Filtrovať zoznam
  • Kelly (36)

Letné pneumatiky: Kelly

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Kelly

Všetky modely letných pneumatík Kelly

Naposledy pridané názory

Kelly HP
Slabá low-budget pneumatika!
Hodnotenie Bobu: 2,2

Kúpil som tieto pneumatiky na letnú sezónu, o cena bola nízka, tiež niespodziewałem zázraky v tejto pneumatiky. Ak dôjde k suchému počasie Ja hovorím áno, je pneumatika vykonáva v priemere, to je celkom hlasný, typické nadštandardný produkt, pokiaľ ide o daždivom počasí je to dráma, pri spustení je nutné, aby boli spracované jemne plynu, ako je napríklad človek chce posunúť trochu viac, začnú točiť volantom. Krivky musíte byť veľmi opatrní, pretože teplota klesne pneumatika chová viac a ešte horšie, trúfam si povedať, že je to nebezpečné. A okrem toho, ako si môžete kúpiť pneumatiky VW Golf IV, čo pomenovať Kelly (rodina) - musel som byť zmätená, že som si tento produkt zakúpili. viac »

Kelly HP
lepšia znovu premýšľať a zvoliť iný výrobca
Hodnotenie szczepan: 1,4

pneumatiky zakúpené s vozidlom som sa riadiť hlavne v meste, keď je nad 20stopni plus a to je suché pneumatiky ako pneumatiky, problém nastane, keď vlhkosť na vozovky nedostatok priľnavosti sa nezvyšuje s rýchlosťou práve teraz je, že pneumatiky nie sú držať za mokra, kolesá schopný blokovať aj rýchlosť 10 - 15km / h počas dotaczania spojenia. Celé umenie jazdy na týchto pneumatikách je znížená pri jazde na ľade takhle, že nemá hroty (teda pravdepodobne nízka cena), naozaj neodporúčam tieto pneumatiky, ak sa rozhodnete pre nákup si myslí, že na 2 alebo viac krát preto, že neexistuje to, čo náklady na spustenie 15 alebo 20 zł a rozdiel v konaní môže byť úplne odlišný, viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Kelly

Zimné pneumatiky: Kelly

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Kelly

Všetky modely zimných pneumatík Kelly

Naposledy pridané názory

Kelly Winter ST
Vynikajúci pneumatiky pre snehu!
Hodnotenie Spider: 4,2

Už išiel na rôznych pneumatík s rôznymi cenovými úrovňami a aby som bol úprimný, som nepočítal počet pneumatík Kelly. Išiel som auto v súkromnom Kristall Montero 3 Fuldach, ktoré boli oveľa drahšie ako Kelly. Oficiálne Fabia mala rovnakú veľkosť, takže môžem jednoznačne posúdiť rozdiely. Na snehu a ľade KELLY sú neprekonateľné! Vyšplhal som sa vo veľkom kopnym elevácie snehu v oblasti Cisowa hory, a prekvapivo voz išiel ako tank. Shock. Lepšie byť opatrný brzdenie na mokrom povrchu! Fulda Existuje oveľa lepší ... Pre suché je pocit, že to je typické zimné pneumatiky (mäkké plutvy) - to znamená, že na poľskom včas;-) Prečo si kúpiť Michelin, ktorý zrejme podľa výrobcu dá radu 240 km / h, keď poľskí podmienky nie sú začne? ODPORÚČAME;-) viac »

Kelly Winter ST
na suché OK mokrej drámy
Hodnotenie antyfankelly: 2,0

Kúpil som 4 pneumatiky. 1. sezóna kvôli mrazu a snehu robia skvele. 2 a 3 sezóny dráma mám bolesti brucha, ako vidím, vlhkosť na ceste. V snehu nemám žiadne námietky, ale nenechajte Boha ako cesty je mokrá aj dráma. Je na vrchole, a pohybuje sa výrazne inhibuje mokré kopnutie dva, pretože som sa nepohybujú [90hp nie je dosť pre fajčenie gumy]. Pri jazde sa niekedy prasknutie, zase nepridá žiadny plyn alebo brániť, pretože kaplnka. Jażdże pomaly výpredaje všetko zo mňa, pretože som bol naozaj strach! Nikdy pilot na studených pneumatikách rozpočtu. NIKDY. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Kelly