania ... viac »

Barum Quartaris
ODPORÚČAME
Hodnotenie ARTUR: 4,3

Zakúpili tieto Pneumatiky s obavami, ale postupom času neľutujem túto voľbu. S čistým svedomím môžem odporučiť všetkým. Medzi ne prichádza riadený cez 30.000 koní. TOTO JE ideálnou alternatívou k nerozhodnutých VODIČA pohyblivým predovšetkým centrá .. zima (riadený už dve) SHOW správal perfektne. RAIN vo výbornej. Nejaký hluk NIEWIDOCZNE.LATEM NÍZKA SPOTREBA, ale niečo určite si ich mohli kúpiť COŚ.NA PRE DRUHÉHO CAR. Odporučiť. PORANENIA CASH v dvoch setoch! viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Barum