Filtrovať zoznam
  • Maxxis (73)

Letné pneumatiky: Maxxis

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Maxxis

Všetky modely letných pneumatík Maxxis

Naposledy pridané názory

Maxxis M6135
Maxxis 160/60 R14 69h
Hodnotenie Nie Wieder: 1,0

Ak môžete kúpiť túto pneumatiku vo voľný obchod, cena cca 80EUR (tam bol na Oponeo 2014), potom je pneumatika je jediný, kto môže byť použitá bez toho, aby bola zmenšená na Kymco Myroad700i. Vzhľadom k tomu sa pneumatika v segmente náhradných dielov je bohužiaľ dostať len asi 190 až 220 eur nebudem kupovať tieto pneumatiky od Maxxis tam. Môj MyRoad 700i cestuje po ich kúpiť nie viac cenovo dostupné pneumatiky šrotu tlače. Ablasten alebo nezákonné použitie 65 hodín pneumatiky pôjde so mnou zo vôľou otázka, pneumatík, ktoré existovali od Bridgestone pre Myroad700i bola zrušená. Dobre, buďte opatrní pri nákupe pneumatík. viac »

Maxxis M6103 Promaxx
Bol som príjemne prekvapený
Hodnotenie Achim: 3,0

Kúpil som pneumatiky, pretože boli veľmi lacné a neočakávame od nich. Spočiatku som bol prekvapený, ako dobre pneumatiky držať na suchom povrchu - rovnako ako predchádzajúce BT45. Priľnavosti za mokra nebol tak veľký, ale stále uspokojivá. Išiel som na pneumatikách po 12 000 km, a tam je ešte cca. 2 mm bieprzy zostať. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Maxxis

Zimné pneumatiky: Maxxis

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Maxxis

Všetky modely zimných pneumatík Maxxis

Naposledy pridané názory

Maxxis MA W2 Wintermaxx
Môžete si kúpiť to a zistiť
Hodnotenie iveco: 2,9

Kúpil som tieto pneumatiky, pretože ceny (aj keď vidím, že teraz sú oveľa drahšie) a dobré recenzie na internete, fakty nová pneumatika má 9 mm vysoký bieżnika.miałem rôzne druhy predtým v držbe viac ako 1 cm. niemiały akejkoľvek fyzickej defekty, pekne wyważyły, odviezol ok.10000km ešte do dvoch mesiacov odo dňa veľkého snehu, ale to nie je, pokiaľ ide o pokojné brzdení na suchu OK, v mokrej horšie. Na klzkej a zľadovatenej ceste adhézie nedostatku snehu v malej zle. auto išiel na trochu, ako by sa dal 2t by bolo lepšie. viac »

Maxxis MA W2 Wintermaxx
Odporúčam
Hodnotenie maciek: 4,4

Ja by som určite odporučil, v rovnakej dobe, kedy som pridať sadu som to preložený na ďalší šprintér s 3,0 motora a skvelý nápad smerom dole som si všimol, je, že sú hlasné, čo som si všimol, vo vinárstve s 2.2 motorom kvôli menej tlmené kabína. Pri nákupe sa bál, alebo poradiť o vinohradníctve v stroji - ale všetko, čo sa ukázalo, že je to v poriadku, lacný, dobre - veľa peňazí vo vrecku, pretože najprv som chcel kúpiť "firmówki" viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Maxxis

Celoročné pneumatiky: Maxxis

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Maxxis

Všetky modely celoročných pneumatík Maxxis

Naposledy pridané názory

Maxxis MA LAS
gumy v pohode. Žiadne problémy bizarné správanie
Hodnotenie Robert: 3,8

gumy v pohode. Bez problémov bizarné správanie. V zime a na mokrej vozovke dať pekný pradenia. Potom odvádzať vodu z pod kolesá, a mobilizovať robiť. No Fife sa vzburami nelietajú. Nestrácajte tlaku pri zmene teploty. Od jesene do jari. Nejako kontinentálne Strange som išiel na leto stratiť taký tlak je v poriadku. Myslím si, že až stredne konania sú tieto Maxxis sú vynikajúce. Takéto vytrhol z autem.jeżdżę normálne až na 120 km / h, motor sa zastaví. viac »

Maxxis A/T 771 Bravo Series
Prekvapivo dobrá kvalita
Hodnotenie MAREK: 4,2

Ako originálne vybavenie som mal v aute celoročné pneumatiky Goodyear a dosť často som ich používal. Podľa môjho názoru sú pneumatiky Maxxis lepšie takmer vo všetkých aspektoch: kvalita v teréne, priľnavosť počas rýchlej jazdy, priľnavosť v rôznych podmienkach, hladina hluku a celkový jazdný komfort. Myslím si, že sa dá bezpečne povedať, že tieto pneumatiky prevažujú nad väčšinou pneumatík, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Odporučil by som. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Maxxis