Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Maxxis

Populárne modely letných pneumatík Maxxis

Všetky modely letných pneumatík Maxxis

Naposledy pridané názory

Maxxis 160/60 R14 69h
Hodnotenie Nie Wieder: 1,0

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Ak môžete kúpiť túto pneumatiku vo voľný obchod, cena cca 80EUR (tam bol na Oponeo 2014), potom je pneumatika je jediný, kto môže byť použitá bez toho, aby bola zmenšená na Kymco Myroad700i. Vzhľadom k tomu sa pneumatika v segmente náhradných dielov je bohužiaľ dostať len asi 190 až 220 eur nebudem kupovať tieto pneumatiky od Maxxis tam. Môj MyRoad 700i cestuje po ich kúpiť nie viac cenovo dostupné pneumatiky šrotu tlače. Ablasten alebo nezákonné použitie 65 hodín pneumatiky pôjde so mnou zo vôľou otázka, pneumatík, ktoré existovali od Bridgestone pre Myroad700i bola zrušená. Dobre, buďte opatrní pri nákupe pneumatík. viac »

Teplo rýchlo, veľká spätná väzba
Hodnotenie Stu: 4,5

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Behám tieto pneumatiky na mojej Suzuki RF900 & TL1000S a moje Kawasaki ZX12. V minulosti som tiež bežal nich na RSV1000 a TL1000R. Ja používam na bicykli po celý rok za každého počasia a nájsť tento skvelý model všetkých čias. Vzhľadom k mojej skúsenosti, že moji priatelia niektorí používajú túto pneumatiku a dobrý pocit a sebavedomie, ktoré inšpirujú. Vzhľad môže vyzerať sklamaním, ale priľnavosť a výkon je vynikajúca (aj pri vysokej vlhkosti). Život je celkom dobrý, ale nebude mať dôveru vo výkonnosť, budem dohodnúť na opotrebenie pneumatík. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Maxxis

Zimné pneumatiky: Maxxis

Populárne modely zimných pneumatík Maxxis

Všetky modely zimných pneumatík Maxxis

Naposledy pridané názory

Môžete si kúpiť to a zistiť
Hodnotenie iveco: 2,9

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Kúpil som tieto pneumatiky, pretože ceny (aj keď vidím, že teraz sú oveľa drahšie) a dobré recenzie na internete, fakty nová pneumatika má 9 mm vysoký bieżnika.miałem rôzne druhy predtým v držbe viac ako 1 cm. niemiały akejkoľvek fyzickej defekty, pekne wyważyły, odviezol ok.10000km ešte do dvoch mesiacov odo dňa veľkého snehu, ale to nie je, pokiaľ ide o pokojné brzdení na suchu OK, v mokrej horšie. Na klzkej a zľadovatenej ceste adhézie nedostatku snehu v malej zle. auto išiel na trochu, ako by sa dal 2t by bolo lepšie. viac »

Odporúčam
Hodnotenie maciek: 4,4

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Ja by som určite odporučil, v rovnakej dobe, kedy som pridať sadu som to preložený na ďalší šprintér s 3,0 motora a skvelý nápad smerom dole som si všimol, je, že sú hlasné, čo som si všimol, vo vinárstve s 2.2 motorom kvôli menej tlmené kabína. Pri nákupe sa bál, alebo poradiť o vinohradníctve v stroji - ale všetko, čo sa ukázalo, že je to v poriadku, lacný, dobre - veľa peňazí vo vrecku, pretože najprv som chcel kúpiť "firmówki" viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Maxxis

Celoročné pneumatiky: Maxxis

Populárne modely celoročných pneumatík Maxxis

Všetky modely celoročných pneumatík Maxxis

Naposledy pridané názory

Prekvapivo dobrá kvalita
Hodnotenie MAREK: 4,2

Ako originálne vybavenie som mal v aute celoročné pneumatiky Goodyear a dosť často som ich používal. Podľa môjho názoru sú pneumatiky Maxxis lepšie takmer vo všetkých aspektoch: kvalita v teréne, priľnavosť počas rýchlej jazdy, priľnavosť v rôznych podmienkach, hladina hluku a celkový jazdný komfort. Myslím si, že sa dá bezpečne povedať, že tieto pneumatiky prevažujú nad väčšinou pneumatík, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Odporučil by som. viac »

Dobré pneumatiky Univerzálne
Hodnotenie Mikrobi: 3,6

Dobrá univerzálna pneumatika, ale ako guma univerzálna, musíte byť opatrní, pretože brzdí horšie na mokrých a suchých povrchoch ako pneumatiky podobné triedy určené pre dané podmienky / danú sezónu. Funguje dobre aj na nespevnených cestách. Dobrá trakcia na snehu a blate. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Maxxis